Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omajda

    hm

    jj tak caw *1*
  • omajda

    jj

    jj a to sem zapomela rict ta kamoska ju taky nesnasi van a ma rada ash *14*
  • Re: jj

    tak ale nevadí to:)fans ash:)tak jako tak:)
  • omajda

    jj

    jj to mas pravda fakt rozdil *1*
  • omajda

    o

    no ja sem prvne mela rada vanessu aj s kamoskou a jak tak sem ji poslouchla na youtube tak ta byla pisnicka od ash Headstrons tak me se hrozne libila no a potom sem si hledala dalsi pisne od ash a vanessu sem uplne opustila:-)a do tetka se me vubec nelibi!!!ASH JE PROSTE NEJ a guilty pleasure je uplne bomba libi se me s toho kazda minuta
    a ash se me libi vic s hnedyma je takova vyraznejsi!! *4* *14*
  • :(

    hele promin už musim:(pokecáme jindy ok?:)
  • :)

    jo jinak je mě 16:D:D:Dtrošku rozdíl:D
  • :)

    no narazila jsem na ní na youtube když sem tam posloichala he said she said:)fakt luxusní písnička:)a tedka její nový album guilty pleasure je taky dokonalý:) co říkáš na její změnu vlasů??:)líbí se ti to víc nebo mít než blond:)Jási upřímě myslím že takhle jí to sluší mnohem víc:)
  • omajda

    k

    kolik mas roku??ja 11 bude mi 12
  • omajda

    jj

    jj ja sem pridala taky tapety a fotky asi skazdeho 5 nebo tak dofam ze se objevi:) *4*
  • omajda

    jj

    jj to mas pravdu a kdes na ni jakoby narazila v nejakem jinem filmu nebo kde? *4*
  • .....

    tak fajn...:)o Ash...jinak jsem přidala nějaké fotky tak se snad zítra objeví:)
    jinak Ash mám ráda už delší dobu:)...je to divný ale HSM sem viděla teprve nedávno ale ASh jsem měla ráda už dřív:)skvěle zpívá a hraje:)fakt talentovaná:)
  • omajda

    podle

    podle me ona tu roli zahrala bezvadne protoze hrat pysnou to je fakt umeni ja bych to teda nedokazala *1* *1*
  • omajda

    jj

    presne!!a od ky mas rada ash?ja od High shool musical *4*
  • :)

    jj to je asi fakt...prostě jenom závidí Ash že je slavná uspěšná a umí zpívat:)Takovejch já znám:)
  • omajda

    ja

    ja bych rada o ash ale me nic nenapada zkus vymyslet neco ty?ja nic asi nevymyslim *9*
  • omajda

    tu

    tu holku neres me je jasne ze sem bude chodit a rikat uplne to same co prestim ja bych si ji nevsimala jj?
  • Re: ahoj

    tak nevím:)o čem chceš:D
  • omajda

    ahoj

    ahoj ja se tu takly o cem si budem povidat?? *4*
  • :)

    Ahoj:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit