Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • simca2

    fiha

    jejda takove plagaty bych chtela taky fakt ale kdyby to ale nejak slo myslis ze to bude nekdy v cesku???
  • nicky0012

    počkej

    hele já jdu večeřet jo a pak už možná nepřijdu já newm jo tak kdyžtak zítra dobře sme si pokecali že marky??a udělaly i hodně stránek *15* mno tak ahoooj třea uítra snad budeš online!!!ju! *14* *3* *1* *1* *3* *4*
  • nicky0012

    já mám

    1.ash s mp4,2.ash s miley,3.ash s vtrapkou,4.ash s vtrapkou,5.ash a modré pozadí,6.ash a ružové pozadí,7.ash stojí s bílou zdí,8.ash skáče a červený pozadí,9.ash stojí a býlí pozadí,10.ash s ružovým tričkem,11.ash jenom hlava,12.ash s vtrapkou a moniqou,13,ash s balonkama...a pak mám ještě některé v posteli už se mi nevešli na zed a nechce se mi je vyhrabávat! *14*
  • nicky0012

    Re: Re: nesnášim

    hele já vtrapku nesnáším jo a ashley umí zpívat má krásná usměv i vlasy zato ta vaše držka vtrapka ne!!!a ví to všichni jo a já si to mužu psát kam chci takže se neser do věcí do kterých ti je uplný ale uplný hovno!
  • simca2

    v

    v rakousku maji hezci plagaty ash nez tady ale taky jou pekne
  • simca2

    jj

    jj jsem miley je fakt dobra mam rada hannah mntnu a od miley se me libi pisnicka(jen)fly on the wall
  • simca2

    jj to

    jj to je pravda a jake mas jako popis jama 1. ashey s pejskama 2.ashley s vtrapkou 3.sedi tam je tam sede pozadi 4. stoji tam modre pozadi 5. maxi plagat ma bile triko 6. je to jakokdyby obrazek foceny pro CD GP cervene pozadi a tak 7.mini plagat ale upklne mini 8. sedi tam na vysoke zidli cernocervene pozadi9.je tam s miley10.blond vlasy cervene pozadi
    jake mas ty? jen me zajima jestli mame stejne
  • nicky0012

    ....

    jsi tu?
  • nicky0012

    mno

    mno tak ash ted hodně co já vim kámoší s miley a taky určitě se selenou a demi mno ale nejvíc s miley ale s vtrapkou vubvec tedka nekémoší!!!to je doooobře!já mám ráda ashley a miley a oni jsou nej kámošky a to je dobře!
  • nicky0012

    já je nepočítám ale hodně kolem 10 mno asi taky tak nějak ale máám skoro všechy co kde byly prtž mi dávaj kámošky a má ségra jezdí do rakouska a tam mi kupuje německý časáky s plagátama ashley tam jich je víc těch rakiouských a dokonće tam i o ash více píšou!!
  • simca2

    jj

    jj klidne tak s nejakou zacni *4*
  • nicky0012

    tak já newm

    co třeba kdybyychm probraly všechny ash kámošky jako hvězdy s kterýma kámoší?
  • simca2

    kolik

    kolik mas tak plagatu?ashley ja 10 pocitam i ty ktere sem si schovala
  • simca2

    HM

    ja fakt nevim muzem o vsem moznem co te nebo me napadne
  • nicky0012

    ..

    ne dobrý o čem si budeme povídat?
  • simca2

    SI

    JSI TU?
  • simca2

    NE

    NE JSU TU UZ NENI JSI PRYC JA SI TOHO NIKDY NEVSIMNU ME SE TO TAM NEOBJEVUJE JA MUSIM NECO DAT TREBA ODKAZI A POTOMK DISKUZE A AS POTOM SE ME TIO TAM OBJEVI FAKT PROMIN
  • nicky0012

    ajo

    jako v telce byla hannah a ty tu zase nejsi na jetix že?mno tak já jdu taky pryč!
  • nicky0012

    ..

    my Vtrapku nemáme vubec rádi!a markéto na jaký hannah montana bo co???
  • simca2

    NO

    JJ JE NEJ ALE NOT LIKE THAT JE DOCELA DOBRE ALE KAZDY MA SVUJ NAZOR

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit