Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím,Bára je velice charismatický člověk,a působí na mě divoce,zároveň tak křehce,bylo by mi ctí se s ní setkat.
  • jansovka

    nechápu..

    hele nechápu proč u těch fotek hlasujete tolikrát. to dělaj hlavně ti co sem nechodí rádi. proč má Bára u většiny fotek čísla okolo 4000 a výš??? Já myslim že by stačilo tu fotku zhodnotit jednou, tady každej ví že jsou tu tací kdo Báru nemaj rádi a nemusí nám to tu furt dokazovat.mějte se *4*
    • cobbra

      Re: nechápu..

      Když to máš těžký, souboj s blbostí je nekonečný... *9*
      • Re: Re: nechápu..

        Ano cobbro, s tebou - to jest s blbostí se musí asi bojovat věčně. *15* *15* *15*
        • cobbra

          Re: Re: Re: nechápu..

          Copak Iris? Došly argumenty tak nastupují urážky? Ale to jsem tedy zrovna od tebe čekala více - taková prudce inteligentní rádoby kritička a vyplodíš jenom toto? *15*
      • jansovka

        Re: Re: nechápu..

        no to jo. mě to už přijde zbytečný sem něco psát. Ale já Báru budu bránit *14*
  • adma

    baro chtela bych

    Baro chtela bych si zahrat v ordinaci protoze chcu byt herecka a chci to zahajit zrovna v mojem nejoblibenejsim serialu a tak se vas chci zeptat jestli nepotrebujete nakou novou a slusnou roli. Dekuju *4*
  • martasik37

    Chat

    Včera byl s bárou chat *3* Ale nechci vám všem řikat,že je bára hnusná,nesympatická...naopak je to moje nejoblíbenější herečka,je totiž moc sympatická,takže nwm co ostatní máte proti ní *3* Prostě jednoduše řečeno je to good herečkááá=o*** *14* *14*
  • elisenka

    Nej

    Nejlepší herečka.....Na světě ? Jooooo
    lovkujuu ju ! A jsem její věrná fanynka ! *14*
    • Re: Nejnepříjemnější herečka

      Elisenko, je vidět, že Bára má opravdu velmi inteligentní fanoušky - viz ty a tobě podobní lidé s IQ houpacího koně. *15* *15* *15* *15*
  • vercaaliza

    Bára je nééééj a já jí miluju

    Báru strašně miluju posílala jsem jí hlasy do TýTý tak Barčo všichni ti tady držíme palce a těch ubožáků co jsou proti tobě nevěř určitě tě mají taky rádi akorát chtějí bejt za frajírky.Takže držíme palečky *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • cobbra

    Copak copak?!

    Á, tak koukám, že našemu zlejškovi klikalovi došla slova, že už sem nepíše ty své prudce inteligentní průpovídky a místo toho se jen ukájí klikáním "pětek" na hodnocení názorů, které nekorespondují s jeho (jejím) názorem... *1*
    Nebo že by se nás bál? Ale vždyť my přece nekoušeme! A už vůbec ne ty, kteří nejsou schopni obhájit svůj vlastní názor, neboť jak známo z blbců bolí zuby, protože jsou tvdší (natvrdlejší) než kokosový ořech! *15*
  • hudy

    Nominace Týtý

    Bára je společně se Zlatkou Adamovskou v užší nominaci na cenu Týtý. Blahopřejeme!
  • nominace Týtý

    *3* konečně dobrá zpráva a další kvalitní člověk v nominacích. *5*
  • ve Viole

    39. nově vklubákovaná fanklubačka se hlásí. Včera jsem byla ve Viole a v Příbězích ze starého zákona viděla poprvé naživo B.M. a ... no prostě, ona je úžasná *4* Tak jsem dneska v rychlosti mrkla na místní odkaz na fanouškovský web...až budu mít chvilku čas, těším se, že pročtu, vypadá dobře *5* no a taky jsem prozkoumala stránky divadla Na Vinohradech a doufala jsem, že si objednám na prosinec lístky na představení Donaha! ... ale zdá se, že je už vyprodáno *9* ... tak zatím zdravím místní starousedlíky a někdy příště.
    Na čtenou *3*
    • jansovka

      Re: ve Viole

      No tak to je dobře že je tu nový fanoušek *3* na DONAHA! na prosinec je to plný tak snad se tam dostaneš v lednu. DONAHA je strašně naplněný představení ale doporučuju. já na to chodim furt. už po 10. no nevim jak bych vám poradila jak se tam dostat. a hudy kde jsi seděla na druhym balkoně? tam je z lože vidět dobře. a na vinohradey není těžký se dostat, musí se to umět *1* Bára na Vinohradech úplně NEJ. tak se mějte
      • Re: Re: ve Viole

        DONAHA sice je dobrý představení, ale rozhodně ne díky té ošklivce Munzarce. Ta to svým vzhledem jedině kazí. *15* *15* *15* *15* *16* *8* *8* *8* *8* *8*
        • jansovka

          Re: Re: Re: ve Viole

          smím se zeptat kdo se ti v DONAHA teda líbil? jenom jestli náhodou nekritizuješ celej soubor.
          • Re: Re: Re: Re: ve Viole

            DONAHA je skvělý představení a asi se budeš divit, ale celý soubor se mi líbí moc, ovšem s vyjímkou Báry. Na tu se opravdu koukat nedá. Za to ostatní herečky jsou tam skvělý.
            • Re: Re: Re: Re: Re: ve Viole

              Paní Jirásková i Zlata Adamovská jsou krásné ženy, Jiří sympaťák.
            • cobbra

              Re: Re: Re: Re: Re: ve Viole

              Tak to když se ti líbí celý soubor, líbí se ti tedy i paní Jirásková, která Báru jako tehdejší ředitelka zlanařila na Vinohrady, Zlata Adamovská, která jí dělala něco jako chůvu, Jirka Dvořák, který se do ní na první pohled zamiloval a samozřejmě její matku, paní Hlaváčovou, že? Vzhledem k tomu, že ve slušné společnosti platí nepsané pravidlo, že přítel mého přítele je i mým přítelem, nechápu, kde se v tobě bere ta zášť a nenávist vůči Báře *7*
        • cobbra

          Re: Re: Re: ve Viole

          Již po několikáté tě prosím, Iris, zaregistruj se a zveřejni alespoň 5 svých fotografií, ať se máme čím pobavit, když říkáš o druhých lidech to co říkáš. Za ostatní mluvit nemohu, ale já osobně jsem na tebe velice zvědavá, ty nádhero. Docela ráda bych se s tebou setkala i osobně, abych si třeba poopravila stupnici krásy... *15*
    • hudy

      Re: ve Viole

      O tom ani nemluvím, na ten muzikál je katastrofálně vyprodáno, on se teď málo hraje a je často zadaný. Zrovna před chvílí jsem se na to koukala. Ono vůbec dostat se do Vinohradského divadla je umění, koukala jsem, že je vyprodáno vpodstatě všechno. Kdyby mi chtěl poradit někdo nějakou fintu, můžu na oplátku zajistit lístky do Ypsilonky o:))! Zdravím hudy *1*
      • Re: Re: ve Viole

        hmmm, vpodstatě se tam ale aspoň semtam najde volné místečko - na jiná představení, ale Donaha je vyprodaný do poslední židle *9* ... jestli seženu tláču, dám vědět *1*
        • hudy

          Re: Re: Re: ve Viole

          Já Do naha! už jednou viděla, ale z 2. balkonu a to vůbec není ono. Daleko lepší je být úplně vepředu, proto bych to chtěla vidět klidně ještě jednou. Jinak díky, když tak si písnem tady přes vzkazy o:)). Zdraví hudy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit