Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nespesna

    prosím

    jo holky pošletemi ty domy všech ny které máte.
  • nespesna

    ne

    no já taky ne.
  • simca2

    holky

    holky muzete to pridat do novine k protoze ashley si neehcal vytetovat: Believe
    a Ashley bude mít 30.července v 8 hodin večer Live Chat a to na Facebooku!!!
    U nás v Česku to teda bude kvůli časovému posunu až v 5 ráno, *10* ale co muzeme si trochu privstat stoji to za to ne?ja ale facebook nemam *10*
  • simca2

    jj

    jj mas elkou pravduyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy y§§§
  • nicky0012

    nesnášim

    hoky já nesnášim vanessu bože ona je tak trapná a ty její fanynky strašně zákeřný na ashley mi takový vubec nejsme vanessáč to je uplně hrozný bože já bych chtela aby prostě už nebyla slavná já ji tak nesnáším já se omlouvám že to píšu ssem ale prostě to je hrozný jak já ji nemám ráda jak je trapná a hnusná a vietamsko,černá,indická,bílá a já newm co ještě vždyt to je strašný lituju zaca ten tuhle hnusnou trapnou škaredou krávu vubec nezaslouží vždyt má hezký akorát vlasy a má příšerný oči to je děs já se zblázním!!!to jak muže mít někdo něco takovýho rád obdivovat to vždyt ta umí zahrát dobře leda tak příšerky S.R.O!a né toto!!to je hrozný doufám že ashleyniny fanynky se mnou souhlasí já prostě vanessu nesnášim už od doby kdy stoupila na obrazovku je to ten nejhnusnějši člověk kterýho sem vyděla!!
    Omlouvám se že to píšu a Ashley diskuzi ale na vanesse by mě vyhodily a fanoušci vanesssi sem taky chodijou takco a hoplky když řeknu Vtrapka znamená to vanessa je jí jméno už titiž nevyslovím to by mi pusa upadla radši než toto!! *9* *10* *9* *8* *16* *8* *16* NESNÁŠÍM VTRAPKU!!!!!!!!!!!!!!!!
  • nicky0012

    nn

    nn u vanessy je ta kajusska nebo jak a holky pošlete mi prosím ty domy ashley a miley!!!díííky ,,,prosím!
  • omajda

    je tu nekdo???

    je tu nekdo nekdo?????halo!!!!!
  • omajda

    jo

    jj to je pravda ale nvm jestli u vanessy taky neni ze ti posle kakadu ale tady nikdy spravce ash nebyl protoze kdyz sme opisovaly ty prezdivky tak tam zadny spravce a uvedomujete si co to znamena???to znamena ze ash znal kakadu a ze byla znamejsi kdyz ma van spravce treba ji ani kakadu neznal jako myslim van
  • jessinka666

    jj

    Jo já si taky myslim že Ashly vytvořil Kakadu protože když se přihlásoš do fanklubu Ashley tak tam máš na zprávách že ti to poslal kakadu !!
  • vanessavk

    Re: Hlasujte PRO Ashley

    ja by som hlasovala len neviem ako napište mi to nie do diskuse ale naa môj profil pa
  • vanessavk

    Re: ahoj

    dik
  • vanessavk

    ahoj

    a možno ešte dnes
  • omajda

    ahoj

    caw ja nevim jestli tady je spravce ash protoze tady nikdy nebyl takze si myslim ze ashley vytvoril kakadu a ja sem tady tak 2 roky
  • vanessavk

    ahoj

    ahoj holky už musím jít tak zítra přídu *3* *3* *3* *3* *3*
  • jessinka666

    Hlasujte PRO Ashley

    http://tweeterwall.mallplace.com/tw /worldwide/best-female-solo-artist

    hlasujte pro ASHLEY A ZASE PO 20 MINUTÁCHG ZNOVU A TAK DOKOLO PROSÍM !!
  • jessinka666

    Já newim

    Já neiwm ale jsou mi přidávat videa !! skus jestli tě taky jdou ?
  • vanessavk

    správce

    je tu nekdo správce ash *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
  • katussska

    RE:

    Jak se máš??
    a jak prožíváš prázdniny?
  • vanessavk

    Re: RE:

    ja som tu
  • jessinka666

    Re: RE:

    já já jsem tu !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit