Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nicky0012

    .....

    takj já jdu taky dělat tapety ale za chvílu přijdu!
  • nicky0012

    ..

    ahoj já jsem tu no dobře tak tam nebudu chodit no!
    jo k narozkám dostanu lesk na rty s ashley,normální lesk,osušku hannah montana,desky hannah,sešit hannah,diář hannah,podložku pod stul hannah,gelovky....a ještě něco už newm!
  • omajda

    tak

    tak ja du delat zatim tapety treba o pul druhe bdu tady tak zatim ahoj
  • omajda

    je

    nicky a kamickar ste tu???
  • simca2

    co

    ja vim ze to nepatri k ash ale co dostanes k narozkam??
  • simca2

    premyslim

    premyslim jestli mam jit delat tapetyprotoze me to bavi ale nevim a u nechod prosim na diskuzi vtrapky prosim at si mysli svoje my vvime ze to taknei *14* *14*
  • nicky0012

    ............

    ahoj holky o čem budem depatovat??
  • simca2

    jj

    jj sem tady jdi tu??
  • nicky0012

    im alive

    to je taky krásný to im alive....
  • nicky0012

    ...

    jj já se kouknu!
  • kamickar

    koukněte

    ahoj holky prosím koukněte se natohle moc děkuju mě se to video moc moc líbí
    http://www.youtube.com/watc h?v=SL5SePGqVAk&eurl=http%3A%2F%2Fw ww%2Et%2Dmusic%2Ecz%2Fhudba%2Fashle y%2Dtisdale%2Dsharpay%2D%2D1%2F2751 8%2F%5Fvidea%2F&feature=player_embe dded¨
  • nicky0012

    krásný

    prosimte vždyt jsou krásný mě se teda líbí!!!
  • nicky0012

    .....

    jj dobře já se kouoknu já taky dělala dneska poslala jsem je ále vubec se mi nepovedli asi nemám šrastnej den!
  • omajda

    je

    je tu nekdo????
  • omajda

    ja

    ja sem taky poslala jenu a ty dve co jsem poslala jsou tam uz podivej to jsou ty hnusne ktere sem delala poprve a ta jedna kterou sem poslala dneska si mylim ze je krasna urcite se zitra koukni a ty dve vipadaji takhle jedna je seda a ta druha je ruzovo seda a ta kterou sem poslala dneska tak ta oranzova s obrazkama tak se koukni *4* *4*
  • omajda

    ONA

    ONA SI NENECHALA UDELAT BRADU RIKAS TO JENOM ty MARSO 12 A NAVIC BY TO BYLONA NETU UZ TO POCHP SPIS BYS MELA BYT RADA Z SI JU NEUDELALA PROTOZE SES JEJI NEJ FANINKA!!!!!!! *14* *14*
    ashley je nej sama rikala ze to by si nikdy nenechala uz po druhe udelat!!!!!
  • marsa12

    Re: Ashley

    ja sem velka fanynka Ash a plastiku ma!! nos kuli zdravotnim duvodum ale bradu si nchala udelat myslim ze jen tak....nejdriv me to vcelku nastvalo..ze jich ma uz tolik tech plastik ale pak sem si rekla ze je to jeji vec...zatim je to jeste dobry dokud neni jako Michael Jackson *1*
  • nicky0012

    miley a ashley

    no to proto aby šlo vidět že mám ráda miley ale i ashley!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • omajda

    je

    je ty sis zmenila obrazek je kkkkkkkkrrrrrrrrrraaaaaaaaasssssssn nnnnnnyyyyy fakt bozi *4* *4* *4* *14* *14* *14*
  • nicky0012

    tatare

    asi tak ty TATARE přesně jak řekla kamča my o ash víme vše!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit