Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kamickar

    holky

    jestli ccete vydět Ashley s miminkem tak se podívejte do odakzů tam sou blogy a jeto ten druhej blog na začátku a jeto na tom blogu uplně dole
  • kamickar

    blonde

    už sem ti to poslala
  • marsa12

    !!

    hejky to je uplne super..sem si toho vsimla az tetka *1* Ash je uz na druhym miste na osobnostech a jeste predehnat Miley a je to *4* *14*
  • marsa12

    tetovani?!

    holky opravdu ma tetovani na 100%?!to e zvlastni jestli jo *4* a nemate nakou fotku s tim tetovanim?....treba byste mi ho mohli poslat pres icq..byla bych vam vdecna *14*
  • marsa12

    Re: Re: tenhle rozhovor

    jn..jen by me zajimali ty vsecky videa a fotky jak spolu nikdy nebyli *1*
  • to je hustýýý

    Hey tak to je fakt hustý,,Vanessa na 6.místě jo?....Jako doufám,že ta Megan Fox nepředběhne Ashley,to nesmí jako!....
    a KAMICKAR: poslala by jsi mi pls tu fotku kde drží Ash to miminko? napíšu ti dyštak do vzkazů můj email ju? *4*
  • vanessavk

    Re: tenhle rozhovor

    tak ashley to povedala ohromne a ohromne a ohromne dobre *14* *14* *14* *14* milujem ashley a vanessu i love vashley *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kamickar

    tenhle rozhovor

    Další otázky na co odpoveděla Ashley....
    Miluji růžovou, protože je taková dívčí
    Je dobré smát se.
    Můžeš se cítit:''Vypadám opravdu zle'', ale pro ostatní lidi můžeš být opravdu skvělá.
    Jsou lidé který dávají mě a Zaca dohromady, ale my jsme byli vždy jen přátelé.Fanoušci
    chtějí vidět Zaca také se mnou i s Vanessou.Je to zábavné!
    Zac je mi jako bratr!
    Ja jsem nikdy nebyla atraktivní pro Zaca a ani on pro mě.
    Když mám problém vím že můžu zavolat Zacovi.
  • kamickar

    holky

    víte co by bylo dobrý??že by mněla Ashley miminko já našla fotku kde Ashley drží v náručí miminko a moc jí to sluší
  • kamickar

    Re: Re: Re: ashley

    no já taky Asley is best Vanessa no coment
  • nicky0012

    Re: Re: ashley

    tak hele napsala bych to asi uplně sejně!! *14* *4*
  • medousssek

    Re: ashley

    souhlasím s tebou, ale pouze s Ashley. vanessa je strašnááá-můj názor!!
    ASHLEY is BEST...VAnessa is..........FUJ

    Můj názor!!!!
  • medousssek

    Re: fotky

    jj tak to je super:-)
  • nicky0012

    fotky

    hoj heólky přidala jsem pár fotek ashley tak doufám že se tam brzy objeví budu to sledovat a dám vám potom vědět(některý nový některý starý)!!! *14* *4* *9* *3* *1* *1* *14* *4* *9* *15*
  • vanessavk

    ashley

    ashley a vanessa su fakt najlepšie spevačky a herečky a kto so mnou nesuhlasi je to môj názorr
  • vanessavk

    omajda

    viem že si moja "kamoška" omajda ale našu diskusi o vanesse nechaj tak dobre?
  • nicky0012

    jj

    jj ashley je božská prostě!nikdo na ni nemá jo a na to tetování se mrknu! *4*
  • medousssek

    Re: holky

    najeď si na blog ashleyytisdale.blog.cz a tam si to najdi...
  • Laura+Ashley

    ááno má tetováání úplně náderný má tam Bella to znamená italsky krásná:)mooc jí to slušíí miluju jí *14*
  • simca2

    j

    ja vim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit