Přejít na výpis diskuzí

Austin Mahone

OSOBNOST 27.2.2012 
264 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojda jak se vede a co děláš..:) Ráda posliuchám tvoje písničky hlavně Banga Banga :*
  • on je aké povolanie ? spevák ? alebo čo on je ?
    • Máš to u toho napsaný tak si to přečti!
  • je krásnej to je pravda ale jinak je jeho zpěv fakt hroznej. akorát ted v 17. letech vypadá dobře jinak ho ale nesnesu poslouchat
  • A on je aké povolanie??
    • On je zpěvák a holky po něm šílí, protože ještě nemá holku. Ale proslavil se díky Youtube, teď dělá různé turné po Americe kde zpívá svoje 2 písničky 11:11 a Say Something.
  • Sexoš *14* :D
  • justin bieber je lepší než nějakej austin. nějakej austin mahone je mi totiž úplně u p**ele.
    • AUSTIN MAHONE :-):-):-) JE MNOHEM LEPŠÍ než ňákej Bieber.!!!!!!!! Bieber to je hrůza :-( !!!!
    • Mě je zase úplně u prdky Bieber *3* *15* *3*
      • Jo to máš pravdu , Bieber fuuuuuuj
  • Jééžiši Austin Mahone je uplně pěkný a chtěla bych ho!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* je uplně kásný že bych ho aj já vojela doma v posteli a vykouřila bych mu atd..... wooow představa *3*
  • je sice krásnej a umí fakt moc moc moc moc moc moc dobře tancovat ale na nejlepšího zpěváka na světě JUSTINA BIEBERA rozhodně nemá *1*
    • NEJLEPŠÍ ZPĚVÁK JE AUSTIN MAHONE :-) , A NE ňákej Bieber.
    • Nejlepšího zpěváka ? A zrovna Biebera? Holka ty si asi spadla z hodně velký výšky
  • co *8* co to tady všichni píšou za nesmysly
  • mužu se zeptat? :DD
    on je boybelieber? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit