Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj

    Ahoooj... *4* Jo o bě scény... *14* byli goood...!!!Jo fakticky tuz bylo hustě zahraný.Jak ta vlítnul,a řekl máme jednoho pacienta....A pak pavlu, políbil a pak ji hezky unesl, pěkně hezky vymyšlený i provedený!!! *14* No pak lezla na stěnu, prej proč lzu první,ale první tam má dárek,no prstýnek *4* a Honza:Vezmeš si mě?Pavla:Spusť mě dolů a uvidíš a Honza se nejdřív dohodnout s Markem. A pak to bylo no..polibek, fakt krásný!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* Ale jedno špatná zpráva tu je, nejde o Pavlu ale o Ladislava Potměšila(Aleš Čížek) zítra 6.11. končí v ordianci umře a v úterý má pohřebn, takže tam už definitivně končí!!!! *9*
  • lady.janulka

    Barunce k Velikonocům

    Milá Barunko,Přeji vám,krásné prožití velikonočních svátků a bohotou pomlázku.A ať vás kluci moc nevyšlehají.Jinak ať si mě ,,nepřejou'' :-D JČ.
  • jansovka

    i Bára je sympatická...

    Iris docela se divim že jsi o Jirkovi Dovřákovi řekla že je sympaťák. Ona je i Bára sympatická ale to by chtělo na ní hledat něco dobrýho, ne jenom ty negativní věci.
  • výročí :-)

    a hele, měli bysme slavit, fanklub Báry má stého člena :-)
    • hudy

      Re: výročí :-)

      JJ,taky jsem koukala, že se to před chvílí zaokrouhlilo pěkně *1*
  • Bára

    Myslím si,že Bára Munzarová je sympatická herečka.Ten kdo ji stále pomlouvá,že je protekční,bude hlupák. Pokud by neuměla hrát,nebyla by obsazována do spousty rolí v divadle i v televizi a bylo by jí příjmení Munzarová k ničemu.Kdo ji nemá rád,ať na se na ni nedívá a nekritizuje! *4*
    • Re: Bára

      máš pravdu ona je neeeeeeeeeeeeeej!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Bára

      Co ti je Zuzano hloupá, do toho , co si tady kdo píše. každý může mít jiný názor a ten tady může sdělit. A jestli se toto nelíbí tobě, tak zalez. Tak jako mají někteří Báru rádi, tak u jiných to může být naopak. a tobě do toho není vůbec nic !
      • Re: Re: Bára

        Když se může vyjádřit každý,tak přece nemusím nikam zalézat!!!Pokud nemá někdo někoho rád a ke všemu ho ani pořádně nezná,nemusí ho hned sprostě urážet!!!Nesouhlas nebo antipatie se dají vyjádřit i slušnou formou.
    • Re: Bára

      Já si to také myslím. Nikoho se tu nesnažím pomlouvat a ani taková nejsem. Spíš jsem ráda, že má role v divadle a v televizi. *15*
      • Re: Re: Bára

        Kecko, co jsi to primitiva ? Snažíš se zde všechno okomentovat svými stupidními příspěvky. Myslíš, že je na ně někdo zvědavý ? Pokračuj raději ve studiu na zvláštní škole, ještě se potřebuješ hodně učit. Ale tobě asi nic nepomůže, musíš být šíleně jednoduchá.
        • věrča

          Jestli se ti to nelíbí, tak se takhle nenavažuj. Každý své sympatie cítí jinak. a kdyby něco, tak zvláštní školu nemám!!! *5*
          Je to jen tvůj názor. Nutit mě k tomu, abych si kvůli tomu Báru zprotivila, tak to se šeredně mýlíš!!! Jednoduchá nejsem, ale spíš hodně nerozhodná a v tom je velkej rozdíl!!! *5*
  • Super

    Naopak, zahrála to naprosto přesně! A vůbec celý díl hrála bezvadně... *14*
  • pavlabarnova

    Ahojík

    Ahoj Bára Munzarová je moc sympatická herečka jsem ráda že hraje v ordinaci.
    Mám jí ze všech hereček nejraději.
  • lady.janulka

    Barunce k Narozeninám

    Pro Paní B.M. Barunko,takže já vám přeji k těm vaším dnešním narozeninám Hlavně hodně zdravíčka,štěstíčka,lásky,sp okojenosti,úspěchů a vitality,a také vám přeji abyste měla spusty krásných rolích.A i nenadále nás s nima těšila.:-) Dále vám přeji abyste byla v životě šťastná.:-) a splnilo se vám všecičko coste si kdy přála. Protože vy si to štěstí jednoznačně zasloužíte! :-) Pro mě jste a prostě budete vždycky nejlepší! :-) Jinak 38 je krásný věk,tak doufám že ty své dnešní krásné narozeniny pořádně oslavíte! :-) Mám vás strašně moc,moc ráda.A Ještě jednou všecko nej,nej,nej.J.Č
  • Email.......

    Ahojky....udělala jsme už dávno mail Báře Munzarové profil na lidech...Jestl i chcete tak se tam můžete podívat... *4* A jinak si myslím že hrajev ordinaci velmi dobře, nwm kdo zase má nějaké kecy no...Ale nwm Hudy jestli myslíš mě Marťu nebo ne...??? *3* Tak se když tak ozvěte na mail: barbora.munzarova@seznam.cz Díkes všem že se tam podívají!!! *14* *4* *14*
    • jansovka

      Re: Email.......

      jj už jsem se podívala a pěkný. já jsem založila zase e-mail divadla na vinohradech tak se taky jukněte. budou tam všichni členové dnv. tak čau *4*
      • hudy

        Re: Re: Email.......

        Ahoj, já pořád nějak nechápu, kam se mám podívat? *1* Bylo by možné napsat mi to po lopatě? díky moc hudy
        • Re: Re: Re: Email.......

          Ahojky tak ten mail je tda:barbora.munzarova@seznam.cz Tak se tak když tak podívej, založila jsme ho pro ty lidi kteří mají rádi nebo jsou fanoušci Báry....! *4* Díkes když tak napište .... *14* *3* *4*
          • dalmatinka

            Re: Re: Re: Re: Email.......

            sem asi tupá ale jak se mam podivat na mail když neznám heslo??? *9*
            • hudy

              Re: Re: Re: Re: Re: Email.......

              Mluvíš mi z duše, nechtěla jsem vypadat jako blbec, ale na mail se snad dá napsat a ne si ho prohlížet, ne? Prohlédnout stránky, to bych pochopila, ale mail?! Díky za vysvětlení.
              P.S. Všimli jste si, jak stoupá počet členů fan klubu? Super *3* !
        • jansovka

          Re: Re: Re: Email.......

          no jo sorry to jsem nějak nezveřejnila *1* je to dnv-praha@seznam.cz. zatim tam toho není zas tolik založila jsem ho nedávno. fotky už tam ale jsou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit