Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste tu někdo???

    Jste tu někdo???
  • nespesna

    nuda

    tuje noda.
  • nespesna

    nevím

    no já nevím naco mám kliknout a co dělat tak já hlasovat nemůžu.
  • marsa12

    Re: Picture This

    jn..ja uz to takly videla aspon 3* *1* sem z toho filmu byla hotova ale tak to asi pochopi kazdy si to nak uz podle tonu vybavi...
  • Re: anulka

    Pardon předmět měl bejt anulka, omlouvám se...

    jj vnímám...
  • marsa12

    Konečně někdo kdo tu taky umí anglicky ;)... Nic proti ostatním... na Picture This se chci taky mrknout, našla jsi ho na youtube??? A norma si zadala Picture This???... Plsky hlasujte furt na http://tweeterwall.mallplace.com/tw /worldwide/best-female-solo-artist

    a na

    www.teenchoiceawards.com

    j ak jsem vás prosila už dřív :)...
  • nespesna

    někdo

    vnímá mě tu někdo? *7*
  • marsa12

    .

    za chvilku prijdu...
  • anulka123

    Picture This

    A nebo aji ten film Picture This co natočila Ashley je upaa Best..já jsem se na něj dívala na youtube ale nevidělajsem to dokonce..ale ï když to bylo anglicky pochopila jsem to a bylo to kráásný..
  • Jste tu???

    Jste tu???
    Jo a tu premiéru jsem písla i do novinek ;)...
  • nespesna

    tady

    už jsem zase tady ohledně filmu nevím nikdy nic.
  • btw

    btw o premiéře toho filmu jsem psala pár komentů níž, v US 7.8.09 a u nás měla bejt 13.8.09 a pak jí přesunuli na 24.9.09...
  • Vim kdy byla ve Španělsku...

    Ve Španělsku byla hned po Itálii, a to 11.6. páč ten ten vycházelo GP ve Španělsku, pak na 12.6. odjela do Německa, páč 12. vycházelo GP v Německu a u nás a pak se do Španělska vrátila...
  • anulka123

    marso12

    No vím akorát že tam byla hned jak odjela z Milána..a v miláně byla 9. června..takže vůbec netušíím..
  • anulka123

    They Come From Upstair

    Jééj tak to si myslím že než se to dostane do našich kin že si ještě chvilinku počkááme..už to mělo premiéru ve spojených státech??
  • marsa12

    ...

    to je jedno..momentalne sme resili novy film s Ashley..nevis kdy Ashley byla ve Spanelsku?
  • Aliens In The Attic

    Momentálně řešíme Aliens In The Attic (They Come From Upstair) a českou premiéru...
  • anulka123

    marso12

    a téma??
  • marsa12

    ..

    jasne berem kazdyho *1*
  • anulka123

    Aoojky

    Ahoojíík holky..mohla bych se taky připojit do diskuze??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit