Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • medousssek

    Re: jj je nahoře díky Zacovi...

    jj.... Ashley aji hodně posílá videa svým fanouškům, ale Vanessa vubec
  • nicky0012

    jj

    ashley žádnej takovej pruser nemá a není tolikrát nominována vanessa má pruser za pruserewm a je všude v tom něco bude holky a jak řekla elizabeth souhlasím sní uplně se vším!!
  • medousssek

    Re: jj

    vždy%t říkám, že je to vtěrka'''
  • jj je nahoře díky Zacovi...

    jj vztahem se Zacem hodně vytěžila, vem si to Zac jezdil po světě aby představil premiéry filmů (stejně tak Ash cd) a Vanessa jezdila snad jen s HSM...
  • medousssek

    Re: Nesnášim jí a vim proč...

    jj normální člověk by tohle neudělal..a její písničky se mi taky nelíbí, taky to jeji 2 CD v Hitparádách dopadlo dost blbě...
  • nicky0012

    jj

    jo vanessa se všude vetře snad je jako podplácí bo co já newm ale je to teda hoodně divný!
  • medousssek

    Re: jj

    mám na to stejnej názor jako Ty :-D
  • Nesnášim jí a vim proč...

    Nemám ji ráda, páč jako herečka se mi vůbec nelíbí, podle mě neumí hrát, její písničky se mi nelíběj (teda asi krom 2 který ujdou) všechny písničky má hrozně jednotvárný a pak ty její nahý fotky, když jsem je viděla bez cenzury, tak se mi zvedal kýbl :(, jako normální člověk by se nahej nefotil...
  • medousssek

    !!!!

    Vanessa se vždycky vetře všude.. vtěrka jedna :-D
  • nicky0012

    jj

    já mám zaca taky ráda ale vanessu přímo nesnášim ona je divná jak postižená fuuuuj hnus je slavná jen kvuli zacovi ona nic nedokázala!!!
  • medousssek

    Re: ..

    Vanessu s Shadow jsem snad viděla jenom jednou, a Ashley s Maui fotí shooty, bere ji nadovolenou, chodí s ní naprocházku a není nominovaná, to je trošku divné a myslím že aji hodně nespravedlivé
  • ..

    Jo to mě taky naštvalo jako to s Mauim :(... Jako já vždycky hlasuju proti Vanesse xD... Nebo jak je nominovaná se Zacem na LIPLOCK, jako Zac mi neva, ale Vanessa mi vadí, takže hlasuju pro Kris a Roba za Twilight :)...
  • medousssek

    Re: Re: ...

    jjj.........já Vanessu nesnáším.. newím proč ale nesnáším ju
  • medousssek

    Re: jj

    mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
  • Re: ...

    Jo to mě taky naštvalo :(... Jako já vždycky hlasuju proti Vanesse xD... Nebo jak je nominovaná se Zacem na LIPLOCK, jako Zac mi neva, ale Vanessa mi vadí, takže hlasuju pro Kris a Roba za Twilight :)...
  • nicky0012

    jj

    jj přesně to mě taky sere vanessa není nic a přitom je všude stejně nevyhrajepro ni nikdo hlasovat nebude!! *4*
  • medousssek

    Re: no

    co je hrůůza
  • nespesna

    no

    no toje hrůza.
  • medousssek

    ...

    ale jako Ashley je o hodně bohatšíí než Vanessa
  • Re: ne

    Tak tos o něco přišla ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit