Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hlasování

    takže hlasujte pro Báru sms ve tvaru
    TT 5 MUNZAROVA na tel.č. 900 15 08
    cena jedné smsky je 8,-, z jednoho tel. čísla se může poslat až 30 smsek. *5*
  • bohunkam

    TýTý

    Barunce blahopřeji...a určitě nějaký ten hlas pošlu:-) Každopádně už ta nominace je velký úspěch *3*
    • martasik37

      Re: TýTý

      taky ji to moc a moc přeju *3* je to moc dokonalá herečka *14* *14*
    • Re: TýTý

      To vás lituji, budete muset sáhnout hodně hluboko do peněženek, pokud má Munzarka nějaké hlasy dostat. Ale stále máte šanci, podplatit se dá téměř vše.
      • Re: Re: TýTý

        Podplácet je možná tvůj styl. *7* ale sotva Báry fanoušků. *1*
      • hudy

        Re: Re: TýTý

        K politování jsi tu jedině ty.
      • cobbra

        Re: Re: TýTý

        Jak tak koukám, náš (naše) Péťa má nové alterego - tentokrát se jmenuje Kátka - no nic, když už jsme přežili Iris, Glen a jiné přezdívky jednoho a téhož člověka, Kátka nás nemůže rozhodit. *5*
        • antifanošků Báry je hodně

          Cobbro, ty chudinko, nejsi schopna skousnout, že lidí, kteří Barboru "nemusí", je hodně. To, jak neustále spekuluješ, že zde píše jen jeden její antifanoušek, je naprosto směšné. Totéž se dá napsat i opačně, nemyslíš ? Bohužel, musím ti sdělit, že lidí, kteří Báru rádi nemají, je také velmi mnoho. Stačí si občas kouknout i na jiné diskuze než jen na tuto silně stupidní a jednostrannou. *1* *1* *1*
          • Re:...

            Petře, bohužel ti musím sdělit, že možná je mnoho lidí, co nemá Báru rádo, ale můžu tě ujistit, že naštěstí málokdo je tak stupidní, že to tak vytrvale vytrubuje do světa a otravuje vzduch svou věčnou žlučovatostí.
            • cobbra

              Re: Re:...

              Peťulko pokud to tvoje "velmi mnoho" je představováno pouze tebou a případně Kátkou, tak na tom je Bára neskutečně dobře - známý člověk, k němuž cítí antipatie velmi mnoho lidí - tedy 2 - musí být opravdu osobnost s velým "O". Takhle dobře na tom nebyl ani JFK nebo Havel...

              Pokud se tato diskuze dá označit za silně stupidní, je to zejména tvojí zásluhou, drahoušku. Dost dobře ti nerozumím - proč se jí vlastně zúčastňuješ, máš-li o ní takové mínění? *7*
            • neoblíbená Barbora

              A stejná mince - bohužel je velmi mnoho lidí natolik stupidních, aby neustále do světa vytrubovali, jak šíleně mají Barboru rádi. *1* *1* *1*
      • bohunkam

        Re: Re: TýTý

        Nelituj...není proč... Já lituji Tebe, že jsi tak skeptická *9* To musíš mít těžký život, když neumíš žít pozitivně *7*
        Báře (oslovuji ji takto a vůbec jí neznám - získal si mě svým herctvím, svou lidskostí) o tu výhru (dle mého názoru) nejde. Je to každopádně příjemné (asi jako když nás v práci někdo ocení), ale jde o to v poslední řádě! Domnívám se, že plné publikum spokojených diváků, to je pro herce ocenění...A toho jsem byla svědkem při představení "Jako Thelma a Louisa", které tímto všem nadšencům (i těm nenadšeným) doporučuji...Jedním slovem úžasný zážitek *3*
    • cobbra

      Re: TýTý

      S gratulací Báře se připojuji a s Bohunkou mohu jen souhlasit - Bára je ve velmi dobré společnosti... *4*
  • kamika516

    baru

    ahoj Báro si dobrá herečka a v ordinaci hraješ dobře. Jo a jak se jmenuje tvá dcera? Je roztomilá
  • báro všechno nejlepší k vašim narozeninám
  • S martinem vám to moc moc moc sluší, doufám že vám to vydrží. Jinak ste se mi líbila v ordinaci. J ste strašne dobrá herečka(martin trnavský taky)
  • přitažlivá

    Zdravíčko osazenstvo, rád bych posílil řady příznivců a prsknul kapku proti místním škodičům. Já považuju Barboru za velmi přitažlivou ženu. Třeba v místní fotogalerii na fotce ze hry Lásky hra osudná má krásně smyslný výraz, hmmmm *14* . A vůbec, má moc hezký úsměv, pěkné ruce a umí jimi dělat překvapivě ladné pohyby . Při tom, jaký je sportovní typ, bych to nečekal *4*
    • cobbra

      Re: přitažlivá

      Souhlasím - pro škodiče upozorňuji, že jsem heterosexuální, ale právě na té fotce mi Bára přijde jako ideál ženskosti a krásy. App: vítej v našich řadách!
  • pavlabarnova

    Ahojík

    Ahojík všichni,moc paní Báře munzarové přeji aby v anketě TýTý vyhrála je to skvělá herečka.Je mi hodně sympatická,a moc jí to v Ordinaci sluší.Mrzí mě že jsou tu tací lidi jako je Petr takový závistivci,věřím že mají Báru rádi ale nechtějí to dát na jevo.třeba se za to stydí.Koukám že počet lidí ve fanclubu se zvyšuje jen tak dál jsem moc ráda.
    • Re: Ahojík

      Nemůžu s Tebou souhlasit ve všem. Řekl bych totiž, že lidi jako je Petr ani neví co to je "mít rád".
  • hudy

    Ubohost

    Vůbec jsme nepoznali, že Miloš, Iris, jiřka, Glen a další jsou jedna a táž osoba. *5* *1* Opravdu jak nenápadné, když se tady po přílivu členů do fan klubu objeví toto. A to nemluvím o tom, že jsi zneužil(a) nick jiřka! Myslím, že za všechno mluví rostoucí počet členů fan klubu a to tě žere nejvíc, že to nemůžeš ovlivnit, že? *3* ?
  • ignorace škodlivin

    jediné co na škodící psychopaty aspoň trochu zabírá je ABSOLUTNÍ IGNORACE !!! nereagovat, neodpovídat, nediskutovat. to totiž není žádná diskuze. těm zmetkům dělá dobře, když si čtou odpovědi na svoje výplody a píšou další a další zvěrstva - a když jim dojde fantazie, opakují stále to samé *8* nereagovat neznamená, že je nám špinění našich oblíbenců jedno. je to jen výraz toho, že nám ti ubožáci prudiči za to nestojí... a třeba je to přestane bavit.mno, radím, ale moc dobře vím, jak je to těžký.
    • Re: ignorace škodlivin

      Naprosto s tebou souhlasím, myslím, že to jediné řešení.
  • elisenka

    Bulvár

    Ahoj....Dnes se mi dostal do ruky deník AHA !
    A dost mě šokovalo co jsem se tam dočetla....Opět o Báře píší něco tak hnusného že tomu ani nemůžu uvěřit !
    Stálo tam-POTVRZENO ! ROZVOD kvůli Trnavskému !
    Tohle není možný !!?
    Já tomu teda nevěřím...A i kdyby to bla pravda..Ten její chlap určitě nebyl svatej...
    Takže BÁRO...MOC TI FANDÍM...BULVÁRU NEVĚŘÍM A DRŽÍM TI VE VŠEM PALEČKY... *14*
    • Re: Bulvár

      ssssssssssooooooooooooouuuuuuuuuuuh hhhhhhhhhhllaaaaaaaaaaaaassssssssss iiiiiiiiimmmmmmmmmm bulvary jsou debilni když tohle napíšou !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • adrianav

        Re: Re: Bulvár

        Svatá pravda a navíc i kdyby Bára nic s Trnavským neměla moc jim to spolu sluší *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit