Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nespesna

    no holjy a spon se snsžte.
  • nicky0012

    .

    jj
  • omajda

    neco ti napisu na tvoje zpravy jo

    neco ti napisu na tvoje zpravy jo nicky
  • omajda

    j

    jo no to divny
  • nicky0012

    n

    komentářu možná ale těch hlasu ne!!!budem muset dávat pravidelně alle připadá mi že ty hlasy dávám jen já!!!a proser o tom hlasování ví i fandově vanessy takže ty jí hlasy taky dávaj jako vanesse a ashley jenom my!
  • omajda

    kdyz

    kdyz sme daly 500 komentiku za pul dne tak tohle lechko zvladnem ne holky???? *4*
  • omajda

    sme

    jsme prace dobry holky kdyz dame 500 komentaru za pul dne tak to dame *14*
  • omajda

    nemi

    neni to straceny to dame kdyz pravidelne buedm davat hlasy
  • nespesna

    jo já jsem tet přišla. *4*
  • nicky0012

    ..

    ashley shakiru nikdy nepředbehne!!!!shakira už má 3502 hlasu a ash 3365 to je ztracený a vanessu taky nepředběhne!! *9* *9* *8* *8* *9* *10*
  • nicky0012

    halo

    halooo je tu někdo????????????????????? *7* *9* *8* halooooo skoro všichni jste on-line a nikdo nepíše!
  • nicky0012

    jj

    jj to jsem musela dát lady gage hlas já protože nechci aby bla za vanessou a elizabeth já dneska na tom twi...hlasovala znova doufám že aspon tam ash vyhraje ale vanessa je tam vícktrýt vanna tam má i psa na hlasování!!!!
  • Re: Re: Re: :-(

    Lady Gaga je zas před Vanessou...
  • Re: Re: :-(

    Ach jo já na to koukala asi ve 2 ráno a Ash na Shakiru zbývaly 2 hlasy a Van se moc nepohybovala :(...
  • nicky0012

    Re: :-(

    a ještě jí zbývá 127 hlasu do shakiry!!! *9* což je pškně blbý vanesa nabrala přes noc víc jak 500 hlasu naše ashley jen 400!!
  • nicky0012

    :-(

    holky vanessa předběhla lady gagu to je v pr*eli!!!!
  • nicky0012

    Re: They come from upstairs

    nemáž zač nebylo to tak těšký"""jak jsem si myslela!! *14* *1*
  • Editace diskografie...

    Tak jsem u Ashley udělala částečnou editaci diskografie a zítra mínim pokračovat, k albumům jsem přidala několik singl album (u nás se o nich moc nemluví), pak jsem udělala pořádek v písničkách (názvy, se slovy, anglicky) a přidala jsem k některejm albům obaly a přepsala jsem z GP co mám doma slova k Masquerade a ještě jsem dopsala co jsou u gp bonus track... Mno zítra budu pokračovat mám před sebou v tý diskografiii ještě dost práce, tak doufám, že nikdo nebude editovat...
  • Ash dohání Shakiru...

    Shakira má 3053 a Ashley už má 3028 :)... Super!!!
  • Re: Jdu pokračovat v editaci...

    Písničky z alba už jsem zaktualizovala + jsem písla který jsou bonusovky a písla jsem slova u Acting Out a teď jdu písnout ty slova k dalšim...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit