Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nehádejte se...!!!

    Hele takto ho už prosím vás nechcte!!! *5* *5* *5* Přece nejste jako malí!!!! *8* *8* *8* Pište jen to dobrý .....a by bylo vše okík..!!!! *14* *14* *14* *3*
  • Ahoooj

    Ahojky lidičky... *3* Jak se wede....???No Bára opravdu hraje skvěle....!!! *3* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • jansovka

      Re: Ahoooj

      *14* *14* *14* *14* *14* No to teda hraje!!! Dnes ordinace, bude super, jinak Bára je NEJ v divadle. *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nechte toho!!!

    Prosím Vás lidi už toho laskavě nechte toho hádání!!!!! *16* *8* *16* Tak co kdybyste jste sem psali jen to dobrý a ty špatný věci taky ale nerozebírejte je až tolik.....!!!! *4* *14* *7* A podívejte se teda na mail :barboramunzarova@seznam.cz .......kdyby něco napište! *5* *3* *14* *4*
  • dandulka.23

    Paruka

    Ahoyky *4* Lidi čelím dilema, nedávno jsme se dohadovali na jednom fóru,zda Bára pořád nosí v Ordinaci paruku, nebo jestli jí teda vůbec někdy nosila...Dospěli jsme, mno vlastně k ničemu...Proto se ptám vás, ostřílených fanoušků *5* *4* Jinak Bára je super, ale TýTý podle mě nevyhraje, i když bych jí to moc přála x)
    • hudy

      Re: Paruka

      Ano, Bára má v Ordinaci paruku, jinak má hnědé vlnité vlasy.
  • 8hojky

    ahojky-dobyrý den,já jsem ela a kde píše pravá bára munzarová? elík *14* *3*
  • výborná herečka

    Bara Munzarová je výborná herečka.Moc ji obdivuji.
    • Re: výborná herečka

      presne *4* *3* *1* *1*
      • Re: Re: výborná herečka

        Jsem stejného názoru. *3*
  • polianah

    narozeniny

    Milá Baruško!!!
    Ste můj vzor a k dnešním narozeninám přeji hodně štěstí,zdráví,lásky a pohody vaše největší fanynka na světě Hanička =)) *14*
  • návrat?

    Neví náhodou někdo,jestli se Bára Munzarová dala opět dohromady s Jiřím Dvořákem? Už dlouho se nikde nic nového o nich nepsalo.Pořád se mi nechce věřit,že by se opravdu rozešli.Vždyť ještě před necelým rokem Bára o svém muži krásně mluvila. *7*
    • fotky

      Barboro, umíte se dát vyfotit jinak než jen s brýlemi na hlavě nebo s čelenkou ? Stále se opakujete.
    • Re: návrat?

      to víš, zprávy o šťastných návratech jsou pro bulvár nezajímavé, takže to se člověk těžko dozví.
      • Re: Re: návrat?

        To je sice pravda,ale třeba to někdo ví i bez bulváru.Tomu se stejně nedá všechno věřit.Moc bych paní Munzarové přála,aby měla v soukromí klid a měla vedle sebe milujícího člověka.I když zrovna možná s Jiřím Dvořákem tak úplně šťastná nebyla...Připadá mi zvláštní,že ve většině rozhovorů se více než o manželovi zmiňovala o tatínkovi,který je hlídacím dědečkem. *7*
        • Re: Re: Re: návrat?

          ono je dost pravděpodobné, že se bude zmiňovat o dědečkovi, když se jí ptají, jak to při své /a manželově/ pracovní vytíženosti zvládá s výchovou Aničky a s péčí o ni. *4*
          • Re: Re: Re: Re: návrat?

            No možná to částečně tak bude.Ale hlavně pokud vím,tak ty rozhovory samotní herci,zpěváci atd. sami před vytisknutím kontrolují a vědí co o nich vyjde v tisku /tedy netýká se to samozřejmě bulváru!/.No a myslím,že také sami rozhodují o tom zda na otázku odpovědí či ne.Snažím se vyhledávat rozhovory s Bárou a v zářijovém čísle Květů mne překvapilo,že se o manželovi nezmínila ani slůvkem /to se o žádné údajné krizi ještě nepsalo/,ani o společné dovolené,kterou na prázdniny dle Bářiných slov plánovali.Zato se nadšeně zmiňovala o nové divadelní hře s Frídou,o tom jak se nastěhuje na nějaký den i s Aničkou do Brna,aby mohla zkoušet a o výletě v karavanu s Aničkou a dědečkem.No ráda bych věřila tomu,že je vše v pohodě. *3*
  • Ďáblova lest

    V neděli vysílá ČT1 první díl filmu Ďáblova lest.Dívala jsem se na fotografie z tohoto filmu a pan Dvořák na nich vypadá úžasně.Divím se,že se s ním Bára Munzarová rozešla. *7*
  • Thelma a Louise

    Víte o tom? ... Teď od listopadu mají začít zkoušet novou divadelní hru .... B.M. bude hrát s Martinem Trnavským *14* tak to se těším moc, doufám, že až budou v Praze, tak se na představení dostanu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší