Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělá

    Bára je skvělá herečka, mám jí moc ráda. Vůně vanilky se mi moc líbil.Ordinaci sleduji již od začátku.Moc jí sluší šaty v dalším dílu.Přeji brzké uzdravení opatrujte se Báro hodně štěstí v životě osobním a hereckém *4* *4* *4* *14* Vaše fanynka
  • :-):-)

    je úplně nejlepší herečka co znám,hrozně jí to sluší v ordinaci *3* *3* nemám k ní žádnou krytiku, jen jí přeju vše nejlepší a ať jí to herectví vydrží a držím jí všechny palce co mám *4* *4* *4* *4* *4* *1* *3* *14* *14* *3* *5*
  • odchod z divadla

    Mám znovu dotaz,jestli někdo z vás fanoušků neví něco o odchodu Báry Munzarové z divadla?!
    Nevěřím sice těm všem drbům,které bulvár píše,ale tato informace mě skutečně zarazila.
    Mám dojem,že buď se už dokonale zbláznili bulvární novináři anebo se nám "zbláznila"samotná Bára Munzarová. *7*
    • cobbra

      Re: odchod z divadla

      Těžko říci, kdo se zbláznil - možná pan Stropnický, když nechá odejít nejlepší herečku souboru "svého" divadla...
      A její místo zaplácnou přeliftingovanou Veškrnovou... *9* *7*
      • Re: Re: odchod z divadla

        Já myslel,že se něco už bude vědět z tajných zdrojů a ono nic.
        Co se týče osoby pana Stropnického a jeho výběru nových postav z řad hereček?
        Jak to říci kulantně a hlavně slušně?!
        Prostě to bije do očí - Havlová,Žilková!!!??? Že by skutečně na Vinohradech chybělo skutečně toto?
        *1* *7*
        • cobbra

          Re: Re: Re: odchod z divadla

          Ahoj Filipe, co se týče tajných zdrojů, tak jistě chápeš, že v zájmu věci by měly i nadále zůstat tajnými, a to víceméně včetně poskytnutých informací. Nechci být zlá cobbra, ale jistě je i Tobě jasné, že nemá cenu dávat do ruky bulváru další zbraně, když už se snižují k tomu, že informace například z diskuse na stránkách Frídy používají k útoku na Báru a případně i Martina...
          Asi nejlepší by bylo, jak už psala Hudy, kdyby ses zaregistroval... *3*
        • hudy

          Re: Re: Re: odchod z divadla

          Tajné zdroje budou vědět později o:)), ale já si nemůžu pomoct, už delší dobu jsem měla pocit, že Bára nepadla panu Stropnickému "do oka"...nedokážu sice vysvětlit proč, ale ten dojem a pocit prostě mám...jinak zatím tedy vůbec netuším, zda je to pravda nebo ne...musíme zatím vyčkat. Na druhou stranu, i kdyby to byla pravda, kdo v životě neměnil zaměstnání?
          P.S. Filipe, vedle promazáno *3* . Zdraví hudy
          • Re: Re: Re: Re: odchod z divadla

            To je pravda,zaměstnání mění během života většina lidí,ale já bych řekl,že od té doby co vešla Bára do Ordinace a hlavně do většího povědomí diváků má svůj osobní život mírně řečeno vzhůru nohama!
            Tudíž možná i toto rozhodnutí pramení z té možná až náhlé změny životního stylu nebo jak to nazvat.
            Každopádně bych řekl,že na Vinohradech se stejně pro Báru asi nic moc nerýsovalo.Pokud vím tak bude derniéra Adiny,Vojcek nakonec pro Báru nevyšel/i když nevím jestli v případě této hry má čeho litovat/,Lásky hra osudná se zatím hraje a jinak mě nenapadá nic jiného kde by Bára momentálně hrála.
            Když se nad tím tak zamyslím,tak by odchod z Vinohrad byl pro Báru možná i nový začátek něčeho lepšího a zajímavějšího.
            Jenom bych jí moc přál aby jí všechno vycházelo a byla šťastná.

            PS:Díky hudy! Už jsem si říkal,že by se mohla na stránkách Jirky rozjet kvůli mně ostřejší diskuze jako kvůli té nabídce na koně.I když by to bylo možná zajímavé. *1*
            • hudy

              Re: Re: Re: Re: Re: odchod z divadla

              V pohodě, Filipe, nechceš se přece jen zaregistrovat? Mohly by se ti psát soukromé vzkazy a třeba i říci něco navíc. Popřemýšlej o tom!
              dneska už dobrou hudy *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: odchod z divadla

              Zapomněl jsem DONAHA!!! *7*
  • kamika516

    bára je v poho

    jo bára je dobrá herečka i člověk.
    • Re: bára je v poho

      Přeji paní Báře Munzarové klid a spokojenost v osobním životě.Mám moc ráda ji i jejího manžela Jiřího Dvořáka a doufám,že se vše v lepší obrátí a médii avizovaný rozvod se konat nebude. *4*
    • Re: bára je v poho

      Přeji paní Báře Munzarové klid a spokojenost v osobním životě. Mám moc ráda ji i jejího manžela pana Jiřího Dvořáka a doufám,že se vše v lepší obrátí a žádný médii avizovaný rozvod se konat nebude. *4*
  • "Čím dál tím krásnější."

    Barunko, jste nádherná ženská. Moc Vám sluší ty narovnané vlasy.
    S pozdravem Lucie
  • Skvělá herečka - úplně nejlepší *14*
  • preji vsechno nejlepsi k narozeninam *4*
  • růžovka

    Jen mi to nedá a musím říct, že včerejší díl jsem si zase užil. Jako obvykle. *3*
    Je to radost, jak umí Bára hrát očima. Co všechno se z nich dá vyčíst *4* A protože jsem tu jednou popisoval, jak má úžasný ruce, tak třeba včera ta scéna, jak stříhá Marka, tak ta byla fakt pěkná. *14* Prostě ladně *4*
  • tomzaza

    Odchod z divadla

    Docela mě překvapilo co udělal pan Stropnický. Vyhodí jednu z nejlepších hereček v Česku. No nic je to jeho volba.
    Doufám že Bára je už v pořádku. Mimochodem včera to Báře v ordinaci velice slušelo. *3* *3* *3*
    • martasik37

      Re: Odchod z divadla

      Jo Báře to moc dlušelo v ordinaci..hlavně jak měla ty krásný modrý šaty *14* Je mocky nádhernááá *14*
  • JJ

    *14* *14* *14* jj je to tak,a myslím že máte pravdu, že je goood...!!!! *14* *14* *3* Taky se na ordinaci, dívám a je tam good!!a i v pojištovně..!!! *3* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit