Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ordinace

    Hrozně se už těším na další díly Ordinace! *3* *4* *15* *14*
  • Neříkej že je hnusná....!!!!:-(

    To není PRAVDA!!!!! *5* *5* *5* Tak to laskavě neříkej!!!!!!!Vždyt je to úplně nejjjky herečka!!!!!Miluju tě!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* MUCÍK MUCÍÍÍÍÍÍK
    • Re: je hnusná....!!!!:-(

      Lesbické stránky jsou někde jinde. Nespletla ses, drahá Marťo ? *1*
    • jansovka

      Re: Neříkej že je hnusná....!!!!:-(

      mám pocit že jsme tu asi jediný dvě co tu maj Báru rádi?? ty jí znáš?
      • Re: Re: Neříkej že je hnusná....!!!!:-(

        Nejste samy, je spousta lidí, kteří mají Báru rádi, ale nenavštěvují tyto stránky. Ještě jsem se v reálu nesetkala s člověkem, který by o ni hovořil negativně, to pouze tady nějaký úchyl pod různými nicky se zřejmě pokouší o vyrovnávání svých komplexů, jinak si to nedovedu vysvětlit. *1*
        • jansovka

          Re: Re: Re: Neříkej že je hnusná....!!!!:-(

          *4* je mi to jasný *1* a jsem ráda. tak doufám ,že tu bude čím dál víc lidí, kteří mají Báru rádi. Ty doufám patříš k těm co jí rádi mají?? *4*
          • Re: Re: Re: Re: Neříkej že je hnusná....!!!!:-(

            O tom vůbec nepochybuj!!! *14* *3*
            • jansovka

              Re: Re: Re: Re: Re: Neříkej že je hnusná....!!!!:-(

              to jsem ráda:-) *14*
  • žádná odezva

    No kdepak jste dnes pro změnu vy,Cobbro,Hudy,Alko,Zuzaku,Jansovko ...?
    Že by to už v deset hodin všechno spalo? *9*
    • Re: žádná odezva

      Dlouho jsem váhala jestli má cenu na výzvu k odezvě odpovídat.
      Nemá. Protože každá odezva vybízí takové jako ty k dalším reakcím. Přesto...
      Jen shrnu, co si myslím. Je pro mě nemyslitelné chodit na fora mých neoblíbenců - a to si piš, že jsou - a psát tam, že se mi nelíbí jak hrají, zpívají, že se mi nelíbí jak vypadají.... protože si myslím, že je lepší psát jen to dobré. Proč šířit zlo, že?
      A teď si laskavě všimni, jakou jsem použila formulaci .... nelíbí se mi jak hrají, vypadají.... to je formulace kterou nazvu názorem. A u něčeho takového by nebylo třeba takový příspěvek mazat. /i když nechápu proč by měl člověk něco takhle negativního šířit.../. Jenže to co tady uplatňuješ ty nejsou názory, ale urážky, nadávky, špinění ... a něco takového tu nemá co dělat.
      Pokud se zaregistruješ, klidně si s tebou dám slovní přestřelku přes soukromé zprávy /jenže to pro tebe zřejmě nemá přitažlivost, protože bysis náležitě nezaexhiboval/, ale veřejně se tu budu snažit vyjadřovat slušně. Takže když to jen trochu půjde, tak tebe a tobě podobné budu ignorovat.
      Kdybys měl chuť opravovat moje pravopisné chyby, tak si to užij. Jistě se něco najde, jen tě chci upozornit, že vím, že se ve slovech Ty a Vy píše velké písmeno. To je věc, kterou dodržuji.... ale ne u lidí o které bych si neotřela ani špinavou botu.
      Alka
      • Re: Re: žádná odezva

        Pardon,já jsem žádné z vás nevykal.Myslel jsem všechny dohromady,tudíž ne Vy,ale vy všechny. *5*
  • pavlabarnova

    bára je nej

    Jsou lidi kteří Báru Munzarovou nenávidí ale jsou lidé keří ji mají rádi a já mezi ně patřím těšíte se až bue na nova.cz s ní chat?
    Já moc jo.A couhlasím s tím že Bára je nejlepší herečka............. *14*
  • alkohol

    Tak prý nám pan Jiří Dvořák nějak moc pije. Poránu v divadle sedí u lahváče. Pokud je to pravda,tak se Báře Munzarové ani nedivím.
    • hudy

      Re: alkohol

      Co je to za hloupost? *8* Jde v poslední době z role do role, to by ho asi těžko režiséři obsazovali, kdyby to byla pravda. Chceš se zviditelnit? *1*
      • Re: Re: alkohol

        Přečti si dnešní Blesk.Sice se nedá všemu věři,ale ...Z role do role jít pan Dvořák může.Jde o to,jak dlouho vydrží trpělivost režisérům a jeho kolegům.Jeho ženě už zřejmě došla.
        • hudy

          Re: Re: Re: alkohol

          Bulvár nečtu, lžou jako když tisknou, jak mu může proboha někdo věřit? *7* Když žádné informace nezískají, tak si je prostě vymyslí! Ten článek jsem si schválně vyhledala a je to přesně článek typu "jedna paní povídala..." Samozřejmě že nějaký důvod rozchodu být musí, ale bulváru se hodí do krámu všechno, co mu zvedne náklad, pravda nepravda...
  • hledá se nemo!!!

    Měl bys plávat, měl bys plávat ... juchů, moje dětičky v pubertě mi daly k narozeninám dývko s filmem Hledá se Nemo! *7* jo... teda *7* co jsem to vlastně chtěla? .... Dory? jo Dory !!! Tak to je fakt skvělá ryba *1*
    • ken

      Re: hledá se nemo!!!

      jses magor tady se bavime o munzarovi *13* *13* *13* *10* *10* *10* *16* *16* *5* *5* *5* *8* *8* *8* *5* *5* *13* *10* *10*
      • Re: Re: hledá se nemo!!!

        to ken: chicht, no právě že o Munzarový *3* *14* , čekala jsem , že se někdo chytne *1* , nějak jsem si nevšimla, že byses tu o Barboře bavil *4*
        to Satan: Bingo !!! dík *3*
        • Re: Re: Re: hledá se nemo!!!

          Nemáš za co.. *3*
      • Re: Re: hledá se nemo!!!

        Treba ti to dojde někdy později... *4*
  • rozvod ?

    Skoro každý den se tady píše o případném rozvodu Báry Munzarové a Jiřího Dvořáka.Má někdo nové informace? V bulváru se zatím nic nového nepíše a myslím,že je nás dost koho by to zajímalo!!!
  • jolka1735

    Vůně vanilky

    včera jsem se dívala na Vůni vanilky...a teda smekám klobouk. *4* Bylo to fakt krásný *3* A teda divím se že to chytlo i ségru ten film... *1* Koukla bych se na to klidně aspoň jednou *4* *14*
    • Re: Vůně vanilky

      též jsem se dívala...krásný film *14*
    • hudy

      Re: Vůně vanilky

      Nejsi sama, Bára tam opravdu podává excelentní výkon. *3*
      • erunka

        Re: Re: Vůně vanilky

        Barča je fakt suúpr,dokáže zahrát všechno *14*
        • bohunkam

          Re: Re: Re: Vůně vanilky

          Já mám pocit, že ona ty své role jen nehraje, ale prožívá...a to je to, co mne oslovuje, co na ní obdivuji...Prostě každá její role je originální a nikdy se mi ještě nestalo, že bych měla pocit, že se podobá své předešlé postavě *3* Jestli mi rozumíte *4*
          Třeba pro porovnání: Doktorka Hájková v Ďáblově lsti mi ani na chvilku nepřipomněla doktorku Barnovou z Ordinace
          *3* A tam by se určitě dalo sklouznout lehce k té podobnosti...
          • bohunkam

            Re: Re: Re: Re: Vůně vanilky

            No a postava Onč ve Vůni vanilky je okouzlující, důvěryhodná - prostě krásně zahraná (opět je cítit, že to Bára jen nehrála, ale prožívala) *3* Prostě to není v tom filmu Bára Munzarová, ale Anna Zoffová *3*
  • bulvární slátaniny

    Těm bulvárním slátaninám,smontovaným z několika časopisů do jednoho článku rozumně uvažující člověk neuvěří!
    Myslím,že hlasování v anketě TÝTÝ to zase tak moc neovlivní.
    Tedy alespoň mne nakoplo a na číslo Báry jsem poslal další hlasy!
    Nejraději bych těm bulvárním čmáralům a všem pomlouvačům nakopal prdel!/Omlouvám se za hrubá slova,ale je to tak!/ *3*
    • bara je nejlepši

      Bára je nejlepší cobra má pravdu *3* *3* *1*
  • Barbora Munzarová

    Milá Barborko
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší