Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    :-//

    Víš co mě naštvalo totálně ... že Selena prohlásila, že jí Demi zarazila nůž do zad ... protože když se ptali fans Demi jak se má její nejlepší kámoška Selena tak jim řekla "Co já vím zeptejte se Taylor" noo... a to je úplně jasný ... Demi je smutná, že se na ní Selena vykašlala a je nej kámoška s Taylor Swift... a podle Seleny je zrádkyně Deminka *16* *16* *16* To ví že joo ... *8* Selena je ta co zradila Demi .. *8*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ..

    Achjoo ... už?? *9* *9* No tak to prokecáme až ve 4 dojedeš ... *14* *4* Pááá aspoň budeme mít už témata *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Achjoo...

    Jo já si ho koupila kvůli Nessy a pirátům ... *15* už se na ně těším *14* a jak sem tak četla poslední dobou tak mám teda radši Miley než Selenu ... prtože ta se aspoň přiznala že byla blbá když kouřila a lituje své chyby že si tak hnusně a debilně zacházela se zdravím ... což musím uznat že je od ní dost dobrý ... ale stejně je pořád divná ... ale Selena ta je úplně ... *8*
  • kajuska4

    Re: ..

    nebo s tím musím něco udělat!! *3*
    Nechce se mně ho zrušit ale musím bít lepší než ti ostatní od Nessy..

    .................
    Jinak končíme jdu ke kamí a dojedu kolem 4 paaaaaa *14*
  • puspuspusinka

    Re: ..

    Neee... to nedělej... já mám tvůj blog ráda a o ostatní se nestarej, jestli bloguješ ráda tak coo ... mě se tvůj blog líbí mooc ... a určo budeš mít časem ještě lepší ... protože řpidáváš novinky i ráno ... jako jedna z mála ... podle mě ho máš špičkovej vážně *14* *4* Prosím hlavně si ho nemaž jestli tě to baví ... smaž si ho jenom kdyby tě to nebavilo ... ale jestli tě to baví tak kašli na ostatní *3* *14*
  • kajuska4

    Re: Achjoo...

    Přesně já to bravo mám..a je dost trapná víš co ona dopadne jako Mileyna takže mně je to u něčeho.. *13*
  • kajuska4

    ..

    Ach jo..divala jsem se na jednu stránku a vidím že nemám dost populární blog že nepatří mezi Vanessiné blogy..takže možná si ho smáznu.. *9*
  • puspuspusinka

    Achjoo...

    Ta Selena je **** jako já jí měla ráda, ale ona fakt neví co by roupama ... chodí s Justinem, ale prej flirtuje zase s jiným a nemůže se rozhodnout chudinka ... bych byla na klukách místech tak bych jí nechala ... a měla by hovno ... *8* *8* Ona je fakt ... *8* Miluju její songy a ve filmech je dobrá ale normálně začíná být jako ta Miley ... i když Miley začala mít poslední dobou aspoň mozek narozdíl od ní ... *8* *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: :-/

    Superr *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: :-/

    Vím neboj se.. *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Ahooooj :-*

    Jooo ... dobře ... *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: :-//

    Anoo ... mě to totálně naštvalo ... *16* Jinak Kajuško, promiň ale šla sem jen pomoc tátovi do dílny ... něco s autem ... nandat kapotu *15* ale to ti asi nic neříká co *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Ahooooj :-*

    Dobře v pohodě.. *4* ..já až dojedu tak přidám ostatní nové fotky kde Nessa byla ráno jsem to nestihla jinač by mně ujel autobus a pak by se mně nechtělo druhým to už bych byla doma.. *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Ahooooj :-*

    Jasnéé ... však já budu přidávat ještě na blog shooty ... a dorazím sem na oso asi až kolem 5 hodiny ... uvidím ... *4*
  • kajuska4

    Re: :-//

    To je blbost twe!!Co si ještě nevymyslí no tohle to *8*
  • puspuspusinka

    :-///

    Taková hnusná lež, by mě zajímalo kde na to proboha přišli ... bože... to by si chudák Ashleynka dala ... *16* *8* *16*
    http://starsinmyworld.blog.cz/1103/ashley-tisdale-chodi-s-ex-pritelem-miley-cyrus#komentar87629887
    Totální pitomocst *16* *16* *16*
  • kajuska4

    Re: Ahooooj :-*

    Čauky..ano jsem ve škole..=(
    končíme až ve 2... *9* ..dojedu kolem půl 4 jdu ještě ke kamarádce ju *7*
  • puspuspusinka

    Ahooooj :-*

    Já myslela, že už jsi doma a ty seš ještě ve škole ... *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: xD

    Já právě taky tak se měj paa.. *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: xD

    Kajuško já jdu na Lexu ... *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit