Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj jsi moje nejoblybenejsi herecka. V ordinaci v ruzove zahrade 2 jsi hrala bezvadne. Byla jsem rada ze jsi chodila s honzou. Pa
  • Praha

    Ahojky,teda musím uznat,že Bára je krásná ženská a jen kvůli ní koukám na ordinaci.Líbí se mi a škoda,že k ní to je a bude jen platonická láska.Věra
  • Praha

    Budu ráda,když mi na ni někdo pošle email.Dík.Věra
  • výborná herečka

    Barbora Munzarová je vynikající herečka. V Ordinaci hraje úžasně. *3* JEN TAK DÁL!!!
    • Re: výborná herečka

      jo jen tak dál-bara je super *14* *14* *14* *14* *14* *3*
  • Bára je nej herečka na světě

    Ahojky lidičky, Bára Munzarová je nej. herečka na světě !! Jenom kvůli ní se díwám na Ordinaci !! *4* Jo a nemáte PROSÍÍÍÍÍÍM někdo na ni email ???Ale škoda že v Ordinaci hraje "nešťastně zamilovanou". No škoda no... Chtěla bych aby jí to s tím Honzou vyšlo...No nic....Papa lidičky *5*
    • Re: Bára je nej herečka na světě

      taky bych chtěla vědět její email hej lidičky fakt ho neznáte? kdyžtak napište
      PPPRRROOOSSSÍÍÍMMM *9* *4* *3*
    • Re: Bára je nej herečka na světě

      mluvis mi z duse!! strasne bych ji to z Honzou prala...podle me ale Honza nechce ztratit ani jednu...a taky ho drzi v sachu Valsik s tou nemocnici...
      • Re: Re: Bára je nej herečka na světě

        jojo...ale chtěla bych,aby byla svatba Pavla tam půjde Tereza jako svědek a Honza a Tereza by sem brali a Honza by řekl ne,a vzal by si Pavlu hned tam....To by bylo dobrý....ale to určo nebude:D:D:D:D *9* *1*
        • Re: Re: Re: Bára je nej herečka na světě

          Vím že to zní asi dost divně, ale hodně nocí se mi už zdálo o Ordinaci a vždy si tak ve snech vymýšlím díly dopředu *3* a hádejte co .. *1* Honza a Pavla to musejí dát opět dohromady nebo se z toho věčnýho upravovaní vztahů těch dvou asi zblázním.
          • Re: Re: Re: Re: Bára je nej herečka na světě

            tak to si odhadla...protoze ted sem na nova.cz cetla asi 4 dily dopredu a bude tam, ze honza s pavlou budou spolu chodit a pusac jim bude krejt zada
        • Re: Re: Re: Bára je nej herečka na světě

          teda, z tebe by mohla bejt scenaristka..takle bych to teda nevymyslela...muaim priznat ze tuto by bylo skveli *4*
          • Re: Re: Re: Re: Bára je nej herečka na světě

            myslim to, jak si psala na tej svatbe, ze by rekl ne a vzal si pavlu rovnou tam
            • Re: Re: Re: Re: Re: Bára je nej herečka na světě

              jojo *5* *1* *1* to bych chtěla ale vím že to tak nebude *1* *9* *9*
        • Re: Re: Re: Bára je nej herečka na světě

          tjn...bylo by to supr...ale koukala sem tedka na ukazky ordinace, a bude tam, ze tereza zjistila, ze si ji honza nechce vzit...ale zajimalo by me, jak to zjistila...no, uvidim...pockam si do utery *4*
          • Re: Re: Re: Re: Bára je nej herečka na světě

            já si myslím že Honza se rozejde s Terezou zůstane s Pavlou *3* *3*
  • pavlabarnova

    bára munzarová je moc hodná

    Barbora Munazarová je skvělá žena já ji znám osobně narozdíl od vás kdo ji pomlouváte běžte přič s týhle stránky pokud máte něco proti ní vůbec ji neznáte a už pomlouváte to v sobě nemáte ani kousek slušnosti náhodou Barboře munzarové to už dlouho neklapalo s jiřím Dvořákem takle vyřešili dlouhodobou krizi Martin Trnavský stím nemá nic společného a tečka. *16*
    • Re: bára munzarová je moc hodná

      hehe a nemenujes se ty nahodou Nikca? :D jináč Bára je opravdu něco úžasného :)
    • Re: bára munzarová je moc hodná

      Ahoj ty jsi kamarádka Báry ??
      A pokud teda jo dala bys mi na ni nějaký kontakt ??? PROSÍM !!!! Ti co ji pomlouvají jsou úplně blbý...jak ji můžou pomlouvat, když ji vůbec neznají ?
      Já věřím že je to skvělá ženská....
      Už na první pohled je kamarádská,milá a hodná.. MOC TĚ PROSIM O TEN KONTAKTÍK...MOC
      napiš mi ho sem- nkn111@seznam.cz
      PROSÍÍÍÍÍÍÍM a předem dík *8* *14*
  • Chtela bych te moccc videt osobne. Jeto moje prani ale nevim jestli se mi vyplni. Doufam ze ano. Tak ahoj
  • Blesk

    Dnes jsem četla v Blesku o další verzi rozchodu Báry s manželem.Četla jsem to snad třikrát a nemohla tomu uvěřit.Buď už ten bulvár neví co psát za pomluvy,anebo je to pěkně nepříjemná skutečnost. Pokud je to s tím alkoholem pravda,tak je mi Báry líto.Určitě má svého muže stále ráda,ale přemíra alkoholu by vadila zaručeně každému. Především tomu,kdo alkohol skoro nepije.
    Pokud je to pravda,že by pan Dvořák neunesl najednou popularitu a zaměstnanost své ženy? *8*
  • Změna

    Tak nakonec bude chodit se Suchařípou (MUDr.Marek Kroupa) *9*
    • Re: Změna

      hej jo to hrozný vůbec se k němu nehodi *9* *9* *16*
    • Re: Změna

      Já taky strašně moc fandím vztahu Pavly s Honzou. Pravidelně čtu na netu díly dopředu a doufám, že se Honza s Terezou rozvede!
      • Re: Re: Změna

        Já také doufám, že se s Terezou rozejde. Přeji Honzovi a Pavle, aby jim to vyšlo. Já také čtu díly dopředu.
    • Re: Změna

      Ten aspoň nemá před svatbou jako Honza.
      • Re: Re: Změna

        to je fakt *1*
    • Re: Změna

      nojo..skoda, ze ji to nevyslo s honzou *9*
  • jansovka

    je to k smích!

    Kdybyste trochu mysleli, tak by vám došlo že to nebude pravda. Jirka hraje teď v hodně představeních a je zakázáno hrát na jevišti pod vlivem alkoholu tak pochybuju že kdyby Jirka něco pil, tak že by ho nechali hrát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit