Přejít na výpis diskuzí

Austin Mahone

OSOBNOST 27.2.2012 
264 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Austin mucky I LOVE YOU!!!!!!kdo mu to skaže??? :))))
    :-****
  • Prý je s Ariana Grande
  • no... zpěv nic moc austine. měl bys to ještě zlepšit,ale víš co vlastně nemusíš ,protože na justina stejně nikdy mít nebude
    • Máš pravdu že Austin na Justina nikdy nebude mít, protože Austin má v hlavě mozek a určitě by nedělal jeden skandál za druhým a nedovolil by aby se z něj stal takovej smažák jako z toho vašeho "Justínka" ;)
  • *Araina Grande
  • Já miluju Austina strašně se mi líbí jeho písničky. Aon skvěle zpívá a no a co že má Justin větší svaly. Austin je lapší. Není jak Justin. Jestli máte nové BRAVO zjistíte, že Justin plival z okna na svoje fanoušky atd.
    • já taky a *14* ale to že justin plival na své fanoušky není pravda !! *3* v bravu vždycky pišou take pi**viny !! :D všechno co tam skoro pišou není pravda *3* ale stejně si to kupuju :P :D
    • No a že Justin plival na svoje fanoušky.
      Každý se nějak bavíme a on se baví tímhle způsobem.
      Každý máme brát lidi tací jaký jsou bez ohledu na to co dělají.
      Justin také hezky vypadá a dobře zpívá.
      Tak nechápu jak se odlišují.
      *7* *10*
    • Máš pravdu je lepší,hezčí a milejší než JB!!!
    • austin je ten naj chalan *14*
  • Miluju Aitina moc se mi líbí a má moc pěkný písničky on je pros MUCQ I♥LOVE astin mahone ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *14*
    • Ty vole ty ho máš tak ráda a ani jednou nenapíšeš jeho jméno SPRÁVNĚ!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Tenhle hnusák má napodobit Justina Biebra?
    Řekl bych, že ano.
    • jedinej kdo je tady hnusák je ten kdo to tady píše
    • SonaG
      on se nesnaží nikoho napodobit *3* je to jen Austin Mahone žadný nový Justin Bieber *4*
  • Fajnový je kebyže tu na Slovensku má koncert tak hneď idem naň *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • On nechodí s GOMEZ! GOmez je oäť s Bieberom Austin je voľny
    • Gomez je voľná už
  • takových už tu bylo!!!
    Are you know somebody, who tries mimic Justin Bieber more than Austin Mahone?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit