Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nicky0012

    ..

    jj dám dobře počkej ale já vubec newm co je photofiltr!!!já ty tapety dělám v malování"! *3*
  • nicky0012

    jo?

    joooo?děkuju mě se moc nelíbí já totiž s tapetama taky tepr začínám! *15* *3* *1*
  • simca2

    jo

    jo a promin fakt se dobredu omlouvam ale ja se ti chci zeptat jestli si tam jako na tvem profilu jestli si tam nedas fotku Miley a Ashley aby vsichni videli ze mas rada Miley a ash co ty na to ale jak chces ja te nechci do niceho nutit
    ty mas jaky program na upravovani fotek??ja photofiltr a nevim vubec jak se tam pisou jmena na tu tapetu a tak ani jak si ty pismena davaji ze sikma a tak *9*
  • simca2

    ne

    ne prave ji mam jako tapetu je upa bozi!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • nicky0012

    newa

    ahoj ashley9 a marky chci ti říctr že tu příšernou tapetu s miley a ashley jak je hned provní(žlutá jsem dělala já jo des bez že?) *7* *4* *3*
  • simca2

    ste

    ste tu??????halo *7* *7* ja tady jeste budu! *4*
  • simca2

    ja

    ja sem dnes poprve delala tapety jsou teda hnusne ale pridala jsem je
    KAZDY BOD DOBRY NE????tak se potom nediv te ktery blbec je delal jj???jsou 2 *4*
  • simca2

    ahoj

    ahoj ashley9 *4*
  • simca2

    jjo

    jo ona je nej a ja sen si taky pridala fotky a ted tam mam je taky *14* *14*
  • ashley9

    Re: foto!

    ahoj holky *3* *14*
  • nicky0012

    foto!

    jj jsem přidali se mi 2 fotky ashley ty stou šálou hezký že?
  • omajda

    si

    siTU????
    *7*
  • nicky0012

    Re: Re: ...

    ahoj holky je tu někdo haloooooooo *7* *7* *7* *7* *7* *7* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • simca2

    Re: ...

    to same.... *4*
  • nicky0012

    ...

    jj mě taky psal jenom toto a potom sem si ho přidala do přátel a on mě taky!!mno a to je vše!!
  • omajda

    mas

    psal ti nekdy neco kakadu?myslim ze si s nim jakopovidala me nikdy jenom takove blbosti ze vitejve fanklubu a tak
  • omajda

    aha

    aha tak to nic jj kamickar to nekde cetla ale zaim nevi kdy ale je t super fakt!!! *14* *14* *14*
  • nicky0012

    ......

    já newem co myslíš a ashley přijede do brna ??? no to je supeeeeeeeer!!!
  • omajda

    nicky

    nicky ty mas photofiltr z jj kde se upravujou fotky a tak ja sem siho stahla ale moc nechapu vysvetlis me t prosim??
  • omajda

    jj

    je tu nekdo ?nicky ty tady ses?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit