Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stephanie09
    Dnes jsem byla v Brušperku na představení Na mělčině a bylo to super a můj zážitek jsou podpisy od Ivy Janžurové, Sabiny Remundové, Báry Munzarové a Miroslava Vladyky. SUPER ZÁŽITEK Opravdu super *4*
    • hudy
      Souhlasím, tohle představení je také moc hezké! *14*
  • Skvělá!

    Ježíšmarjá to je krásná ženská! A skvělá herečka - není se čemu divit, má to v rodině! Moc jí fandím! V Ordinaci hraje super - jako jedna z mála spolu se Zlatkou Adamovskou - ale jestli jste viděli Vůni vanilky, tak to je naprostá senzace! Doufám, že to budou zase brzy dávat! *4* *4* *3*
  • erunka

    bára je nej

    v ankete týtý byla na 4 míště *4*
  • erunka

    vzkaz pro všechny

    ahoj vzkaz pro všechny co báru pomlouvají:laskave ji nechte na pokoji dostala se v ankete týtý do 5. nej hereček a byla na 4.místě
    jenom vás chci poprosit aby jste nikoho nepomlouvali protože jsou talentovaní
    TENTO VZKAZ JE JEN PRO TY CO BÁRU POMLOUVAJÍ.
  • janush

    báára je neylepčí

    bára je neylepčíí...
    ůpe neyhezčí...
    a komu se to nelíbí,at´ si prdel políbí...
    ona je ůpe božíííí...miluyů yííííííííííí.... *14* *14*
    neywítzzZ...
    neywítsss...
    miliju...
    • martasik37

      Re: báára je neylepčí

      přesně tak je nejlepší!! *14* *14* *3*
  • ...

    Je to dobrá a sympatická herečka. V Ordinaci podává vždycky skvělý výkon. Ale samozřejmě ne jenom v ordinaci. Jen škoda že z ordinace odešel Martin Trnavský. Moc jim to spolu seklo. K tomu Fialovi se mi nějak nehodí. Mě se tam ten Hanák celkově nějak nehodí do ordinace. No ale to nezmením takže doufám že aspon ona to v ordinaci vydrží ještě hooodně dlouho. Držím palce *5*
  • na distanc

    ... jojo, Kamila nic neviděla.
    A já, co nevidím, tomu nevěřím. A pokud snad náhodou vidím, tak nesoudím a neodsuzuji. a pokud bych snad chtěla soudit, pak o věci přemýšlím a hledám důvody a snažím se věci vidět i z druhé strany. svět není totiž černobílý, že? ... a jsem ráda, že takhle uvažuje dost lidí. jen je není tolik slyšet, protože nemají potřebu se zviditelňovat.
    zase se to tu rozběhlo a jen se potvrdilo, že když se na omezence reaguje,omezenci to dělá dobře, jenže já raděj podporuju pozitivní lidi a navrch nemám tolik času na promarnění, takže se mnou nepočítejte. Howgh
    • Re: omezená alka

      Zajímavé, že nemáš čas na promarnění a nepodporuješ reagování na kritické reakce antifanoušků Barbory. Tak proč tedy reaguješ a marníš zde svůj čas ? Poněkud si protiřečíš, drahá. *15* *15* *15*
      • cobbra

        Re: Re: omezená alka

        Jéje Iris, tak ty jsi nakonec z ANTIFy?! No tak to je mi hned vše jasnější... *15*
  • Neřkla bych...!

    *4* *4* *4* Náhodou ona je v poho, nwm co prtoi ní máte...!!!!! *16* *16* *16* *14* *14* *14* *14* *14*
    • cobbra

      Re: Neřkla bych...!

      Ale to nic Marťo, to jen Glen s Kamilou začaly podle mého návodu protřepávat hlavy a tak lítají - no jak jen to slušně nazvat...exkrementy... *15*
  • fortturp

    Friend

    Moje kámoška jí má hodně ráda.Já mám zase názor takví:Je to moc dobrá herečka a dává dobré výkony...jenže v Ordinaci mi úplně nesedne(možná je to tim že nechce Hanáka -protože ten je naprosto skvělej a má hustý stěry),ale třeba ve Vůně vanilky byla dobrá...krásnej film.
    Ale zase nechápu ty kteří tu používaj tak hnusný a silný sluva VZKAZ PRO NĚ: Chápu že se vám někdo nelíbí,ale dokážete to někomu nandat bez vulgarit?Určitě ne..na to váš mozek netačí *1*
  • tomzaza

    nej herečka

    Bára je nej česká herečka. Podle mě je Vůně vanilky nejlepší českej film co jsem zatim viděl. Jen nevim proč sem lezou lidi co chtěj jen urážet a pomlouvat . To můžou jít k bulváru. *7* *7* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit