Přejít na výpis diskuzí

Avril Lavigne

OSOBNOST 31.12.2006 
18317 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • av

    no vidím že av poslouchaj samé pojebané puberťačky 10 11 12...avril je rockerka? její hadry sou punk tak co to tu na mě zkoušíte!!! songy maj melodii co se vám zalíbí ale rock to jako možná nějakej jako hard rock tak jako že avril je very very měkej rock čaute puberťačky avril je normální prostě obyčejná papa
  • Avrilka je suprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

    myslím že Avril je super a kdo si myslí že kazi punk tak ad de do háje každej má sice jinej styl ale dyt je super a je to rockerka těle i duši mam oni asi tisic věcí a tam píše že je rockeka tak co a děte na www.avrillavigne.com a tam toho najdete 1000 KATKa!!!!!Avril je můj vzor 2 roky už od9 je mi 11!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Super fotky Avril

    Jo tak di na google a dej obrázky pak Avril Lavigne a hledej.... No a pak uvidíš aspon 200 foteček..
  • Avril je BEST !!!

    Neznáte nějaký web, kde jsou nějaké mega fotky a wallpapery.
  • AVRIL

    AVRIL JE HVEZDA NA ZEMI
  • WAU

    avril je božííííííííííííí
  • Avrilka

    Nemá prostě chybu je nej zpěvačka na celým světě!Mám její cd a je prostě super!Je aspoň hezká a má vždy svůj názor a dělá jenom to co chce!Je prostě suuuuuuuuuuuuuuper!
  • Je super

    avril jsi super
  • Avril je moje nej zpěvačka,no mysli že né jenom moje....Je skvělá a aspoň umí říct svůj názor...Má strašně moc skvělý písničky kam se na ní hrabe nějaká Xtina nebo Britney:(
  • Avrilka je supééééééééééééééééééér

    avrilka je prostě nejlepši ma skvělej styl a nikdö na ní NEMÁ a kdo si myslí něco jinyho tak je to pěknej......... jo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit