Přejít na výpis diskuzí

Austin Mahone

OSOBNOST 27.2.2012 
264 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • niaká ta biebrová nedávej si do jména jméno opravdovdového teplouše.
    I LOVE AUSSSS *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • rozkaz šéfe... óó takže ja si dávam meno teploša ?? a čo je ten tvoj Gay teploško sukyn syn Austinko ?? čistý lúzer
  • Austin má holku?? *6* *6* *13*
    • Asi má neviem *9* *16* *16*
    • No ty to určitě nebudeš.
    • Ne nema neboj se,nejaka blba holka to napsala tady a i na wikipediu on je stále single,nemá neboj?!
      • ne,ne má holku hádejte koho? *3*
        • selena gomez haha
  • Fúúúj..vlastne ,, fúúj mne sa vôbec nepáči on je gay !!
    • neni gay podle čeho si to usoudila ?
    • bellathor1996
      Text Vašeho příspěvkuno tak to pěkně kecáš. Ty máš zase ráda justina biebera fujjjjjjjjjjjjj vždyť hulí trávu *11* *11* *11* *11* *11*
      • Aspoň není malé decko !! ale nikto nemôže posúdiť svôj názor lebo by ma hneď všetci zavraždili *16* ty kks ok ja si chránim JB preto lebo hovoríte že je gay *16* tak vám to pekne vraciam
    • a co je teda JB? když todle je (podle tebe)gay? *11*
      • pche aj ty rýpeš ?? mojáá .... dobre aspoň vieš aké to je keď niekto hovorí o JB že je teploš !! dobre niekto má rad toho niekto zase toho...nejdeme sa tu predsa pozabíjať ne ?? do pi*e
  • Austin je úplne úžastný *15* *5* *1*
  • Ahoj autine jenom sem ti chtěla říct že jsi totální vypatlanec ze záchodu.....nwm proč tě tady každý chválí když máš hlas úplně jako holka ??!!! ježiši všichni asi pomi byt uplně hluší, esi teda z toho už neohluchli........ d*bile
    • ♡♡♡Austin Mahone je skvělý kluk a zpěvák!!!!!!!! ,má hezký hlas.! To ty asi musíš být úplně hluchá.:-(
      Ne urážej ho!!!
    • lucie.hubkova.1
      jde vidět že nemáš v tý hlavě mozek holka *1* *1*
    • Nevím proč mu to píšeš,když se sem ani nekoukne a ještě k tomu neumí česky :DDD když to je AMERIČAN"" Fuck Logic! xDDD
  • dole jsem cetla ze je to mladsi JB nepride mi... JB je vetsi gay a buh vi c jeste.U Austina se to jeste muze projevit ale neverim tomu .
    • Mladši JB...pff on na neho nemá..môj názor ...určite po mne všetci začete skákať *16* Austina neznášam a bodka nikdy to pre mna nebude krásavec ani nič také..je to rozmaznaní chlapček a hotovo !! môj názor
    • Hej takto ses co za kravu že jsi žekla že JB je gay co jsi ty??? nechci byt sprosta sorry ale jen sami buzeranti mužou řict že je gay...namišlena PITKO!!!!
    • mě by akorát zajímalo jak ste všichni přišli na to že je gay
      • PŘESNĚ!!! ja to vím kde na to prisly ve svojem mozku(nedokážou připustit že je lepší než ti co o něm rikají že je GAY)

        *4*
  • víc než Bieberovi ne !
    • ale jojo Bieber je úplnej hnusák!Hlavně nemá takový svaly jako on a to je starší!A jestli se ti líbí víc Bobr tak běž na jeho stránku ne?!Logika! *15* *5* *5* *5* *5* *5*
      • POZOR!!!! Justin ma větší svaly
  • Já vím, bude stejný jako Bieber, ale uznejte, že je prostě lepší.
  • Hi my names Justin Bieber Austin Mahone may brother .)))))
    • todle napsal cech na 100 procent protoze nameS je kravina ma tam byt bud name IS nebo name'S
      • *16* a navíc MAY :'DDDDDD
    • Je poznat že to psal čech (stěra co??) :D
  • austin je krásnej v té nové písničce mmm yeah vypadá fakt dobře. tak strašně dobře že to ani nedokážu popsat a ta písnička je taky tak strašně dobrá že ji nedokážu taky popsat. tak já doufám že tak austin pořád zůstane a že se to nezmění. a má taky super postavu líbí se mi je fakt skvělá a navíc je tak mladej to je super. a tohle sem píšu jen proto že je to pravda jinak ho nesnáším
    • To souhlasí, v tom klipu mě taky zaujal, je tam úžasnej *3* *15* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit