Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vzkaz

    nevím co proti Báře máte je to super herečka jak by bylo vám na jejím místě.nevím jak jí můžete takhle hodnotit když jste s ní určitě v kontaktu nebyli to můžou říkat jen ty co jí zavidí SLÁVU. *3*
    • jansovka

      Re: vzkaz

      moje řeč *1* je to SUPER herečka i osoba. už se na Báru těšim v DONAHA! kde hraje úplně SUPER hlavní roli. *4*
  • Moje zalto!!!

    Barčaaa!!! *3* Newim jako co bych měladodat...je to úplně dokonalá herečka!!!A jestl isi někdo tady myslím, že je namyšlená......Tak se šeredně PLETE!!!! *8* Barů, jsi nejjj herečka moje!!!Jsi moje zlatíčkooo *14* *14* *14*A vždy ti to moc sluší!! *14* *14* *14* *14*
  • www.zdravi4u.cz/view.php?cisloclanku=2008083001
  • jsi NEJ

    Báro,můj názor na tebe je tady napsanej už hodněkrát. ale jsi strašně fajn a do divadla chodim výhradně na tebe. mám tě moc ráda a budu se těšit na DONAHA! kde jsi úplně NEJvíc SUPER. zkrátka herečka jak má být. a pro všechy: není ani trochu protekční, všeho dosáhla sama a ten kdo si to myslí tak je dost ubohej a velkej hlupák. snad se tu ti co to píšou trochu uklidněj protože tohle není vůbec pravda. zkuste Báru poznat trochu osobně a líp. budete mluvit úplně jinak.budu doufat že to naše setkání nebylo poslední. tak se tu mějte *3*
  • hudy

    Nechápu...

    Jsi dost trapný, když tady kopíruješ své staré letité příspěvky. Již ti bylo několikrát doporučeno, abys sem nechodil, pokud ti Bára není sympatická, prostě se jí nevšímej a choď na ty osobnosti, které máš v oblibě. Jinak začínám mít pocit, že ti zřejmě šlápla na kuří oko, kde se v tobě proboha bere taková nenávist? *7*
  • Ať si závistivci, kteří se zde také vyskytují, trhnou nohou!

    MILUJEME Báru Munzarovou, je nejlepší!!! *14*
    • janush

      Re: Ať si závistivci, kteří se zde také vyskytují, trhnou nohou!

      souhlasíím...tkýý upe milujů jí...ona ye upe pstěě...neylepčíííííííí
    • Re:ať si zaslepení fanoušci trhnou nohou!

      Lucie, ty si onikáš ? Který pak jsi ročník ? *15*
      • Re: Re:ať si zaslepení fanoušci trhnou nohou!

        A TY ???
  • Nechu vás.....

    Nechápu vás lidi, který sem chodíte a pomlouváte známé osobnosti, tak třeba u Báry Munzarové!!! *3* Přestě tak jak tady někdo řek!!!Nikdo zvás byste známé tváři neřkl!!! *15* Takže zase tady není pomlouvací stránka...Takže tas¨dy se píše o Báře je to dobré!!!Jinak Barča Munzarová je fakticky skvělá,dokonalá,výborná......!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *4*
    • jansovka

      Re: Nechu vás.....

      já je taky nechápu. Bára je NEJ.. včerejší DONAHA! uplně SUPER. za týden zas *1*
  • Nazdar Hudy!

    Nazdar Hudy a spol! Jak se máte po prázdninách? Jak tak na to tady koukám, s radostí zjišťuji, že se nám zde líhnou noví příznivci - viz Marťa a podobní. A také zjišťuji, že buď si ten imbecil co se dříve podepisloval Glen, Ája a kdovíjak podobně změnil nick na ich a iris, nebo se tito ubozí pomlouvači záhadně vypařili (což mi přijde nepravděpodobné, jednak vzhledem k tomu jak pilně dříve kazili nám ostatním náladu a také s přihlédnutím k stylistice "nováčků" usuzuji, že jsou to nejspíš ti staří známí - viz pro mě nepochopitelná narážka na zuby).
    Mimochodem jak se vám líbila Bára ve čtvrtek v Ordinaci? Mě to přišlo úžasně zahrané, civilní a věrohodné, co vy na to? *3*
    • jansovka

      Re: Nazdar Hudy!

      jj Bára byla úžasná. sice jsem to viděla se spožděním ale SUPER. já teď každý čtvrtek chodim na muzikál DONAHA! samozřejmě na Báru. viděl ten muzikál někdo z příznivců Báry?
      • cobbra

        Re: Re: Nazdar Hudy!

        Ještě jsem Do naha! neviděla, chtěli jsme na to jít před prázdninami, ale nějak jsme to nestihli kvůli mým státnicím. Neviděla jsi náhodou Shakespearea v Hollywoodu?
        • jansovka

          Re: Re: Re: Nazdar Hudy!

          jj Shakespeara v Hollywoodu jsem viděla dvakrát. i derniéru. to taky bylo super. ale na Donaha běž. *3*
          • cobbra

            Re: Re: Re: Re: Nazdar Hudy!

            Začínám tě podezírat, že pracuješ v divadle na Vinohradech... Jak to všechno stíháš? *3*
            • jansovka

              Re: Re: Re: Re: Re: Nazdar Hudy!

              sorry už neumim psát nepracuju tam. co jsi tam všechno viděla?
            • jansovka

              Re: Re: Re: Re: Re: Nazdar Hudy!

              v divadle napracuju ale mám tam známou:-D tak asi taklhle.
    • hudy

      Re: Nazdar Hudy!

      Ahoj,
      já mám po dovolené už dávno a mám teď docela fofr, začala sezona ve všech směrech, takže sem mrknu jenom sem tam. Ale že přibývají fanoušci je určitě super. Měj se ahoj hudy
  • pavlabarnova

    Doufám.

    Ahoj všichni doufám že paní Bára Munzarová vyhraje anketu TýTý moc jí to přeji...... *3* A rozhodně jsem si jistá že na to má... *3*
    • Re: Doufám.

      už aby vyhlásili nominace ...
      • hudy

        Re: Re: Doufám.

        Na ty nominace jsem taky docela zvědavá...
  • jolka1735

    Jolka

    všichni tu mluví o tom jak je Bára nesymptatická a tak dál. A co jako chcete aby na sobě měla tuny make-upu a všeljakých ,,Prostředků"?? Podle mě by se už do Ordinace nehodila.Jak je teď vypadá nejlíp:)myslím že jí to sluší:)
    • hudy

      Re: Jolka

      Nevšimla jsem se, že by tu tak mluvili všichni...myslím, že většina lidí má Báru ráda, aspoň s tím se tak setkávám já...i v reálu...vždycky a všude se bohužel najde pár závistivců, co se pokouší někoho pošpinit...ale stačí se podívat na rostoucí počet fanoušků a myslím, že je to jasné... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit