Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • medousssek

    Re: nicky0012

    je online, třeba si jenom někam odběhla!!
  • medousssek

    Re: nicky0012

    newíím....je vubec online?
  • nespesna

    nicky0012

    nevíte kde je nicky0012? *7*
  • medousssek

    Re: já

    jj přesně tak. my sami stím nic udělat ani nemužeme''
  • nespesna

    je to škoda ele co uděláme.
  • katussska

    taky končím z hlasováním

    já teda taky nebudu hlasovat, máte pravdu, nemá to cenu, když tím stejně Ashley moc nepomůžeme, protože se beztak už výš nedostane
  • medousssek

    končím z hlasováním

    já taky končím, Ashley má málo hlsůů a to nedokážeme ju posunout dáll. já už nhlasovat nebudu ... nemá to cenu, Ashley se stejně výš nedostane
  • nespesna

    no elizabet já ti písnu něco na vzkazy.
  • simca2

    On bude v ČR její koncert??? A kdy??? nebo co o tom víš??? Plsky písni mi to!!!
  • Re: ja

    Počkej on bude její koncert v ČR???????????????????????????????? Kdy??????????,,
  • Ach jo!!!

    Mno nic, asi na to kašlu, hlasovala jsem celej včerejšek a nemám čas furt sedět u compu a dávat F5... A ke všemu je na tom Ash furt blbě... Takže končim, stejně to nemá moc velkou váhu, myslim ta soutěž... A jste tu některá???
  • katussska

    Ahojky

    Ahojky já sem ztady nová a taky fandím Ashley Tisdale, ona je suprováá.... taky budu hlasovat ať se Ashley dostane ještě dáál!!!
  • simca2

    ja

    ja sem premyslela o tom koncerte protoze to anulka tento tyden ten dopis bude posilat a ja sem se rozhodla ze ja tam budu o den driv abych stihla autogramiadu!!!tak tam budu driv a asi to bude v brne a v praze a mozna fakt mozna i ve zline *4* *4*
  • Já to nevzdám!!!

    Ahojky holky, jsem tu a já to nevzdám xD... Já hlasovala do dvou do rána xD...
  • nespesna

    jo

    tak už to vzdejte.
  • medousssek

    TwitterMall

    myslím, že na twittwrmallu Vanessu nepředběhneme ale aspoň před Shakiru bysme se dostat mohli.. já třeba každejch 20 minut hlasuju... ale to nás musí být víc no.... tak se snažte a%t se Ashley aspoň o jedno místo posune
  • nespesna

    jo

    jo já to taky vzdávám je to na nic.
  • simca2

    holky

    holky ja nevim jestli to dame ja to vzdavam to je naprd fanusci vanessy jsou proste rychlejsi
  • nespesna

    no holky já du nachvíli ven ale já to budu střídat tak že budu chvíli venku a potom zase du na počítač. *3*
  • nicky0012

    Re: neco ti napisu na tvoje zpravy jo

    já tam nic nemám!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit