Přejít na výpis diskuzí

Ashton Irwin

OSOBNOST 19.4.2014 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám že se tu nebudete hádat jako ve školce o autíčko
  • Som tu asi jedin directionerka, ktorá miluje 5 Seconds Of Summer a jediný člen 5SOS family, ktorý miluje One Direction, že?
    • Ne, neboj, taky mám ráda obě skupiny a moje kamarádky taky *3*
  • Jžš Niallerko vypadni odtud!!! Že nemáš ráda 5SOS fakt nikoho nezajímá ,ale vadí nám že je urážíš!!! Ok neměj je ráda ale nepiš tu o nich takové kraviny! My taky nehejtujeme toho tvojeho Nialla!!! Běž si za nima jasný? 5SOS nemusí mýt rád každý to jo ,tak ale nepiš tady o nich takové věci. Navíc je ani neznáš!
    • Přesně!!
  • Nenuskaa
    Happy Birthday love
  • Všechno nejlepšííí k narozkám!!!! ♥♥♥
  • *12* *11* *16* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • zuzkako
    asi nemáte nic jiného na práci než em psát samé trapné hejty a tak že ne? nevím proč to děláte ani jaký to má smysl ty hejty sem psát protože tím ztrácíte čas jak váš tak náš *3* *3* *3*
  • niallerka je tady beztak nejlepší a ten pravopis hotová učitelka češtYnI *12* jo a Ashton je super boy my hero *4*
  • naprosto ale naprosto souhlasim se zusko(u)tohle přesně bych udělala já
  • Je proste hnuus tak to pochopte
    • Ale no tak.Už ti docházej slova?Radši sem dej svou fotku ať víme s jakou hnusačkou máme tu čest *1* *3* *15* *2* *5*
      • Až po tobě princezno :*
    • hlavne ze ty jsi miss zeme že jo jdi do už nekam máš štěstí že osobnosti zakazují sprostý slova jinak by ses o sobě dočetla hezký věci !!!! a nepruď tobě ty krAvo zasranA teď si mě fakt naštvala ***** *10* *10* *10* *10* *10* *16*
      • Diky kR+va je uzitecna a hezka nrozddil ot tebe :DDD
    • Pane bože -_- to si až tak zúfala že si potrebuješ zvýšiť ego tým že budeš nadavať na Asha ? si proste uboha -_- Nepoznaš ich tak sa do nich nenavažaj -_-
      • No a faninky sosaku taky urazi 1D
        • Tiež my vadí keď niekto nadava 1D ale vadi my aj ked niekto nadava 5SOS -_- a tym nadavanim dokazuju že im zavida -_-
          • Jim je neco zavidet a co ehm
            • To čo tebe zjavne chyba .... Suka -_- Si ty vôbec človek ? Ale podľa tvojho pisania usudzujwm že pochádzaš z rasi opíc padlich na hlavu ... aj male decko by ty povedalo že im závidiš ich slávu -_- Nikdy neviem pochopiť tak jeb*utých ľudi ako si ti -_-
              • Reakce na příspěvek:

                Ja pisu furt na mobilu ~_~
              • Reakce na příspěvek:

                Directionerka~Niallerka -_- Pisala som to na mobile -_- počuj ty si važne trapna -_- Horanka a ty sa nauč písať ;) sorry nejde ty to ;)
              • Reakce na příspěvek:

                Mas tam chybu a krityzujes-_-
              • Horanka

                Reakce na příspěvek:

                Jim je neco zavidet slava jaka mzna maj tak vak potrefeny hus

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit