Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaráží mě...

    Dost mě zaráží, že když je někdo nominovanej na Zlatou Malinu, že ho je někdo schopnej nominovat na TCA nebo MTV MA... Btw, Vanessa byla na předávání Oscarů, taky jen díky Zacovi ;)...
  • medousssek

    Re: jo

    jj
  • nespesna

    jo

    As As As As As As As As As AS !!!! *14* *14*
  • Re: medosssek

    Už ti jdu odepsat...
  • kamickar

    medosssek

    toje dobře Ashley je nejlepší
  • nespesna

    jo

    já ti něco řeknu medousssku na vzkazy.
  • medousssek

    Re: Ocenění...

    jj o té malině jsem četla..... že je to hrozný ocenění a Vanessa na něho byla nominovanáá
  • medousssek

    50 komentů

    ještě 50 komentů a máme 2000
  • Ocenění...

    Hele významný ocenění (filomová) jsou samože Oscary, ale taky MTV Movie Awards (kde Vanessa ostrouhala a Ashley vyhrála) a TCA (to se uvidí)... Ale na netu jsem tuhle vyhrabala starý články o ZLATÝ MALINĚ (opak Oscara, získávaj jí Paris Hilton atd.) a Vanessa byla na zlatou Malinu v minulosti několikrát nominovaná!!!
  • kamickar

    elizabeth

    psala sem ti na vzaky koukni se prosím a odepiš
  • medousssek

    Re: ..

    jjn, to já mám u babičky počítač.. to je taky jediný štětníí :-)ale na táboře těžko bude :-D
  • Re: ..

    neee :(...
  • medousssek

    Re: Re: Tábor

    :-D no ale v sobotu přijedu a hned se sm pujdu kouknout co se tady děje.....:-) a jsem zvědavá jak dopadnou všechny ty nominace
  • Re: Re: jj

    Je mi z ní blbě xD... Jako takovejch průserů xD... Já bejt jí tak lezu kanálama xD... jj nespravedlnost!!!!!!!!!!!
  • nicky0012

    ..

    to je škoda že tu nebudeš ikdyž já taky ne jedu k babičce a ta nemá kompl!!!tak v sobotu příští tady budu až v ponděli odjíždím!
  • medousssek

    Re: :)........

    tjn.. jak už jsem říkala... lidi budou buď pro ashley nebo pro vanessu, jenom málo lidí mají rádi obě'''
  • Re: Tábor

    Škoda :(...
  • :)........

    Jsem ráda, že máme stejný názory... Vanessa mi trochu připomíná Paris Hilton až na to, že není dědičkou hotelovýho impéria, neni tak pěkná a neni tak populární xD...
  • medousssek

    Tábor

    jinak v neděli jedu na tábor takže tady nebudu......
  • medousssek

    Re: jj

    nespravedlivost - to je slovo, které to uplně vystihuje. NESPRAVEDLIVOST

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit