Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nicky0012

    hm

    víš kdyby to bylo v češtine klidně jenomže já tomu nerozumim ty to máš lehký prtž anglicky asi umíš my bychom rády ashley podpořili prtž ji máme rádi ale když to neumíme a nevíme tak co máme dělat??!!! *9*
  • nespesna

    tobě

    není to nic proti tobě máme tě rádi jenom to nechcem udělat.
  • medousssek

    Re: Prostě mě to mrzí...

    :-) *3*
  • nespesna

    nic

    já syce nevím a As miluju.
  • Prostě mě to mrzí...

    Jako neberte to špatně, jen mě to mrzí čekala jsem větší nadšení ;)... medousssek díky moc :)...
  • medousssek

    Re: Dotaz...

    já vím co to je.. je to něco jako MTV awards že?
  • medousssek

    Re: As

    ahojky :-)
  • Dotaz...

    Víte vůbec co je Teen Choice Awards??? Že se divim, že nechcete podpořit Ashley, páč TCA (teen choice awards) je celkem významné ocenění...
  • medousssek

    Re: Prosím!!!

    aha jo... tak OK
  • medousssek

    Re: hm

    já taky umím trochu anglicky, ale newím kam se mám zaraegistrovat
  • Prosím!!!

    Stačí najet na ty stránky, sjet dolů a kliknout na vote now... kliknete na register... Tam zadáte e-mail (v americe to tak u hlasování většinou bývá, že musíš zadat mail), jako to neni jako tady na osobnostech, že byste tam měly profil nebo tak něco xD... A pak hlasujete prostě akorát kliknete na jméno filmu osobnosti apod. a kliknete na vote, když sjedete dolu v daný kategorii dáte next a takhle se proklikáte 5 kategoriema... prosím!!!!!!!
  • nespesna

    As

    ahoj medousssku.
  • nespesna

    psát

    kamickar má pravdu aji stou angličtinou já taky moc anglicky neumím. *4*
  • medousssek

    ....

    jinak asi před dvěma týdnama sem přidalka asi 15 videí a oni se pořád nepřidali
  • nicky0012

    hm

    já anglicky umim jen základy ale nechápu co po mě chceš jako kdy se mám registrovat bo co?? *7*
  • medousssek

    :-):-):-)

    Ahojky tak jsem tady.... nešel mi totiž internet, takže jsem šla nachvilku pryčč
  • kamickar

    promiň

    ale já chci být jenom na osobnosti.cz a ty stránky sou v angličtině takže já moc právě anglicky neumím tak nevím co se tam píše takže sory
  • Hlásněte pls

    Plsky mohly byste najet na www.teenchoice awards.com a písnout tam email jako registraci a hlasovat ve všech kategoriích kde je Ashley a Twilight??? Klidně vám ty kategorie sem písnu!!! PROSIM!!!
  • nespesna

    nic

    onic kouknise o několik řádku níř a přečtisito.
  • nicky0012

    aco

    o co jde??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit