Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nicky0012

    miley

    víš že ashley byla na miley narozeninách "16" a Vtrapka tam nebyla mylsím že Vtrapak nemá žádné kamarády ash sní už nekamarádí!!!ash kámoší s miley selenou,demi...ale s vtrapkou nikdo hhhhhhaa!!!
  • simca2

    fa

    podle me ona vubec tak silna nebo jak to rict jak HSM SHARPEY NENI ONA JE HODNE KREHKA AMILA HODNA PROSTE VSECHNY DOBRE VECI *14* *14* *14*
  • nicky0012

    jj

    jj přesně tak!moje taky!
  • simca2

    O

    ano to ji nezmizi ma nane aspon pamatku *14* *14*
  • nicky0012

    ash

    mám ash ráda prtž ona je taková hodná vypada a citlivá prostě váží si těch věcí i osob prostě a umí se chovat!!!
  • simca2

    ASHLEY

    ASHLEY JE TO NEJ HODNEJSI STORENI NA SVETE (A SNI I MOJI RODICEA BRACHA) *1* *1*
  • nicky0012

    ....

    vtrapka mluví jen o sobě a o zacovi jako by její rodiče vubec neexistovali ashley si na ně vzpomene!navždycky prtže si to nechala vytetovat mno a to jí nezmyzí!!!
  • simca2

    jj

    jj to je pravda ona si vazi rodicu a to co rekla me fakt dojalo *14* *14*
  • nicky0012

    ..

    to je krásný a proto si to nechala vytetovat ashley je hrozně hodná jde vidět že má rodiče ráda!!vtrapka o nich nic neřekla
  • simca2

    ona

    ona napsala:Ashley dokonce zdůvonila proč zrovna tohle slovo : "Věřit s dvěmi hvězdami. Moje máma
    mi vždycky říkala ať věřím sama v sebe."
  • nicky0012

    .

    jsi tu?
  • nicky0012

    .

    napíšeš mi to prosím!
  • nicky0012

    n

    ne kde si to napsala??
  • simca2

    Re: Ashleynka : *

    certla sis co sem napsala
    jak ashley rika proc zrovna to slobo believe??
  • simca2

    jj

    jj dik moc jj je to pravda *1* *1*
  • nicky0012

    jj

    to já se taky musim smát ale náhodou to je dobrý a pravde ne?jo a já to napíšu!!
  • simca2

    ja

    ja kdyz slysim to jmeno vtrapka ja se musim chechtat *1* *1*
  • simca2

    as

    ashley jenej a to s tim ja rekla proc si to believe nechla udelat to rekla uplne krasne zejj?
  • simca2

    jj

    jj to mas fakt pravdu ale napises to vtrapce prosim na diskuze ale spis neprihlaesene ze namaj pravdu aja taky jj?
  • nicky0012

    nn

    nne neměla bože fandové Vtrapky prostě vymyslely tuto kokotinu aby byla ash horší ale my víme že si to vymyslely!!á je nesnášim a jak se hned po nás opičily ashtrapka jak tohe říkaly chudince naší ashleynce sluníčko naše chudáček!!Vtrapka je nejhorší a oni to ví taky a jde to vidět i podle žebříčku!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit