Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlasování do TýTý

    směle a drze se tu okopíruju, protože příspěvek je stále aktuální.

    Hlasujte pro Báru - sms ve tvaru
    TT 5 MUNZAROVA na tel.č. 900 15 08
    cena jedné smsky je 8,-, z jednoho tel. čísla se může poslat až 30 smsek. *5*
  • dalmatinka

    Super Bára

    Barunce to v Ordinaci moc sluší. Ale četla jsem, že by měl odejít Martin Trnavský (Honza Haken), jaká škoda... *9* No ale hlavně ať zůstane Baruška, je skvělá, moc ji obdivuji a mám ji moc ráda. *3*
    • Re: Super Bára

      Jo mas pravdu tak nwm co vsichni proti ni maji je upe super hlavne v ordinaci *1* *14* *5*
    • jansovka

      Re: Super Bára

      jj Martin Trnavský opravdu odchází. Je to vážně škoda, halvně když můžou bejt konečně spolu. Bára tam ještě zůstává.naštěstí. Mám Báru taky MOC MOC ráda *14* *14*
      • Re: Re: Super Bára

        Jestli Trnavský opravdu odchází tak mi to hlava nebere *7* . Podle ukázek z dalšího dílu to na odchod zdaleka nevypadá. No jestli ho nechaj umřít, tak mě naštvou, že si nadokážou vymyslet nic lepšího, vždyť Barna snad tragicky zahynul, ne? Tak to by bylo trapný, že by Pavle nechali umřít dalšího *9*
      • kamika516

        Re: Re: Super Bára

        souhlasím je to opravdu škoda že martin trnavský odchází,ale hlavne že tam bára zustane jinak by to bylo oničem
  • To se nam nikdy nesplni.take mam baru rada a p.stranskeho.toho vidam u me v praci.
  • adrianav

    TýTý

    Tak já Báře taky poslala pár hlasů do ankety TýTý a doufám že vyhraje i když je to málo pravděpodobné, ale proč vlastně ne? Vždyť je to úžasná herečka!!!! *3*
  • adrianav

    101.

    Bára je 101. nejvyhledávanější osobnost na tomto serveru!!! pojďte jí posunout do první stovky!!!!!
  • vercaaliza

    Chci konec bulvárů

    Tak co lidi četli jste v posledních dnech bulvár???To bylo počteníčko pravdy jeden řádek hlavně pomlouvat a pomlouvat áru před Tý Tý je to jejich vina že to Baruška nevyhrála to že se rozvádí je podle mně její soukromá věc...A nemusí to nikoho zajímat nevim proč to udělali ale Bára byla před Tý Tý hnusně tzv.poškozena bulvárem každej ví že Bára je nejlepší a šanci na výru mněla obrovskou takže to že nevyhrála byla pěkně velká podpora bulváru!!!!!!! *16* *16* *8* *8* *8* *8* *14* *14* *14* *14* *14* Ale Baruško z tebe příští rok bude šampionka jako letos všichni víme že si vyhrála akorát že ty svi....z bulváru tě poškodily tak se drž milujeme tě *14*
    • barunecka

      barunká je nejjíííí na světě je uplně užaaaaaaaaaaaaaaaa a z ordinace neodejde vid to psali na webu ordinace jo a posílejte jí sms do týtý musí byt aspon na 1 2 nebo 3 místě psl *3* *14*
    • adrianav

      Re: Chci konec bulvárů

      Svatá pravda.... příště prostě musí být 1.!!!!!!
  • erunka

    týtý

    příští rok musí bejt alsponˇna 1,2 nebo 3 místě je super ale tim že jsou bulváry tak ji nikdo neposilal hlasy ale musi to přišti rok vyhrát takže musíme posílat hlasy
    • Re: týtý

      A jak chceš tedy vysvětlit prvenství Ivety Bartošové ? Tu bulvár nešetřil ani náhodou. *15*
      • Re: Re: týtý

        Jak si vysvětluju prvenství Bartošové se raděj ani neptej. Možná zrovna ty jsi tu psal něco o podplácení - hledat to fakt nebudu - a to je přesně ten případ, kde to pasuje. Copak ona je nějaká zpěvačka? Ta do nominovaných ani nepatří.
        • Re: Re: Re: týtý

          Totéž se dá říct o Munzarové, copak ona je nějaká herečka ?
          • cobbra

            Re: Re: Re: Re: týtý

            Nevím co sis dal, Péťo, ale už to raději neber, případně nepij či nekuř... A vůbec - pokud nestíháš ve společenské konverzaci, tak raději mlč, bude to vypadat lépe, než když se zde projevuješ jako mimoň... *15*
  • erunka

    martin&bára

    mě je uplně jedno jes tli chodí bára s martinem trnavsským možná je to pravda nebo lež.
    VSKAZ PRO VŠECHNY NOVINÁŘE:LASKAVĚ NECHTĚ BÁRU A JINE CELEBRITY NA POKOLI JE TO JEJICH ŽIVOT A VY SE DO NĚJ NESERTE
    omluva za sprosté slova všem krom NOVINÁŘŮ *16* *16* *16* *16*
  • UVĚDOM TE SI!!

    Já si o Barče....myslím, že je to chytrá,skvělá,dobrá,origiální .... *4* herečka!!! *4* *14* A tohle si pamatujte...!!! NIKDO NENÍ DOKONALÝ ANI VY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *4* *3* *4* Takže jednoduše řečeno...bych sem hlavně psla pozitiva a negetiva sem můžete taky psát, lae ne že sem je bude pořád vtírat, od toho to tady není!!!! *13* byla bych ráda kdybs te si to trochu aspoˇˇn uvědomili..! *3* *4*
  • Nazdar!

    Četař č.50 se hlásí do služby! Tak jak jsem si tu stihnul přečíst, zavítal jsem mezi pěknou bandu fanatiků... *3* Dokonce koukám, že se tu otvírá kroužek českého jazyka *1* - no pěkně to tu vedete!
    Nemůžu než souhlasit s kolegou - ta hovádka, která ani nemají tolik slušnosti se zaregistrovat, když už na někoho plivou bude nejlepší ignorovat. Lidská blbost je věčná a nemá cenu si s ní kazit radost z pohledu na tak pěknou ženskou, jako je paní Munzarová.
    • Re: Zdar!

      Zdar, zdravím četaře a dalšího pozitivního ignoranta *3* . Teda, nevím jestli sleduješ "Růžovku", ale včerejší díl byl luxus. Jak Honza přišel za Pavlou do nemocnice s tím, že na chodbě čeká pacient se srdeční záležitostí a pak jí přepadl a /doslova *1* / unesl. No,to bych si nechal líbit. I když, Honza na to má svaly, já bych se svym trpasličim zjevem a muší váhou skončil při pokusu únosu asi na krovkách *1* A scéna z lezecké stěny byla taky dobrá *14* .
      • cobbra

        Re: Re: Zdar!

        Naprosto souhlasím. Takový únos bych si taky nechala líbit - moc hezky natočeno i zahráno.
        PS:Zdravím četaře č.50! Welcome in fanatic site! *3*
        • Re: Re: Re: Zdar!

          To věřím, že takový únos by se ti mohl líbit, ale to by o tebe musel mít nejdříve někdo zájem, že ? *15* *15* *15* *15*
          • cobbra

            Re: Re: Re: Re: Zdar!

            To mne opravdu pobavilo... *15* *1*
        • jansovka

          Re: Re: Re: Zdar!

          Já se taky přidávám k souhlasům. Obě scény byly SUPER! To se fakt povedlo *14*
      • dalmatinka

        Re: Re: Zdar!

        Nezbývá mi než souhlasit ta scéna v nemocnici se jim fakt povedla a ta na stěně taky dobrý. *1*
        • Re: Re: Re: Zdar!

          Já jsem měla za to, že pro vás, slepé fanatiky, jsou úžasné úplně všechny scény, kde se objeví ta vaše krasavice Munzarová.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit