Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nicky0012

    DÍTE

    já si myslím že si tedka díte určitě nepořídí jelikož jak řekla kamča tak by nemohla jezdit na turné a ted když se jí rozjela kariéra na plný pecky tak si nikdo nepořídí díte má sám hooodně starostí s kariérou a ještě do toho dětím mylsím že ash si ho pořídí až za pár let!....
  • kamickar

    no

    já teda osobně nevím mislíte že by mohla Ashley se Scottem dítě já si myslím že by Ashley slušelo dítě ale to by zase nemohla jezdit na turné
  • nicky0012

    Re: nicky

    tak to je teda pěkně blbý!!mno a já fakt newim o čem si bdeme povídat! *4*
  • simca2

    o cem

    holky o cem si budeme povidat? *4*
  • kamickar

    nicky

    no já nevím já sem přídávaly fotky asi třikrát a neoběvila se mi tady ani jedna
  • nicky0012

    ahooj!

    ahoj holky jako že se mě tady na Ash neobjevily ještě ty fotky???jak dlouho to trvá? *9* *9* *8* *16* *8* *9* *7*
  • nespesna

    no já

    no já tu sem akde má as tetovani myslím stránku.
  • simca2

    holky

    holky ste tu?
  • simca2

    ahoj

    ahoj ste tu nekdo?
  • nicky0012

    facebook

    ahoj holky máte prosím vás někdo z vás facebook jestli jo napíšete mi ho prosím na vzkazy já vám taky ju pls\!! *14* *4* *3* *1*
  • nicky0012

    mimino

    ash to s miminem určo sluší ona je krásná a mimino milý to jde dohromady a ta megana nemuže ash předběhnout!
  • simca2

    hej

    vis ze ash uz dohani ta megan?a jeste k tomu ashley z cerejska na dnesek klesla !! *9* *9*
  • simca2

    tak

    ahoj uz sem tady ses tu?? *4* *4*
  • simca2

    pockej

    pockej tam pul hodiny nevim to jiste ale urcite este prijdu jj tak zatim haoj *14*
  • kamickar

    jo

    jono máš pravdu moc moc jí to stim miminkem sluší jako nikomu jinýmu
  • simca2

    to

    ona je tam uplne krasna urcite ji to bude sluset az bude mit miminko fakt bozi!!!! *14* *4* *4* *14*
  • kamickar

    promin

    a pak musíš kliknout na Asley na tom blogu a dej Ashley Tisdale a sjeť dolů a tam to máš
  • kamickar

    já e mám dobře jeto blog www.o-ashley.blog.cz ale máš to v odkazech jeto na tom blogu uplně dole tak se nato pídej fakt moc jí to sluší
  • simca2

    ahoj

    ahoj holky jak se mate??
  • marsa12

    :(

    jato proste nemuzu najit...zkousela sem druhy a nebo to je jako nekde ze na neco musim kliknout a pak to tam bude..ptz ja sem se divala jen na tu hlavni stranku..poradte prosim....bezmocne *9* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit