Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak bych moc chtela videt baru osobne.nevite nekdo kdy?co bych za to dala.mam vas rada baro.jste uzasna.hodne stesti
    • A co takhle sednout na vlak do Prahy nebo někam kde Bára hraje v divadle?
      • Bara hraje v budejovicich v jihoceskem divadle.jela bych jen kdybych ji mohla pozdravit.jinak ne..bylo by to pro me jeste horsi
  • Je to mooooc skvělá herečka a skvělá kamarádka *4*
    • Re:

      fakt to je *14* *14* *3* *4* a je neeeeeeeeeeeeej!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • Mám jí strašně ráda, hlavně jako Georgie v Donaha... To je vůbec úžasnej muzikál =)) to Kapulinka: Ty jí znáš? Závidim ;-)
    • Re:

      jo a ještě hraje v Shakespearovi v Hollywoodu a tam je taky úžasná!
      • Re: Re:

        To jsem ještě neviděla, ale slyšela jsem samou chválu, takže na to taky plánuju jít ;-)
    • Re:

      jojo znám jí je to užasná kamarádka mám štěstí že sem jí potkala.. kolikrát si viděla DONAHA?
      • Re: Re:

        Já jí taky možná uvidim! =)) Jsem totiž cvok a dělám o ní stránky: bara-munzarova.wz.cz ;-)
        Donaha jsem viděla třikrát a taky jsem si sehnala americkej soundtrack a koupila noty pro klavír
  • hranolka007

    má narozeniny

    dneska má bára munzarová narozeniny
    *3* *14* *15*
  • zuzak

    vše nej

    Přeji Báře Munzarové vše nejlepší k dnešním narozeninám,hodně štěstí,splnění všech tajných přání a hlavně pevné zdraví!!! *4* *14* *3* *3*
  • hanyka

    Bára =o*

    Bára je naprosto geniální ženská , která to má v hlavě srovnané . Jako jediná z mála si na nic nehraje a i ve svých rozhoverech je znát, že je to fajn ženská , která srdíčko na pravém místě ... !!!
    Naprosto skvělá herečka no prostě Barunka =o* *14*
  • martasik37

    Nejj k narozkám:)

    *14* Já taky přeju vše nejjj *3* k narozkám trochu o pozděně no... *3* Báro já ti přeju hodně štěstí,lásky,pracovnívních úspěchů,v rodině ...!!! *4* *14* *14*
  • nase skoro teta

    bara je skvela herecka, a taky skoro teta lepe receno znama!a jirka taky to jsou skveli clovicci!a korat maji malo casu tak se nemuzouu prijet kouknout aji s malou do sumpra=( no nic kdyz nemuze mohamet k hore musi hora k mohamedovi. no tak se prijedem nekdy kouknout do prahy tak jo ALE STEJBNE SOU SKVELI *14* *1*
  • ordinace

    ahoj báro ,tak jsem se dozvěděla,že budeš hrát v ordinaci v růžové zahradě jako nová doktorka?. prozradíš víc? *7* *3*
    moc děkuju *14*
    • Re: ordinace

      tak to je pravda
  • Anno

    Ode dneška můžete pro Báru hlasovat v anketě ANNO :-)
    • Re: Anno

      Naivko, Munzarka nemá ani nejmenší šanci uspět. *15*
      • cobbra

        Re: Re: Anno

        Je zajímavé, že jsi tento svůj příspěvek napsal až dva dny po vyhlášení výsledků - jsi opravdu velmi statečný vizionář! Jsi určitě ten typ, co jde se svým názorem hlavou proti zdi a pro pravdu by se nechal upálit, že ano ubožáčku? *5*
        • Re: Re: Re: Anno

          Ty jsi neskutečná chudinka, cobbro. To, že Munzarka nemá ani sebemenší šanci uspět, bylo jasné všem už od začátku. Jen tobě to jaksi uniklo. *15* *15* *15*
          • cobbra

            Re: Re: Re: Re: Anno

            Vážně? A že jste se s námi nepodělili o svůj názor dříve, než byly oficiálně oznámeny výsledky, Robínku (nebo Robinko?)? Báli jste se, že by bylo trapné kdyby to dopadlo jinak, že ano? Asi jako když jste tu šířili cosi o Bářině nevěře s Trnavským, že? To bylo vzteku, když to pak sama bulvární média dementovala, co? Odvahu, s jakou jdete s kůží na trh (tedy se svými názory) opravdu obdivuji - hodně to vypovídá o vaší osobní statečnosti.... Lidem jako jsi ty se hezky česky říká přizdisráči. *5*
    • dalmatinka

      Re: Anno

      Ahojík, tak já už sem hlasovala *3* a samozřejmě že pro BÁRU *1*
    • jansovka

      Re: Anno

      Ahoj všichni fanoušci. Hlasujte prosím pro Báru v anketě ANNO. Samozřejmě jen ten kdo chce, nikoho nemůžu nutit=). a díky. mějte se. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit