Přejít na výpis diskuzí

Avril Lavigne

OSOBNOST 31.12.2006 
18317 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasně !! ADELA11 !! xD Ty seš ale ******
  • kdyby ste oní chtěli něco vědět zavolejte na 728 630 106 jsem její nevlastní sestra
  • Hlasujte pro Avril!!! http://www.etcanada.com/battle#!6442472875
  • Avrilko hodně moc se mě Libiš v každém video clipu pokaždé si spivam tvé skvěle písničky a ještě se mě hodně moc libiš na každé tvé fotce jsi promne velmi půvabná kouzelná jahudkova princezna Elsa Frozen která se mě hodně moc Libiš Avrilko s pozdravem tvůj přítel z České Republiky Přemek.
  • hej ona není vůbec hezka hezci je martina stoessel *3* co je není hezkého a je hodne stara trebe v pisnicce what the hell je dobra pisnicka ale jedina
    • Hele ty p*** nech avril na pokoji avril je dobrá a krásná zpěvačka.
      • Tohle jsem napsala pro tu anu nikdo avril nebude urážet
    • Počuj Avril oveľa lepšia ...vyzera úžasne a má úžasné pesničky...no a čo že má 31 aj tá tvoja Martina raz bude mať 31...a Avril má pesničky čo majú hĺbku a city a každý v nich vie aspoň z kúsku nájsť svoj životný príbeh...a nehejtuj ju pretože ju nepoznáš !!
  • Evrilko hodně moc se mě libis v každém video clipu pokaždé si je spivam a také se mě moc líbis na každé fotce jsi velmi půvabná roztomilá kouzelná jahůdkova víla s kouzelnou hůlkou Evrilko posílám ti nekončících spousty nekončících spousty sladkých jahůdkovy pusinek s pozdravem tvůj přítel z České Republiky Přemek.
  • Hodně moc se mě líbí Avrilka a jsem šťastný že je již zdravá je pro mne nejkrásnější kouzelnou vilou s kouzelnou hůlkou a posílám ti Avrilka nekončících spousty sladkých pusinek s pozdravem tvůj přítel z České Republiky Přemek.
  • Chudinka Avrilka byla nemocná *8* *9* Ještě že už je v pořádku
  • Žije si svůj život a je sama s sebou. To se mi na ní líbí. Je opravdu dokonalá zpěvačka. Pořád vypadá na 16. Když jí vidím někde na fotce bez černých linek, vůbec mi to k ní nesedí, i když je i tak krásná. :)
  • Nádherná Avrilkaaa!!! *14* :-* :33 <3 :')

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit