Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ce.lucie

    Přidejte se k nám :)

    Ahoj.Jestli jsi fanoušek Báry,přidej se do našeho fanclubu :) Uvítáme každého :) Kdyžtak jen nakoukni.Nově nám Bára poskytla rozhovor.
    baramunzarova.wbs.cz *3*
  • polianah

    narozeniny

    Milá Baruško!!!
    Ste můj vzor a k dnešním narozeninám přeji hodně štěstí,zdráví,lásky a pohody vaše největší fanynka na světě Hanička =)) *14*
  • Re: Vše nej!!!!!!!!!!

    Přeji všechno nejlepší k narozeninam Barunko!!
  • Fanclub Báry Munzarové

    Omlouváme se za špatnou stránku stránka fanclubu je tedy: http://www.baramunzarova.wbs.cz/
  • Re: bara-pavla barnova

    jj máš pravdu,Barča je skvělá,fakt škoda že odcházíte vy jste dodávala seriálu tu správnou šťávu *3* ,ale asik se nedá nic dělat,prostě je to tak.Doufám(e),že Vás uvidíme v nějakým jiným pořadu *14* *7* *3*
  • kuky1299

    čau

    tak tady kuky1299-elicool. jak jsem psala je nej barunka! taky jsem mnela byt bára ale jsem ela:)) tak papa a kdo zná barču tak jí pls pozdravujte! čau elicool-kuky1299
  • Re: verča

    BÁRA JE NEJ HEREČKA NA SVĚTĚ *16* *4*
  • hudy

    Re: bara-pavla barnova

    Bára s Milanem B. se v několika dílech po prázdninách v Ordinaci ještě párkrát objeví, ale pak skutečně skončí. Můžeme se ale těšit, že ji uvidíme v něčem jiném *3*.
  • schrammov

    bara-pavla barnova

    skoda ze odchazite ja vas zboznuju ja jsem byla i na vaem divadelnim prestaveni jako thelma a louisa v havirove cekala jsem na podpisi pred divadlem jenom v halence a donesl mi je martin trnavsky dalsi den na to jsem dostala tezky zapal plic nemohla jsem dychat no bylo to hrozny ale za nic bych nemenila zase pujdu ale na ordinaci se uz nebudu divat dyz tam nebudete budete mi straslive chybet uz vas nikde neuvidim mozna jenom v tom divadle ale jak mam jezdit do divadla kdyz bydlime 400kilometru od prahy v krnove *10*
  • 8hojky

    ahojky-dobyrý den,já jsem ela a kde píše pravá bára munzarová? elík *14* *3*
  • lady.janulka

    Barunce k Velikonocům

    Milá Barunko,Přeji vám,krásné prožití velikonočních svátků a bohotou pomlázku.A ať vás kluci moc nevyšlehají.Jinak ať si mě ,,nepřejou'' :-D JČ.
  • barunecka

    barunká je nejjíííí na světě je uplně užaaaaaaaaaaaaaaaa a z ordinace neodejde vid to psali na webu ordinace jo a posílejte jí sms do týtý musí byt aspon na 1 2 nebo 3 místě psl *3* *14*
  • baraj

    Re: bez trochy slušnosti

    Myslim že chrakter a slušnost Báře opravdu neni cizí,ale tobě dost chybí!!!!
  • baraj

    Re: Zamyšlení

    Souhlasim s hudy.
  • Re: Re: Bára..

    Souhlasím,protože ta "geniální" Barka neumí vůbec hrát.
  • Barunka je ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

    Milá Barunko,jste má neoblíbenější herečka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!.A ještě dodatečně všchno nej k narozkám.Jste mo hezká????.Jako vaše Anička.nASHLEDANOU,SNAD SI TO PŘEČTETE.poZDARV VÁM posíká anetka.
  • Vše nej!!!!!!!!!!

    Verunkaa
    Milá Baruško,přeji vám k těm dnešním narozeninám všechno nejlepší hodně zdravíčka,štěstíčka,lásky,ab y vás dále nabíjela energií Anička a to samé přeji i do nového roku hodně zdraíčka pro celou rodinu,štěstíčko,abyste si v příštím roce mněla alespoň chvilku na to si zasporotvat aby jste potom byla tím šťastnější tak vám tedy do nového roku a k dnešním narozeninám přeji všechno nej nej nej mám vás hrozně moc,moc,moc ráda
    *14* *14* *14*
  • hudy

    Přání

    Milá Barunko, vše nejlepší k Vašim dnešním narozeninám, hlavně pevné zdraví, radost z nejbližších a splnění všech Vašich přání!

    P.S. Velice zajímavá shoda náhod, máte narozeniny ve stejný den jako Daniela Šinkorová, hrozně mě to překvapilo. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit