Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • marsa12

    Re: ..

    jo!!a vidite ze sem nekecala ze to tam bylo
  • omajda

    uz

    uz to nerezte oknecne prosim!!!!!!!
  • marsa12

    ..

    no vidite ze to bylo v casaku....ja sem mela pravdu...treba to neni pavda ze ji fakticky ma ale niko k tomu nema dukazi jen ztm ten casopis...jestli to neni pravda tak nevim....
  • vanyvany

    ...

    hej ja mam tky ten casak kde psali ze ma ash plastiku brady a horniho rtu!! *10*
  • marsa12

    !

    ja se teda nehadam...ale proc by to tam asi psali..ze?! asi ze srandy...bo si to spletli s Jascksonem!!!!!!
  • omajda

    uz

    uz sem tu *4*
  • omajda

    ja

    ale chvilku pokej tak 5 min ani ne ja musim ze psem jj?
  • omajda

    me

    me ty tapety hrozne bavi delat vis me napadlo ze bysme treba delali tapety a navzajem bysme se domlouvali treba ze ja ti pomuzu vymyslet apetu a ty zas me ale jak chces rekni jj?jinaknevim jak bysme se zabavili na te diskuzi
  • omajda

    jj

    jj aha *4*
  • nicky0012

    ..

    jj jsem ale fakt newm o čem budem kecat a ty dárky jsou i od kámošek a tak víš!
  • omajda

    situ

    situ? o cem budem kecat?
  • omajda

    hm

    to mas fakt dobre darky ja mam sice narozky az v zari ale zatim nevim vubec ci si prat asinic *4* *4*
  • omajda

    ahoj

    ahoj ¨holky tak sem udelala dve tapety jse tu?
  • nicky0012

    ....

    bez ona žádnou totiž neměla!já se nehádám!
  • kamickar

    ježiši

    ježiši nehádejte se toje jedno i kdyby měla plastiku obličeje tak je to jedno mi jí máme rádi furt jaká je s plaastikou i bez
  • marsa12

    ...

    tak uvidime..ja proti Ash nic nemam mam ji hodne rada!...ale v casopise to bylo..kdyz ho najdu tak ti to vyfotim!!...
  • nicky0012

    tapety!

    holky udělala jsem tři tapety jdu je sem dát a jdu zase sem jo tak pojdte si se mnou někdo psát!!
  • nicky0012

    haha!

    pochybyju při tobě nebude stát nikdo akorát nějaká falšovaná fanynka vtrapky a bude se vidávat za fanynku ash!!a v časáku to nebylo pokud ano tak mito ofocený pošli na mail jinak to neberu!
  • marsa12

    ...

    to s tema plastikama bylo v casaku..mozna se tu najde i par holek ktery tu budou stat pri me!! *5*
  • marsa12

    Re: ONA

    tak mi asi vysvetli ty clanky co byli v casopisech!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit