Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bára je Good

    *4* Heyy jako bára je ten nejúžasnější človíček ...!!hlavně z hereček..!! *14* Kdy co jsem poznala...je nej, a myslím to vážne!!!NEJJJJJJJJJJJ *14* *14* *14* *14* *14*
  • hudy

    Autentický rozhovor

    Pro všechny fanoušky i ostatní:
    www.jmart.kweb.cz/rsm.ph p
  • včelka maja

    *3* bara je neeeej herečka
    a v seriale hraje super ještě kdyby byla
    z Hanákem tak by to bylo ještě lepší

    *9* fakt Bara je super *14* *3*
    • evelynoconell

      Re: včelka maja

      máš pravdu kdyby byla s Hanákem ale Pavlu úplně zbožňuju hezky to umí hrát:-)
  • Nejjj

    *14* *14* *14* Jeee Bára úplně nejjjjjjjj!!!!herečka!!!! *3* *3* *14* Ať si říká každý co chce!!! *14* *14*
  • Donaha!

    Nekecali!!!
    Ti co říkali, že je to skvělý představení. Tak úplně jsem jim to nevěřila.... ale musím se omluvit, sypu popel na hlavu a musím říct, že je to bomba!
    Jsem ráda, že jsem chytila obsazení s paní Hlaváčovou. Ona, Zlatka Adamovská a Bára byly super. A z chlapů? Filip Blažek dost dobře zpívá, fakt, klobouk dolů. Ale celá šestice striptérů byla k sežrání.
    *5* moc prima večer
  • soukromá věc

    Přeji všem krásnou stříbrnou neděli!Jsem dnes poprvé na stránkách Báry Munzarové a jsem mírně zděšena jedovatostí,zlobou a urážkami některých chytrolínů na její osobu.Každý by se měl zamyslet sám nad sebou.Mně se paní Munzarová velice líbí,je mi sympatické i její herectví,v Ordinaci je absolutně skvělá.Nejsem zastáncem nekonečných seriálů,ale na tento se dívám hlavně kvůli roli P.Barnové.Co se týče soukromí Báry Munzarové,tak to je absolutně její soukromá věc s kým žije nebo do koho se zamiluje.To se přece může stát každému z nás.Nesouhlasím sice s tím,že by se hned měla rozpadat rodina,ale pokud se tak stane nemá nikdo právo druhého soudit.Já hlavně Báře Munzarové přeji klid,hodného partnera,který ji bude mít opravdu rád a zdraví,které potřebuje aby nastavené pracovní tempo zvládla!Hodně štěstí! *4* *4* *4*
    • Re: soukromá věc

      Přesně řečeno!Souhlasím bez výhrad! A vy všichni, co na ni tady házíte jen špínu, si laskavě zameťte před vlastním prahem! Skutečnou pravdu ví stejně pouze Ti lidé, kterých se ta situace bezprostředně týká (ať už jde o kohokoliv, nejen o lidi těchto profesí)a jen oni sami musí tu situaci vyřešit!!! A nikdo, zdůrazňuji NIKDO JINÝ, nemá právo posuzovat nebo odsuzovat tu situaci, natož ty lidi!!!
      • cobbra

        Re: Re: soukromá věc

        Moc hezky napsáno, holky! *3*
  • Úžasná

    Bára ...!Ani jao nemám slov..!Je to prostě taková dokonalá herečka,která určo má nějaký chyby(to má každý!!! *15* ),ale i tak je to velmi skvělá herečka..jak hraje v televizi v divadle..takže si myslím, že byste ji ka zase měli brát z té lepší stránky..! *3* A jako že se rozvádí s manželem...Chtěla bych vidět zase vás jak by vám bylo kdybyste se rozváděli..!!!Takže toho laslavě nehctééé!!! *5* *5* *5* Bára je prostě úžasná..!!!Je nejjjjjjjj!!! *14* *14* *14*
    • kamika516

      Re: Úžasná

      souhlasím Bára je opravdu skvělá herčka
    • Re: Úžasná

      chjo, co pořád máte s rozvodem. že něco napíše bulvár neznamená, že to tak je.
  • drby

    Proč prosím vás stále řešíte rozvod Munzarové a Dvořáka?! Vždyť nikdo z nás neví,jak to doopravdy je. Stejně jako psali v bulváru,že se rozvádí,tak o pár dní déle psali,že Trnavský mazal do Brna se "žehličkou" ,a že se oba dva /M. a T./ vrátí ke svým partnerům. Možná již nyní je vše ve starých kolejích,vše je odpuštěno a všichni se těší jak prožijí v klidu s rodinou vánoční svátky. Možná je to jenom mé přání,aby tomu tak bylo,možná je to utopie,ale každopádně my to tady nevyřešíme.
  • Bára

    Narazil jsem dnes na vaše stránky a jsou fakt super.Já mám dojem,že čím více se v tom šíleným bulváru psaly takové nesmysly,tak tím více je Bára lidem sympatická.Rozumně uvažující člověk takovým stále dokola opakujícím se drbům snad nemůže ani věřit.
    Já jenom nechápu,jak se s takovou krásnou a sympatickou ženskou mohl Jiří Dvořák rozejít.Možná mu vadilo také to,že Bára chtěla hrát i jiné divadlo než se hraje na Vinohradech.
    Kdo viděl Thelmu a Louisu musí být absolutně nadšen.Mně tato hra byla doporučena a já jí zase doporučuji dál.
    Lidi - nelitujte času a peněz a běžte se na to představení podívat.Je to fakt bomba.
    • erunka

      Re: Bára

      to mi nebudete věřit koho jsem dneska potkala,potkala jsem baletku která tancovala v labutím jezeře,a sní janu hlaváčovou byl to zážitek :-)
  • Jste slepí?

    To je přece super baba...a viděl jsem ji v divadle, bombový zážitek! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit