Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martasik37

    Ok

    je nejlepší herečka co znám..a řikejte si co chcete..!!!! *3* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Ok

      JJ, fakt hrála dobře, musím souhlasit a na tu hvězdu z klavíru sem docela čuměl *3* *3* !
      • cobbra

        Re: Re: Ok

        A nejen ty, já jsem "čuměla" taky, ale v první chvíli zrovna někam jinam, takže jsem pak na to šla ještě jednou, abych si to vychutnala a stálo to za to! *3*
      • jansovka

        Re: Re: Ok

        Řekla bych, že jsi viděl Adinu, co? S tou hvězdou musim souhlasit, ta je NEJ!!! Sice tam Bára moc není ale když už je tak to stojí za to *4*
  • maja

    ted to bude hrozny vrati se hanakova zena a to neni dobry *16* *16* a jsem vzdycky chtela aby byl hanak a pavlou baro ted mam o tebe vetsi strach *4*
  • maja

    rika se ze bara nosi v ordinaci paruku skoda ze ji nesunda aspon bychon videli co pod parukou skriva no tak baro sundej ji *9* *9* *9* *4* *13*
    • hanyka

      Re: maja

      Barča má pod parukou jen své vlastní vlasy hnědé a protože jsou kudrnaté museli dát Báře paruku, protože scénaristé chtěli ať má rovné vlasy . Teď už má své a k tomu má příčesek toť vše stačí si přečíst nějaký rozhovor s Bárou a věděla by jsi ... Barča je nej !!!! *14*
    • misule23

      Re: maja

      Jak jsi na to přišla!Já bych neřekla,že má paruku *1*!No nevím no!Ale jinak je to super herečka ta nej..ale s Hanákem bych řekla,že to Pavla dá možná dohromady,ales Honzou jí to moc slušelo!!Fakt hodně,bylo škoda,že zemřel!! *9*
      • Re: Re: maja

        Bára paruku v ordinaci opravdu má ale proč *7*
        • anule95

          Re: Re: Re: maja

          Protože má vlnité vlasy a chce je mít rovné.Jinak je má uplně nomální!
          • hudy

            Re: Re: Re: Re: maja

            Ona (Bára) ne, to chtějí scénáristé.
        • hudy

          Re: Re: Re: maja

          Přečti si nějaký rozhovor s ní a pochopíš...jinak jsem v poslední době koukala, že už nemá vyloženě paruku, ale pouze příčesek a že už má barvu mnohem blíže ke svým vlasům...hnědnou o:)) *3*
    • hudy

      Re: maja

      a) bylo by dobré nejprve naučit se pořádně česky, případně si zkontrolovat, co jsem napsala (než někam začnu veřejně psát)
      b)Bára má pod parukou normální hnědé vlnité vlasy
  • Řékejte si...

    Říkejte si co chcete, ale Bára je stejně fajn! *4*
  • martasik37

    Není to pravda!

    není hnusná..!!naopak je nejky herečka...!!! *14* *14*
  • Bara je uzasna
  • narozeniny

    Dnes 28.12.slaví Bára Munzarová narozeniny!!!Chtěla bych jí tímto popřát všechno nejlepší,hodně štěstí,zdraví,úspěchů v práci a hlavně v soukromém životě. Mám Báru moc ráda a už se těším na leden až bude opět pokračovat seriál Ordinace. *4* *3* *14*
  • kamika516

    vše nejlepší

    Vše nejlepší k narozeninám
  • hudy

    Přání

    Vše nejlepší k narozeninám, pevné zdraví, pevné nervy a co nejméně závistivců přeje hudy *3*
    • cobbra

      Re: Přání

      A Cobbra se připojuje! *3*
  • martasik37

    Barčá =)

    Bára?Ona je fakticky krásná herečka a taky bezvadná..! *14* *3* A v ordinaci jí to m´´oóóc sluší..nemám co k tomu říct prostě dokonalááá!! *14* *14* *14*
    • Re: Barčá =)

      Tedy jestli je podle tebe krásná, tak musíš být slepá. *15*
      • Je nadherna
      • hanyka

        Re: Re: Barčá =)

        A ty musíš být kok.. !!!!! *1* *15*
      • bohunkam

        Re: Re: Barčá =)

        Jen si neodpustím dodat, že Bára je krásná především lidsky, myslím tím takové to krásno, které není vidět na venek, ale přesto mnohokrát přebije tu krásu, která vidět je (a že u Báry je co přebíjet)*3*
      • Re: Re: Barčá =)

        kromě toho, že Bára fakt krásná je, tak si dovolím tvrdit, že slepí kolikrát rozeznají víc krásy než ti co vidí *4*
      • cobbra

        Re: Re: Barčá =)

        Já se naopak domnívám, že slepý/á musíš být ty, Mílo, když podle tebe krásná není... *5*
        • hudy

          Re: Re: Re: Barčá =)

          Absolutní souhlas s cobbrou! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit