Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: Ne to není v pohodě !!!

    dobře *14* *14*
  • puspuspusinka

    Ne to není v pohodě !!!

    Kajuško, tohle není v pohodě, protože ses sekla ... oni nejsou moji větší kámošy než ty s Klaruš dohromady ... oni jsou spíš moje rodina ... lidi, který beru jako rodinu a nedokžu si život bez nich představit ... a u tebe a Klarušky je to zase jiný ... vy jste můj druhý svět ... jste moje nejlepší kamarádky, s kterýma se ráda bavím o módě a Vashley a filmech a prostě o "holčičích věcech" s nima jsem spíš sama sebou praštěná a ulítlá a s vámi jsem taky taková ale k tomu holčíčí ... *14* *14* Miluju Tě ... *14* A také se nechci hádat, máš pravdu necháme toho ... *4* Ano? *7* *4* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    A vím že jsou i oni větší kámoši než já dohromady s Kláruš v poho..
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: ...

    Né..já si nedělám srandu já to myslím vážně a i mamka moje ti to dosvědčí že si BFF má.No víš co nechme to bejt jakože se nic nestalo.Hádat se s tebou nechci *13* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: ...

    Jo, ale já nechápu jak můžu být tvoje nejlepší kamarádka ... ty jsi pro mě důležitá a jsi moje nejlepší kamarádka ... jenže já mám takový nízký sebevědomý, že si myslím, že to že mě máš ráda říkáš jenom tak ... a že si semnou povídáš taky jenom tak ... nevím jestli jsem taková že by sis semnou chtěla povídat ... ale já tebe mám šíleně ráda ... fakt ... *14* *14* A promiň ... mrzí mě že sem se zachovala jako kráva ... *9* *9* *9*
  • kajuska4

    Re: Re: ...

    Občas?Když si má nejlepší kamarádka?Právě že si s tebou chci povídat furt ikdyž jsem u Nessy tak tam jsem taky závislá jako tady.Já bych se nemohla vykašlat ani na Ness dizkuzi ani na Ashley nikdy..!! *13* *14*
  • puspuspusinka

    Re: ...

    Pravda, jsem kámoška na nic ... kdybys ty mě ignorovala tak asi začnu brečet ... *9* *9* *9* Tak tohle mě jako vážně mrzí, tohle jsme vážně nechtěla ... moc promiň ... *9* *9* *9*
  • puspuspusinka

    ...

    Ježiši, Kajuško to jsem nechtěla, já nevěděla že to bereš takle, já myslela že to bereš jako, že teď si tu nechci povídat a tak to neřešíš a pudeš k Ness ... já nevěděla, že jseš na mě alespoň trochu citově vázáná?? Já myslela, že si semnou jenom občas povídáš, nevěděla jsem že ráda povídáš ... protože já si s tebou povídám ráda a mám tě ráda mooc ... *14* A je mi to líto ... promiň to jsem nechtěla aby sis přišla jako že tě ignoruju, to mě mrzí .. *9* *9* Víš pro mě je to jako žít ve dvou světech ... být tady i tam ... ale nemohla bych si vybrat ... hodně často mě to tady baví ... s tebou a Klaruš ... mám vás ráda ... a promiň že sis takle dneska kvůli mě přišla... to sem vážně nechtěla... *9* *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: hm..

    Vím..ale jak by tobě bylo kdybych já tě ůplně ignorovala no a tak se citím já!
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: hm..

    Nepřestaneš se mnou doufám mluvit nadobro, kvůli tomuhle?? Promň Kajuško, ale já už jsem taková, prostě občas jsem jen u Avril ... *9* *3*
  • puspuspusinka

    Re: Re: hm..

    Promiň ... Mluvím s tebou neboj se ... Já jsem jenom totálně naštvaná ... promiň ... *14* *14* *14* *9*
  • kajuska4

    Re: hm..

    Když se mnou nemluvíš tak se měj ahoj!
  • kajuska4

    hm..

    Tak pa Míši když si vedle..
  • kajuska4

    Re: Re: Re: :o)

    Aha..já ne protože se na to nedívám *1*
  • kajuska4

    Re: :-))

    Nwm..
  • kajuska4

    Re: Musím ...

    DObře..mno tak paa
  • puspuspusinka

    Musím ...

    Holky, já musím na chvíli pryč ... dorazím ještě ale nevím kdy ... *9* *14*
  • puspuspusinka

    :-))

    Jde sem i Klaruška?? *7* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: :o)

    Ano, ty jsou boží ... a ti Piráti z Karibiku ... bože já se na ně tááák těším *14*
  • kajuska4

    Re: <3

    *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit