Přejít na výpis diskuzí

Barbora Hrzánová

OSOBNOST 13.6.2007 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adoushek.n

    HRDÝ BUDŽES

    Takový výkon, jaký tam Bára předvedla, se jen tak nevidí... Jen tak dál *4*
  • písnička

    Jednou jsem viděl a slyšel v televizi písničku.Falešná jako pětka kulhavá mažoretka.
    Je možnost tu písničku někde sehnat?

    Standa
    • je to písnička Margaretka a dá se stáhnout na stránkách Báry kapely Condurango http://condurango.webnode.cz/ *3*
  • hodná Bára

    Paní Báro slyšela jsem na Vás samou chválu a též se mě moc líbíte v serialu Nemocnice,ale ty krátké vlasy Vám slušeli moc jak rošťanda.Vždy o Vás povídáme s Panem Bezděkou Váš dobrý známí,jak jste lidová a je s Váma sranda.Mějte se krásně a někdy zavítejte zahrát do Plzně s pozdravem Renata
  • Hrdý Budžes,3.11.2008

    Nikdy jsem neviděla nic krásnějšího! Báro, smekám před vámi a děkuji za plzeňské divačky a diváky.
    To, co jste předvedla dnes v divadle Miroslava Horníčka, bylo úúúžasný.
    To bych nedokázala ani já
    *14*
  • stasie

    pozdrav a dík

    Milá paní Báro, zatím jsem Vás viděla jen v Nemocnici, ale četla jsem, že jste hrála v Petrolejových lampách a že jste to zahrála moc dobře. Petrolejové lampy jsem četla a moc se mi líbily, třeba se mi někdy povede vidět je s Vámi. V Nemocnici jste byla vynikající, k takové psychiatričce bych chodila hned. S Tomášem Töpferem jste byli správná dvojka. Přeju Vám hodně zdraví, pohody, elánu v práci i v osobním životě a taky Vám přeju hodně zajímavých rolí, které by se Vám dobře hrály a kterými byste potěšila své fanoušky. Mějte se hezky. Zdraví Vaše věrná fanynka Stasie. *14* *4* *3*
  • Bára Hrzánová

    Dodneška jsem znala Báru Hrzánovou jako herečku, ale od dnešního dne, kdy jsem měla možnost shlédnout činohru Petrolejové lampy, kde hrála hlavní roli, ji považuji za Paní herečku. Naprosto skvělý výkon !!! Navíc jsme se po představení potkaly s paní Hrzánovou v místní restauraci, kde byli po představení na občerstvení. Prohodily jsme sice jen pár vět, ale poznala jsem, že paní Bára je moc sympatická, pěkná a milá ženská !!! Přeju ji spoustu dalších nádherných rolí a děkuji za dnešní mimořádný zážitek! Iva R.
  • Drahá Báro!

    Drahá Báro! Miluju Vašeho tatínka!!!! Kéž by tu byl stále s námi *4*
  • montenegro

    Dobrý den, zdravím Vás z Bruntálu.Dočetl jsem se,že jste navštívila naše město a dobře jste u nás povečeřela.A tady je problém! Večeřela jste v hotelu Montenegro,který provozuje p.Zifčák-alias Růžička,nechvalně známý provokatér a Stb ze 17.listopadu.1989,(Národní třída),který si na Vás ve své plátku, který vydává, dělá reklamu.Musel jsem Vám to napsat,protože si myslin,že by jste stím nesouhlasila. S pozdrave a vše nejlepší ve Vaši práci Roman Korytar

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit