Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • návrat

    Zajímalo by mne,jestli se Jiří Dvořák vrátil k Báře Munzarové!? Byla by velká škoda,aby se rozešli.
  • .

    Tak tuhle herečku oupe zbožňuju:-)...patří k těm nejlepším v Česku a moc jí obdivuju. Báro, drž se...
  • adma

    nej

    Báro jsi ta nej *3*
  • zloba a fotky

    ... tak tu ve fotogalerii nebyly ty dvě nové fotky ani 48 hodin a už se klikač škodič vytrvalec pomstil a strhal hodnocení na minimum bodů.
    tyjo, ale že bych měla chuť tomu kr****** říct něco od plic.
  • adma

    bara

    v jakem divadle hrala nebo hraje bara? *4*
    • hudy

      Re: bara

      Hrála ve Vinohradském divadle, teď hostuje ve Frídě.
  • Bára Munzarová- úžasný člověk

    Měla jsem tu čest poznat Báru Munzarovou a můžu říct, že je úžasná, milá a prostě super!! A kdokoliv tady říká cokoliv proti ní, tak jí vůbec nezná a neví o čem mluví!!! ...Je fantastická *4*
    • Re: Bára Munzarová- úžasný člověk

      když jste ji poznala, mohu se zeptat jak je asi vysoká? :-))
      • Re: Re: Bára Munzarová- úžasný člověk

        Tak za A) náhoda to nebyla a za B) měla podpatky ...A zřejmě asi další co si myslí že si to každý musí vymyslet!! *5*
  • Je mi vás fakt líto

    Je mí vás všech fakt líto. Jak můžete někoho soudit, když ho ani neznáte ??? To nemáte nic jiného na práci než číst samé bulváry??? I kdyby se dostala do televize přes protekci,tak by vám to mohlo bejt jedno. Kdyby ji obsadili použe přes protekci a byla by to herečka na prt, tak pochybuju, že by ji Nova obsadila do nejpopulárnějšího seriálu. A VŠUDE, opakuji VŠUDE, čtu, že se většina lidí kouká na Ordinaci právě kvůli NÍ. Já osobně jí mám moc ráda a je mi líto, že je tu tolik závistivců, co jí to nepřejou ....

    PS: pohybuju se v podobné branži a jsem tam také přes protekci.
  • martasik37

    Nemám co dodat!

    Ona?je luxusní!Ona?nejwíc dokonalá!Jí?Nic nechybí nejlepší a nejwíc herečka! *14*
  • Bára MUNZAROVÁ

    VELMI-ŠIKOVNÁ-!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • :-)

    Mam na ni mail:-P
    • hanyka

      Re: :-)

      Jo jasně ty máš na ni mejla a já mám na ní číslo *1* *1* ... A i kdyby tak si ho nech pro sebe !!!!
      • Re: Re: :-)

        Dobrej vtípek *1* *1* Jsi mě pobavila,prý číslo na Báru... *15*
        • schrammov

          Re: Re: Re: :-)

          řikate nesmysli to si muze vimyslet kdokoliv myslite ze vam nato skocime ja budu mit neco lepsiho jeji podpis a uvidim ji na zivo a muzu se sni vifotit
        • Re: Re: Re: :-)

          Nic proti Tobě....ale tys nepochopila, že předchozí příspěvek byl myšlen silně ironicky?! *1* *3* *5*
          • Re: Re: Re: Re: :-)

            OMFG *1* *15* Sry..já si to celé špatně přečetla a pochopila...Jinak když už jsme u těch ,,čísel" a mailů *1* Má vůbec Barča nějaký? Moc ráda bych jí řekla všechno,co mám na srdci...mám dost kontaktů na lidi z OVRZ,takže ráda vyměním. Pokud chcete,ozvěte se sem do diskuze *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: :-)

              Bára má určitě email i telefon, ale neznám(e) ani jedno.....jediné spojení byla adresa do DnV, ale to už teď taky neplatí....ikdyž paní Hlaváčová tam bude dál, takže když by tam přišla nějaká pošta na Bářino jméno, myslím si, že by jí to určitě předala.
    • Re: :-)

      Kecáš... *1* Víííš kolik lidí si na ni může hrát přes mail?? *9* Obávám se,že ten tvůj mail na ni je taky nepravej.. *9*
    • Re: :-)

      hej a prosim te dasmiho mocte o neho prosim muj je vcelkamajka98@seznam.cz fakt moc te o to prosim *9* *9* *9*
    • Re: :-)

      Hádám že nedáš...Ale mám na výměnu na Martina Trnavs...tak co,uzavřem obchod? *1*jestli nekecáš...Odepisuje nebo ne.........
    • martasik37

      Re: :-)

      kecáš tak dej pls
      • Re: Re: :-)

        A co za ten mail mas taky mail na nakou celebritu?vymenim *3*
    • hudy

      Re: :-)

      Tak si ho nech pro sebe *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit