Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • medousssek

    :-)

    ale celkem má Ashley moc krásné místo v tom TweeterMallu,... je myslím 18 - což je velmi pěkné
  • marsa12

    ..

    a kolik ma Vanessa?
  • jessinka666

    Má 3863 Votes hlasnšte pro ni a potom zase por 20 minutách zase a ještě jednou a pořád po 20 minutách !!
  • marsa12

    ahojkyyy

    ahoj..ja uz nevim co piiisat o Ash nevite kolikata je na tom hlasovani? *7*
  • jessinka666

    ahooojky

    Ahooojky je tady někdo ??
  • marsa12

    paaaaa!!!

    no nic uz du paaaaaa mej se nekdy zase popisem
  • marsa12

    Re: Re: Re: Re: kraska

    jn..to mas pravdu ja bych taky asi hooodne utracela..a ten privesek..ze by si toho nikdo nevsiml? *1* ona ho nosila doosti casto jen stridala retizky na kterych to mela a je taky hodne mozny ze ho posledni dobou nenosi kuli tomu ze ho treba dostala od Jareda a tak ho teda prestala nosit
  • medousssek

    Re: Re: Re: kraska

    no...ta musí mít šastník jak někdo má třeba celej dům :-DF:-D..ale tam co by stěma penězma měla dělat než jenom utrácet a utrácet :-)
  • marsa12

    Re: Re: kraska

    heeeeej *1* kam to jako dava?...bych taky ale chtela..asi porad chodi nakupovat..ale kdyz na to nekdo ma *15*
  • nik011

    Re: Re:

    mas nejakej problem
  • medousssek

    Re: kraska

    néé to jsem si nevšimla... a máš pravdu s tím oblečením.. jednou v rozhovoru prozradila že má doma až 100 ryflí"roury"
  • nik011

    Re: no

    koho to zajima
  • marsa12

    kraska

    jo to jo..a ona musi mit strasne moc obleceni...vsimla sis ze kdysi nebo jeste tedka nekdy ale uz strasne malo..no tak driv nosila skoro porad jeden privesek?
  • medousssek

    Re: Re: Re: Re: Re: :D

    jj vypadá krásně všude....ona je prostě kráska už od narození v jakých koliv vlasech a v jakých koliv oblečeníí
  • medousssek

    VOTE FOR ASHLEY PLEASE

    prosímvás-hlasujte po 20 minutách pokaždé pro Ashley Tisdale..je to opravdu velmi důležitéé
    tady:

    http://twee terwall.mallplace.com/tw/worldwide/ best-female-solo-artist
  • marsa12

    Re: Re: Re: Re: :D

    jo to ze ji vsici brali jako Sharpay to me vadilo..ale mela sem ji radsi ze mi prisla taka mlada..:Dale tedka je taky mooc pekna..ji to vzdycky slusi *3* taky ale kdyz je modelka..
  • medousssek

    Re: Re: Re: :D

    protože když byla blondána, vypadala hrozně moc mladě a taky ji lidi brali jako Sharpay Evans...teď když je hnědovláska-má svou přírodní barvu a má svuj nový vlastní styl
  • marsa12

    Re: Re: :D

    a proc? *3* *4* me se spis libila v blondatych..ale tak nevadi kazdy na to ma svuj nazor
  • medousssek

    Re: :D

    ..podle mě jí to víc sekne v hnědých vlasech
  • marsa12

    :D

    ty by si chtela aby byla Ash zase blondyna?nebo ne? me to tak zajima..jak se to komu libi.. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit