Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • medousssek

    ...

    a taky mě štve že v TCA je Vanessa nominovaná se svým psem Shadow a Ashley tam s Maui není. přitom Ashley bere Maui pořád někam sebou a Vanessa shadow vubec nikde neukáže..
  • nespesna

    no já si myslím že se umístí na 3. nebo 2. protože Vanessa bude určitě před ní.
  • medousssek

    Re: Vyhraje!!!

    jj vypadá jak bledule vybledláá.. hruuza
  • nicky0012

    ahoj

    ahojholky jsem tu já o tom přemýšlela a vydím že stím všichni sekáte s tim hlasovánim já se na to taky vyseru to nemá cenu abbych hlasovala sama vanessu stejně nepředběhnem tak vo co se snažžit!! *9*
  • nespesna

    ne

    já ne teda.
  • Re: Vyhraje!!!

    A to tam Ashley na tu female hottie nominovaná není :(...
  • Vyhraje!!!

    Musí vyhrát!!! :)... Akorát nechápu proč je zrovna Vanessa nominovaná na Female Hottie, teda jako Ashley je mnohem hezčí, Ash je pěkná i nenamalovaná, ale viděly jste nenamalovanou Vanessu?!
  • Re: jo

    To je jedno, tak něco navrhni ;)...
  • medousssek

    Re: jo

    no já newím.. třeba o tom - ja,k si myslíš že se umístí Ashley v Teen Choice awards
  • nespesna

    jo

    tak očem se máme bavit?
  • medousssek

    Re: no jo

    :-):-) dobře
  • nespesna

    no jo

    no tet se nato vykašlem a budem psát ne?
  • medousssek

    Re: :)

    tjn........
  • :)

    Mno já se na to před chvilkou vykašlala taky, páč mám spoustu práce a mínim dneska dodělat tu diskografii, což mi dává časově pořádně zabrat, páč už jsem přidala 9 alb, tak musim u nic upravit ještě písničky a slova atd... Takže nemám čas mačkat F5 xD...
  • nespesna

    no

    no nic se nedá dělat. *9*
  • katussska

    Re: Ach jo...

    jj ..super
  • katussska

    nemá to cenu

    nemá to cenu hlasovat!!! stejně to nedáme
  • Ach jo...

    Ach jo jsem netušila, že v tý diskografii je až takovejch nedostatků, asi ji budu opravovat ještě za tejden xD...
  • medousssek

    Re: jo

    beztak zachvilinku příjde''jo a já se tady na tom PC střídám s katussskou. ona je moje kamoška a tak se střídáme na PC
  • nespesna

    jo

    jo je já ji mám jako přátele.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit