Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nicky0012

    jho

    30.července mám narozeniny tyjo to je nějaký znamení 30 je ash na facebooku má i premiéru a to vše v den mých narozek hele mrknem do filmografie tam to možná bude jo a už sem ti to poslala!!
  • simca2

    aha

    jj dik a no ten film vychazi teprv do kin 30.cervence je premiera tak nevim
  • simca2

    j

    jj bylo to v bravu cislo 14
  • nicky0012

    našla

    hele já to nasšla pošlu ti to na mail jo a ten film sem neviděla!!(asi)!
  • simca2

    jj

    jj ja sem to taky videla sla v ziupanu a ani neucesane vlasy nic a olsenka byla fakt blbe namalovana *10*
  • simca2

    no

    i kdyz se me nelibi jen jedny boty fakt jen jedny co mela jednou sobe
    porad sim myslium ze ma i dobry vkus na boty ona je ma tak krasne nebo aj kabelky,nebo se me hrozne libi jedno tricko na raminka kde jde ji trochu videt podprda ale jinak je to krasne triko *14* *14* *14*
  • nicky0012

    ...

    to ještě když měla blond vlasy na videu!poškej já se podívám jestli to nemám náhodou uložený kdyžtak ti to pošlu namail a vtrapka má hnusnej styl a opičí se po jedný herečce já to viděla v časáku!oblíká se jako hastroš vtrapka!!a kamarádí s olsenkou a četla jsem že ta ji kazí a normálně vtrapka šla v županu!beru zpět má jednu kamarádku olsenku!!
  • simca2

    des

    des na ten film co v nem hrala ash? s tima priserkama fakt nevim jak se jmenuje
  • simca2

    jj

    tak y vsechno ale kde videlas ty dva culiky??
  • nicky0012

    jj

    jj mě taky bo se mi ještě líbí když má culíky 2 a taky rozpuštěný kudrnatý bo rovný jí sluší prostě všechno!!
  • simca2

    as

    ash ma fakt krasne j styl i vlasu jednou ma rozpustene vlasy a jedno v cop hrozne se me libi vlasy u ni pletene v cop!!! *14* *14* *14*
  • simca2

    jo

    jo sem tu!!!
  • simca2

    jo

    jo mas pravdu promin ze sem tu nebyla no me se taky libi jeji styl a mas pravdu ze s jednoho kousku dokaze udelat nadheru no ale nekdy se mi nelibi jeji boty jakoze se mi nelibila jeji barva vis jak to myslim aale to byla jedina fotka takze ma vyborny vkuz!!!!! *14* *14*
  • nicky0012

    ........

    jsi tu ještě ??
  • nicky0012

    ash

    ash je prostě užasná ve všem mno a vždycky to tak bude proto se drží na žebříčku 4 mno a vtrapka na 8 místě což je véélkej rozdíl ashley je nejlepší a vtrapčiny fanynky to taky vědí akorát si to neumijou přiznat!
  • nicky0012

    j

    jo hele ashly má uža styl kterej obdivuju prostě ona dokáže z obyčejného kousku dokázat užasný komplet což je krásný a má skvělý nápady a vždycky ví co se nosí a vždycky vynikne!ona je krásná takže jí sluší prostě všechno je to modelka mno!a vyzná se ve světě mody!!a dokáže z tech nemocmoderních oblečení dokáže udělat krásný a moderní kousek což obdivuju ash má užasnej styl co myslíš??
  • nicky0012

    jj

    jj mužem se o tom bavit hele ještě k vtrapce!jak bylo hsm tak prostě všicni po nich šílely zac a vtrapka nejhezčí a nejlepší pár a ted se o nich vubec nikdo nebaví a ani v časákách prostě jak rychle vyxlezly nahoru tak zese zpadly jj ajk říkáš nikdo e neobdivuje!ale ash tak ta je furt známá prtž se snaží ale vtrapka to je jao zabitý!
  • simca2

    sitam

    si tam ????????????????????? *7*
  • simca2

    NEBUDEM

    NEBUDEM SE BAVIT O ASH STYLU A TAK JAKY JE TVUJ NAZOR ASH OBLECENI NEBO TAK???
  • simca2

    JO

    JJ MAS PRAVDU A VTRAPCINY FANINKY UPOZURNUJI ZE ZAC CHODI S VTRAPKOU ALE TED JE ZAC V PASE TED LETI PAR ROBERT PATTINSON A KRISTEN STEWART PREJU JIM TO JEN TAK MIMOCODEM TEN FILM JE UZASNY MYSLIM STMIVANI A TAK ALE DAL K VTRAPCE PROSTE ONI DVA JSOU V CUDU TO SI MYSLIM!
    ASHLEY IS BEST!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit