Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dalmatinka

    No jo no....

    Tady se to zas rozjelo a to jenom kvůli tomu, že bulvár něco napíše. Nechápu lidi, kteří bulváru věří, já mezi ně tedy nepatřím, nebýt této diskuze asi bych se to ani nedozvěděla, protože bulvární plátky prostě nečtu. A i kdyby to pravda přeci jenom byla, je to čistě jejich věc a nikdo se do toho nemusí zapojovat. Zdravím
    • hudy

      Re: No jo no....

      Naprosto souhlasím. Do soukromí druhých lidí nikomu nic není, ať už je to kdokoliv.
  • rozchod

    Již delší dobu se nikde nepsalo o Báře Munzarové a Jiřím Dvořákovi.Docela mi vzalo náladu,když jsem se dočetla o případném rozvodu a hlavně o tom,že se Jiří Dvořák odstěhoval.Donedávna Bára Munzarová všude hovořila velice kladně o svém manželovi a skutečně působili velice spokojeně.V životě člověka potkají různé krize a je vždy na lidech jak se s nimi vypořádají.Mám ráda Báru M. i Jiřího D. a přála bych jim,aby bylo vše opět jako dříve...Zprávy v bulváru se samozřejmě nesmí brát úplně vážně... *4*
  • vinohrady

    Včera jsem byl na hře Adina,Báro strašně si mě překvapila- pozitivně jak dobře hraješ a pohybuješ se *3* super.Akorát na děkovačce si měla otravný výraz škoda.pa *9*
  • narovnané vlasy

    Když jsem Báru objevil, bylo to v "Růžovce", tak jsem netušil, že má paruku. Pak jsem si na netu našel nějaké její fotky a připadala mi v těch přirozených vlasech taková divná. Musel jsem si na ni zvykat. Teď je to naopak. Ty rovné vlasy vnímám jen jako součást její role.
  • jste Baro uzasná herečka a rada bych vas viděla na živo a ne v televizi,ale moc vam to jde v ordinaci v ružové zahradě 2 držim vam palce
  • ce.lucie

    Přidejte se k nám :)

    Ahoj.Jestli jsi fanoušek Báry,přidej se do našeho fanclubu :) Uvítáme každého :) Kdyžtak jen nakoukni.Nově nám Bára poskytla rozhovor.
    baramunzarova.wbs.cz *3*
  • Moc krásné a příjemné kulaté narozeniny přeje Kamil. Hlavně to zdraví. Jste moc a moc sympatická žena a doufám, že se spolu ještě někdy setkáme. Mám společnou fotografii s Vám z divadla Kalich. Tenkrát jsem se tam s Váma vyfotografoval i s panem Trnavským. Jinak také přeji také i štˇastný nový rok 2012. Zdraví Kamil *14* *14* *14*
  • Baro jste uzasna.co bych dala za to vas videt osobne.je to muj sen
  • Jste moje nejoblíbenější herečka a myslím,že vám nejvíc sluší rovné vlasy jako jste je měla v Ordinaci *3*
    • Me se libi vzdy kdyz je nejaky prodalem jak si hraje s vlasama.je proste uzasna
  • Zdravim vas Baro:-).Doufam ze,vas timto nejak neurazim?ze vas to alespon trochu potesi?:-).I kdyz jste treba mela v zivote,v lasce smulu na vasi krase to nedalo nejak znat.Ja vim ze,krasa neni vse.Ale,uprimne chci rict ze- Vy Baro jste opravdu sympaticka,krasna,hezka,i sexy !! Libite se mi !! A i kdyz to nemuzu byt ja,tak vam fandim a drzim pesti:-).At se i brzy uzdravite a at i potkate toho praveho.Vas odivovatel Robin

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší