Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • medousssek

    páá

    Tak zatím páá. jdu zase nachvilinku pryč.....mějte se hezky
  • Re: Re: Re: 2 hlasy

    Klídek nejsi ;)...
  • Re: nic

    Neboj neřeknu ;)...
  • medousssek

    Re: Re: 2 hlasy

    já jsem blb.. ona vede ještě o 100 :-(:-(:-(
  • nespesna

    As

    musí být as as as as as *14* *14* *14* *14*
  • medousssek

    Re: 2 hlasy

    a te%d už jsou nastejno:-)
  • medousssek

    2 hlasy

    ještě 2 hlasy a je Ashley před Shakirou!!!!škoda že jde hlasovat až po 2O minutách
  • nespesna

    Re: Re: nic

    Já?
  • nespesna

    Promiň :(... Jinak se nezlobim, jen mě to mrzí a Medoussskovi díky mooooooc :) (doufám, že jsem nespletla nick)...
    Nicky najedeš na www.teenchoiceawards.com na ty stránce najedeš dolů a je tam růžovej čtvereček kde klikneš na vote now, na další stránce máš růžovym register now tak na to klikneš a vyplníš potřebný políčka a pak zas najedeš na www.teenchoiceawards.com zas na vote now a tentokrát zadáš mail a heslo cos tam zadala a volíš v kategorii co se ti otevře, tak že klikneš na jméno nebo film a podobně a pod tim klikneš na vote až dojedeš na konec stránky dáš next a volíš v další kategorii (těch kategorií by mělo bejt 5)
  • medousssek

    Re: nic

    jak se vlastně jmenuješ?
  • nicky0012

    co?

    kdo já já tvoje jmáno nevyslovuju!!!
  • nespesna

    nic

    myslím let prosím.
  • nespesna

    nic

    jentak proč vyslovuješ moje jméno?no toje jedno moje prosím neříkej ještě bysemi smáli.
  • Re: :-)

    Dík za podporu :)...
  • medousssek

    Re: :)......

    no mě je 13! *15*
  • nicky0012

    ?

    já to tam nevidím jak si to říkala já tto zkoušela ale tam nic takovýho není!
  • :)......

    Už jsem vám písla jak na to... ;)... Je to jeden z níž položenejch komentů, ale jak chcete, já jen, že TCA a fakt jedno z významnejch ocenění... A kolik vám je??? ;) jen tak orientačně, přivedla mě na to nespesna ve vzkazu ;)...
  • medousssek

    :-)

    prostě to nějak dopadne.. buď se aSH DOBŘE UMÍSTÍ NEBO NE... VAŠE HLASY BY Tomu pomohly, ale když nechcete tak je to vaše věc......
  • nespesna

    nic

    tak se nazlob zlobíšse? *7*
  • Re: Re: Dotaz...

    jj přesně :)... TCA, MTV MA a Oscary :)... Prostě ty nej ocenění :)...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit