Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kamickar

    Ashley

    Ashley je nejlapší a plastiku brady si nenechala udělat to by bylo přece bylo na netu a tam to nikde není a my to musíme vědět protože sme největší fandové Ashley
  • kamickar

    no

    už vím proč sis dal nebo dala jméno tatar
  • Re: jo

    Ashley Tisdale je moc hezká holka.Škoda že s tebou nechodí Zac....Vanessa je hnusná.Máš krásný písničky. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nos

    ashley ma nos jak frajtra nebo za tricet korun jatra *1*
  • nicky0012

    anulka123

    ahoj anulko 123 my se bavily o tom jak máme udělat hezkou tapetu ashley_!
  • anulka123

    Ahoooj

    Ahoooj holky tak o čem se bavííte..??můžu se taky připojit..??
  • omajda

    jj

    jj ja uz musim tak zitra ahoj
  • nicky0012

    ..............

    já fakt nemw hele a tapety nejdu dělat ale možnáí jo newm já poslouchám písničky|!!
  • omajda

    nicky

    ja sem si vsimla ze ty obrazka stou miley jsou zmensene jakse to zmensuje ja sem dlouho s malovanim nepracovala takze vim prd *1* *1*
  • omajda

    Re: ...

    jj aha toz to me ne ale to je jedno jadu delat tapety jdes taky??
  • omajda

    ja

    ja du delat tapety co ty???
  • nicky0012

    ...

    no přesně ta tabulka se mě ukazuje automaticky!!!!jak chci něco psát kliknu na A to znamená jako psát a píšu a ta tabuka se mi hned automaticky ukáže!
  • omajda

    prosim

    promin ja vim ze sem ti rikala ze sem pochopila tu tabulku taky ze sem nasla tabulku s vyberem akorat ty asi myslis neci jinyho nemyslis tu tabulku kde mas napsane vzory toho pisma a ty si muzes vybrat jake se tilibi??kde to mam najit?
  • nicky0012

    .

    mno to se nedá vysvětlit to by si musela za mnou přijed a já bych ti to ukázaala!
    ¨mno ale jak máš upravit ten obrázek dáš a tten text musíš mít označenej o a tam máš potom zkosit otoči a tak!!
  • omajda

    aha

    jj ja furt nechapu jak delas ty pismena sikmo
  • nicky0012

    ...

    to já pismo nemením to já mam furt to jedno co píše i háčky a akorát to zvetšuju a tak!
  • omajda

    a

    me se hrozne libi to pismo cim mas napsane to star kdes ho nasla? prosim ja vim jakou tabulku myslis ale nevim jaky druh toho pismu tam je jakesi turecke,zapadni a tak a vlevo v te tabulce je arial a tak jj a sem sice jako omajda to je totiz moje sestra tak ja si nekdy menim profil
  • nicky0012

    haloo

    je tu někdo??????????,bo si tu píšu sama?
  • nicky0012

    .

    no já tam mám upravit obrázek pak tam mám napsáno zkosi bo šikmo dám tam uhel o 21 stupnu mno a když píšu tak se mi tam objeví tabulka kde to písmo měním a zvětšuju ale ta se mi objeví automaticky jo a mě tam nejde dát foto miley i s ashley já to budu furt zkoušeet! *9* *4*
  • simca2

    coze

    ale jak terba delas ty jmena sikmo a tak a zmenit pismo ne normalni pismo ale treba kroucene a tak prosim dik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit