Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jiná role než Pavla Barnová

    Moc ráda bych Báru viděla i v jiné roli než jako Pavlu Barnovou (i když v té se mi moc líbí), budu muset sledovat pořádně program televize, abych našla, jestli nehraje třeba v jiném seriálu, nebo v nějaké inscenaci, protože do divadla do Prahy to mám daleko. Až ji někde uvidím, napíšu to sem třeba pro ty, kteří zatím (jako já) neví, kde jinde v televizi ji hledat. Kdyby někdo věděl, v čem jiném než v Ordinaci je možné ji vidět, byla bych mu vděčná, kdyby to sem napsal. Díky. *3*
  • Bruška je super!!

    Bára je naprosto bezvadný človíček *14* v ordinaci se jí nesmírně daří a podává výborný herecký výkon !
    Četla jsem,že prý má podepsanou smlouvo jen do prsoince...doufáme,ž si ji prdlouží aspon na dalších pár let ! Jinak jsme se dozvěděli,že její seriálová sestra Magda(Markétka Plánková) má taťku v našem malém městě-Velké Opatovice. Přejeme Ti Barunko mooc a mooc úspěchů v kariéře a v osobním živůtku.Máme tě moc rády..pa *14*
  • Bára

    Mně se Bára Munzarová líbí,hraje úžasně a nejenom to,ona i skvěle vypadá.Znám spoustu lidí z mého okolí,kteří se na Ordinaci dívají především kvůli ní.Jenom je škoda,že odešel pan Trnavský,byli skvělě sehraní. *4*
    • Re: Bára

      Přesně tak, taky je mi hrozně líto, že Martin odejde, bez něj si to vůbec neumím představit, ten nový mi nějak nesedl. *7*
      • Re: Re: Bára

        Souhlasím!Mně se nový doktor Hanák vůbec nelíbí.Pořád žvejká,machruje,když pije tak div nespolkne i skleničku a hlavně působí jako šíleně nadutý suverén,který si myslí,že mu Pavla Barnová padne do klína.Bára Munzarová je naprosto úžasná.Pokud to takto půjde dál,tak bude jediná,na kterou se bude moci dívat!!!!!
  • je nejlepsi

    co proti ni vlastne mate? *7* *7* *7* *7*
    • Re: je nejlepsi

      Já tedy rozhodně nic. Rozhodně tu nokoho takhle nepomlouvám a ani takový člověk nejsem. Hraje tu Pavlu Barnovou dobře. *3* *3*
      • Re: Re: je nejlepsi

        tak to sme dve...ja taky nikoho nepomlouvam...ani toho koho nemam rada...proste ho ignoruju...a nechapu ty lidi, ktery to delaj a kdyz se jich zeptam proc pomlouvaji, tak jenom napisou: neplet se do toho hlavo skopova...asi nemaji protiargument
        • Re: Re: Re: je nejlepsi

          Tak to jsem tři...Já ji taky nepomlouvám, ale někdo se tady vydává za můj Nick, takže jestli sem někdo bude psát něco špatného a bude to psát "včelička", tak to nejsem já....
        • Re: Re: Re: je nejlepsi

          Já tu také nikoho nepomlouvám a ani to nemám zapotřebí. Já ty lidi taky nechápu, proč takhle ošklivě o někom píší.
  • baraj

    Bára

    Četli ste ten bulvár?co řikaj o Báře?To je fak neskutečný jak si vymejšlej.Bára je dobrá a takový ty keci co nejsou fakta a eště si ktomu bůch ví co domyslej sou faj strašný.To ktý herecký profesi jakoby "patří" ten bulvár ale takovýto "jak někomu spadne peněženka a voni začnou řikat že rozhazuje peníze" je fak strašný.
    • hudy

      Re: Bára

      Soudný člověk bulváru nevěří...myslím, že je úplně zbytečné se nad tím rozčilovat, kdo má totiž mozek, použije ho! *1*
      • baraj

        Re: Re: Bára

        já tomu taky nevěřim *13* ale je to děs a to nejenom u Báry *9* *4* *4*
    • lady.janulka

      Re: Bára

      Jo no to je fakt děs *16* Baruška je bezvadnej človíček a ta nejlepší herečka na světě tak už jí nechte být! *10*
  • STrochu soudnosti by neškodilo...

    Nechápu, co řešíte, pokud jste jen trochu soudní, musíte vidět, že Bára Munzarová je krásná ženská a že je o ni velký zájem. Jenže mám spíš pocit, že to někteří vidět nechtějí a své vlastní komplexy si tady léčí urážkami. *13*
    • Re: STrochu soudnosti by neškodilo...

      máš pravdu souhlasím
    • Trochu soudnosti by neškodilo...

      Mám z toho stejný pocit jako ty a žasnu nad "hrdinstvím" a "odvahou" vykřikovat ty urážky tady anonymně. Do očí by si tohle nikdo nikomu říci nedovolil (a je úplně jedno, zda se jedná o paní Munzarovou či jakéhokoliv jiného člověka)!
  • Osobnost

    Báro,jste skvělá herečka a velice sympatický člověk. S pozdravem Lucie
    • Re: Osobnost

      Já bych řekla totéž. *15* *15*
  • verča

    barča je nejlepší herečka nasvěte je to milí člověk a je hodně simpaticka a deji to hodně dobře v ovz a tych bulvarum si jich nešimejte tojsou nesmysli ja tet jedu na jeji divadlo a je strašně hodna
    • Re: verča

      BÁRA JE NEJ HEREČKA NA SVĚTĚ *16* *4*
  • Ďáblova lest

    Dnes byl v televizi vysílán první díl Ďáblovi lsti.Docela mne to zaujalo a už se těším na další díl.
    Bára Munzarová mne překvapila,vypadá tam trochu jinak než v Ordinaci.Pokud má vlasy i v soukromí takto úžesně kudrnaté,tak ji je upřímně závidím.
    Moc jí to s Jiřím Dvořákem sluší. *3*
    • cobbra

      Re: Ďáblova lest

      Jj, "normálně" je má více méně takhle, v Ordinaci má paruku.
      Přidávám se - móóóc jí to v té Lsti slušelo! *4*
  • elisenka

    Barunko nesmííš x( i když vím,že ty to asi neovlivníš

    Ahoj,Barunka Munzarová...To je uplně nejlepší herečka na širém světě..
    Ale pokud odejde z Ordinace tak se na to můžem přestat dívat !
    Pomalu odtamtud odchází všichni dobří herci
    Ale Báro,Ty nám nesmíš odejít..
    Jinak Ti držím ve všem palečky!
    Ať se Ti daří xP
    *14*
    • martasik37

      Re: Barunko nesmííš x( i když vím,že ty to asi neovlivníš

      jj máš pravdu..nemělo by to cenu se dívat na ordinaci kdžy tam nebude Bára..!!Nesmí skončit..!!
    • lady.janulka

      Re: Barunko nesmííš x( i když vím,že ty to asi neovlivníš

      Přesně tak Barunka je ta nejlepší a nejúžasnější herečka na celém světě!! Nikdo jiný lepší než ona není a ani nebude!! Páč Barunka je nejlepčí a nenahraditelná!! *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit