Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zuzak

    Překvapení

    Také jsem včera sledovala Ďáblovu lest a byla jsem skutečně mile překvapena.Paní Munzarové to opět moc slušelo a doufám,že ji ještě uvidíme i v dalších dvou dílech.Hraje prostě skvěle!!!
    Přeji všem krásné odpoledne! *4*
  • Photo

    Ahoj, nemáte nějaké foto, kde je s dcerou??? díky :)
    • martasik37

      Re: Photo

      jj..ale je ta fotka starší..=)
  • martasik37

    Pěknááá

    Náhodou Bára je moc pěkná herečka i ženská..takže nwm co proti ní máte jako!!! *9* *8* Je úplně v poho..tekže neurážejte...!!! *13*
    • Re: Pěknááá

      to máš pravdu je hrozně hezká herečka i ženská a v ordinaci hraje suprově a nevím co jí urážíte je to moje nej herečka tak jí neurážejte *14* *4* *3* *13* *4*
  • ja ji zbožnioju fajna herečka *14* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • bára

    jjj barbora celekm ujde vzhledově:-)jako herčka taky celekm ujde....;-)ale milla jovovich je lepší:-)nechci bejt hnusná ale milla je prostě BEST!!!!!!hlavně v resident evil!!!! *3* *3* *3*
  • hudy

    Bára v rozhlase

    Carlo Goldoni: Kavárnička
    Komedie Kavárnička italského dramatika Carla Goldoniho se odehrává v prostředí, které autor důvěrně znal, na ulici jeho rodných Benátek. V útulné kavárně dobráckého pana Ridolfa se scházejí mistrně odpozorované typy Benátčanů - klevetný šlechtic, hazardu propadlý kupec a jeho nešťastná žena, půvabná tanečnice i falešný hrabě. Kavárničku v nastudování režisérky Hany Kofránkové vysílá Český rozhlas 3 - Vltava v sobotu 5. prosince ve 14.00 hodin. V hlavních rolích uslyšíte Miloše Hlavicu, Michala Pavlatu, Davida Novotného, Ivana Trojana, Barbora Munzarovou a Magdalénu Borovou.
  • Paní Munzarová přeju Vám k dnešním narozeninám všechno nejlepší hodně zdraví štěstí a lásky v novém Roce.
  • zuzak

    Bára je skvělá !!!

    Ani v dnešním díle Ordinace Bára Munzarová nezklamala.Má můj obdiv!!! *4*
  • štěstí

    Přeji paní Báře Munzarové hodně štěstí v soukromém i pracovním životě,samé radosti s malou Aničkou a úspěšné dokončení přestavby rodinného domečku!!! *4*
  • hudy

    Dnešní díl

    Myslím, že to zahrála naprosto přirozeně, v první chvíli je takováto situace především šok, jitření citů a emoce přicházejí až po něm a myslím, že to se objeví v dalších dílech...
    • cobbra

      Re: Dnešní díl

      Přesně tak. Bylo to střízlivé a citlivé. Žádné trapné přehrávání a hysterické výlevy.
      Bára prostě patří mezi naší hereckou elitu! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit