Přejít na výpis diskuzí

Ashton Irwin

OSOBNOST 19.4.2014 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojte môj názor Je taki ako skoro každej fanynki ...
    Daktoré stále omielajú že Je najhnusnejší na celom světě a podobně veci. Medzi tími zalúbenkiňami som bola aj ja a chápem vaše komentáre a bojujete za svoj názor.Dotiahnete to daleko len s podporov.Tak toto Je moje posledné Slovenské slovo... Pa
  • A 5 sos nebudou vživoťe na 1D
    • Jenže oni si nejsou ale vůbec podobní, jestli to nevíš omg -_-
      5SOS= poprock a poppunk band
      1D jsou jenom nějaký další boyband, jejichž hudba je osobně podle mne dost trapná (bez urážky, jenom nesnáším pop a ještě k tomu ten bez hudebních nástrojů... Taková hudba je příšerná.)
  • 5Sos vypadněze ze světa
    • Ty jsi na tomto světě potřebná asi jako stěrače na ponorce
  • všechni kluci s 5sos sou hnusný
    • Všichni - všechny se píše jenom, když se jedná o ženy, nebo neživotný mužský rod.
      Jsou - už mě začínáš štvát.
      Hnusní - mladí!
    • Když se ti 5SOS nelíbí tak proč sem lezeš????? Běž si na stránky 1D a nech 5SOS napokoji !!
      • Nenechám blebce one také urážli 1D
        • jo??? a jak je uráželi? A tobě nic neudělali.Tak si laskavě uvědom co tady vlastně píšeš.
          • Výš mi directionerky držíme přisobě a sme jako velká rodina a né jako fanoušci 5 sos
            • přesně já mám taky rada 1D i 5sos. Ale klidni.......nám jsi tu u prd*le!!! tak už tu nepiš p***viny -_- *16*
            • já osobně mám ráda 1D i 5SOS *4* a nevim co ti na 5SOS vadí
              • Reakce na příspěvek:

                Já taky mám ráda 1D i 5sos
              • Reakce na příspěvek:

                Všecno
          • Že snákim pitomim boybanndam nebudou vystupovat fuuuuuuuuuuuuj 5 sos
            • Prvně si o nich zjisti nějaké informace ty blbko! OMG ty seš ale dost vypatlaná desetiletá (?) holčička. :D :D
              5SOS nejsou nějaký trapný boyband, ale POPROCK a POPPUNKový BAND -_-
            • 5SOS jsou jejich předskokani jestli to nevíš :)
              • Reakce na příspěvek:

                One directin už spívají 5 let a furt mají přes miliony fanynek
      • A nejsi ředitelka internetu
        • koľko máš rokov? 5? skús sa nad sebou zamyslieť a potom začni niečo písať zlatko ;)
          • 12 :D a kolik ty 2 roky
      • Já si můžu chodit kam chci
    • ty jedna pi*o jebnutá.No a hlavně že ti tvoji One erection jsou králové krásy . A největší bu****nt ze všech je ten tvůj Niall Ho(bu****nt)ran *16* *10* *1* *1* *1*
      • :D :D :D :D
      • helllle nech Nialla na pokoji nám je u pr***e že nemáš ráda 1D -_-
      • One direction nejsou buz** Já sem řekla že vipadají hnusně takzě si tu váklu začla ty
        • Tak to mám o zábavu postaráno. *1*
          Jsem - říkám ti to už potřetí. Jsem, ne sem!
          (,)Že - vždy je před ním čárka.
          Vypadají - předpona vy!
          (,)Takže - žádné takzě a píše se před ním čárka.
          Válku - opravdu netuším, co znamená váklu. Nechceš mi to vysvětlit?
          Začala - možná by neuškodilo, otevřít knihu a občas si něco přečíst. Viděla jsi někde, že se píše začla?
          Jsi - to je o samé jako jsem!

          Já jsem řekla, že vypadají hnusně, takže jsi tu válku začla ty. (Vzorová věta)
      • Jo a mimochodem nialleček Horánek není teploušek a kdybi chťel tal bych sním klidně chodila protože je nej na svěťe mooooooooooooc sexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxyyyy
        • Už vidím, jak by chodil s desetiletou holčičkou XD XD
        • Je snad úplně dementní? Jen tak pro informaci, dámo, všimla jsi si někdy, že každý má jiný vkus? Asi ne, co? Ale proč se zlobit s někým, kdo to stejně nepochopí?
          Teď kousek oprav: kdyby - tvrdé y! Chtěl, nepíše se chťel. S ním, nikdy se to nepíše dohromady. (,)Protože - vždy se před ním píše čárka.
          Až se naučíš češtinu, tak přijď nadávat, abys dělala fanynkám 1D dobrý jméno, protože takhle ukazuješ jenom to, že jste dementní a neumíte nic jiného, než nadávat ostatním. *3* Přeju hodně štěstí se zlepšováním a hledáním ztraceného ega! *1* Už se těším, jak si zase počtu a opravím ti chyby.
      • A one direction nejsou buz**ty si buz** a nadávkami mně nevipudíš sou to králové krásy než buz** z 5sos buzn** nechutný č**ci vym
        • Ach, Bože! Mé oči krvácí! *8*
          Mě - čtvrtý pád, vždy jenom mě!
          Nevypudíš - předpona vy.
          Jsou - žádné sou. Jsi snad hloupá?
          Nechutní - první pád množného čísla. Řekni si nechutní jako mladí.
      • Protože 5 sos urážli 1D blbci hnusný a one direction sou lepší než ňejaký 5 sos vážně bllbci blbý jak se můžou někomu líbit slizouni blbý fůůůůůjjjjjjjjjjjj
        • Tak tomu se říká demence. I můj bratr dislektik to napíše lípe.
          5SOS - velká písmena a dohromady.
          Uráží - urážli nic neznamená.
          Hnusní - mladí, mladí, mladí. Pořád dokola!
          Jsou - nepoučitelná! Jsou, jsi, jste, jsem - ne sou, si, ste, sem!
          (,)Než - čárka!
          Blbci - ne bllbci.
          Blbí - mladí! Ale to už je ohraná písnička. Máš to tam dokonce dvakrát!
          (,) Jak - čárka, Bože.
    • nauč se češtinu -_- *6* *3*
  • Ashton má boží vlasy!!
  • Já osobně mám nejradši Lukeyho, ale Ashton je hned po něm *14* *15*
  • Fanynky máte smolu na nový rok sa bereme :P :D
  • Ashton je nejvíc boží na světe .. musí s nim být fakt sranda. ..:)
  • nejlepší z kapely *14* *14* *14*
  • Jeho tanečky sú najlepšie :D *1* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit