Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nz

    Nz, já mám totiž blog převážně o Ash a zjišťuju všechno na zahraničních a oficiálních stránkách a znám i český weby, kde dost dopředu uveřejňujou český premiéry, takže kdybys ještě něco potřebovala ohledně Ash nebo premiér vědět, tak mi písni vzkaz ;)... A kolik ti je??? ;)
  • marsa12

    They came from upstairs

    jo uz sem si taky vsimla ze to prejmenoali *1* ale they came from upstairs se mi libi vic *15* a dik zesi mi to rekla..konecne nekdo vi
  • They come from upstairs

    Jsem z5... Jo četla jsem tu dotaz, kdy bude they come from upstairs... Tak za a) přejmenovali to na Aliens In The Attic za b) v US je premiéra 7.8.09 a u nás měla bejt 13.8., ale přesunuly jí na 24.9.09... Jo díky, že jste začaly hlasovat jak na Twitteru tak na teenchoiceawards, jsem ráda že jste se ke mě přidaly...
  • marsa12

    Ash /Jared

    ale on je vymatlanej..dyt mel takovou skvelou holku a on ji todle udela..a jeste kdyz uz byli zasnoubeni!!!! *16*
  • marsa12

    jj

    Jo to je..ale uz na zacatku jak spolu chodili tak mi nevadil ale pozdej uz mi byl brutalne nesympatickej a chtela sem aby se rozesli..popravde nejdriv sem si myslela ze se s nim rozesla Ash jako prvni!
  • nespesna

    nic

    jo a jared je blbec.
  • nespesna

    nic

    no podle mě právě leží nebo nebo kouká na telku nebo chodí poměstě.
  • nicky0012

    ..

    holky ash už má 2900 hlasu ahooooooooooj
  • marsa12

    :P

    co myslis ze tedka Ashley dela?? *1*
  • nespesna

    nic

    tak čti pozorně je tu nuda.
  • nicky0012

    ...

    holky já letim jdu se dívat na telku jo páá zítra ráno doufám že tu budete! *14* dobrou!
  • nicky0012

    :D

    mno právě mě to bylo divný!
  • nespesna

    nic

    ty sy hrozná že sy mě četla nespasená misto nespesná to bych se pásla ty nicky.
  • marsa12

    Re: ?!

    jo ash tam hraje..se dystak koukni na youtube na ukazky
  • marsa12

    They came from upstairs

    jo ja taky ale slysela sem nekdy v srpnu nebo zari..proste zacatek podzimu.. *4*
  • omajda

    mame

    mame 1800 komentiku sme dobri!!!!dobra prace to ash zase zvedne to je super!!! *14* *14* *14*
  • nicky0012

    ?!

    to fakt newim ko tam hraje ashley?
  • marsa12

    ...

    jo a stim hlasovanim mi to nende..je to na twitteru?
  • omajda

    nvm

    nvm ale doufam ze brzy!!! *4*
  • medousssek

    Re: tady nikdo neni

    tak už zase letíím. jdu do restaurace.páá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit