Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavla a Honza nebo Pavla a Marek

    Pavla a Honza, to už je asi minulost, teď bych jí přála, aby jí vydržel vztah s Markem, přestože je Marek v Brně a ona v Kamenici, ale necháme se překvapit. *3*
  • Pozdrav a přání

    Milá Báro, přeju Ti hodně pěkných rolí a zdraví a elánu, abys mohla hodně hrát v divadle i v televizních filmech a seriálech. Mám Tě moc ráda a držím Ti palce,aby se Ti všechno dařilo. *14*
  • martasik37

    Ordiance

    Bára je v ordinaci v růžové zahradě 2...ta nejkrásnější hrečka *3* ...ale jestli si myslíte, že ne tak jste fakt blbý..!!! *13* A je moc krásná... *14* *14*
  • werussak92

    Fajn Herečka

    Podle mého názoru je Bára moc fajn a pěkná herečka a v ordinaci ji to moc sluší s Martinem Trnavským*1* *5*
  • Jedna z nejhezčích...

    Já si myslím, že Bára patří k našim nejhezčím a nejlepším herečkám... *3*
    • Re: Jedna z nejhezčích...

      Souhlasím se s tebou! *3*
      • Re: Re: Jedna z nejhezčích...

        PĚKNÁ BABA, OPRAVDU!! *15*
        • Re: Re: Re: Jedna z nejhezčích...

          Taky si myslím, že hraje dobře.
  • Hodně štěstí

    Báro, přeji ti hodně štěstí a síly k uzdravení. Drž se, ty to dokážeš, držím ti palce !
  • Hodně štěstí

    Milá Báro, jste sympatická mladá žena
    a v té Ordinaci se mi líbíte stále více.
    Ať vám herecké slunce stále svítí. Jste
    bezvadná.
  • bára

    já myslim že bára hraje dobře a je to dobrá herečka a talent taky určitě má jinak by jí asi na DAMU nevzali
  • Dalibor-77
    Vše nejlepší přeji *3*
  • Bara je uzasna.a martin stransky take.vim ze muj sen videt baru se nesplni ale moc bych si to prala.martina vidam u me v praci v plzni.je to uzasny zakaznik.baro jen tak dal.hodne zdravi vsem i rodicum.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit